-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Psy z"przytuliska" w Łomiankach 30 szt. POMóżCIE OGłASZAć!
anetta replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Towarzystwo się przypomina :multi: -
Achhhhhhh, co to był za weekend :multi::multi: Były to dwa dni pod znakiem roweru :multi: Porobiłam sobie wycieczki do Kampinosu i okolicznych mieścin. W sb. sama a dziś w mamuśką :p W sb. była rozgrzewka :evil_lol: a dziś już dłuższa trasa. Dziś to chyba ze 40 km. zrobiłyśmy :evil_lol::eviltong: Nie mam licznika :shake: [quote name='Celina12']U nas gorąc straszny-mój Atosik-Lukruś śpi nakryty...firanką...muchy nie dokuczają Mu -wyglada jak aniołek.[/QUOTE] Ojej, Atosik pod baldachimem :loveu::evil_lol: [quote name='deer_1987']Ale slicznie jej na zielonym tle ;)[/QUOTE] [quote name='basia bonnie']dokładnie, ślicznie wygląda w trawie :) :loveu:[/QUOTE] Też tak uważam :loveu: [quote name='agaciaaa']http://img230.imageshack.us/img230/9234/dscf1609zsk7.jpg mine ma jakby chciała powiedzieć coś w stylu 'odwal sie' :lol: :loveu:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: Jeszcze troche czarnego na zielonym :lol: [img]http://img147.imageshack.us/img147/5027/schowek03xt1.jpg[/img] [img]http://img147.imageshack.us/img147/2833/schowek04fx2.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol: [img]http://img147.imageshack.us/img147/6678/dscf1623ui8.jpg[/img] Wybaczcie za jakość.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
No, akcja teściowa :roflt::roflt::roflt: Teraz powinna wiedzieć że trzeba słuchać :evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Jestem pod wrażeniem kwiatów i widoczków z samolotu :loveu: -
Hehhehe żubra spotkaliście :lol::lol: Faaajne :p [url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz158-1.jpg[/url] Te z Tobą również :)
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote]Powyżej. No nie mów, że nie widać różnicy.[/quote] Nie nie żartuj :lol::lol::lol: -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
anetta replied to BooBC's topic in Border Collie
Gratuluje :multi: :klacz: -
Hhahha a Ozzy nadal chłepcze wode :evil_lol: Aa ognichooo, świetnie!
- 78403 replies
-
Zamiast być dobrze jest kiepsko :( Trzymajcie się dziewczyny!! :glaszcze:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
:mdleje: Gratulacje!!! Tassu wymiata :thumbs: -
:( Bardzo mi przykro....['] Od takiego weta to zdaleka....
-
Drzewo na opał [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobik/f584c2e2.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Hhahahah jakie kaktusiki :evil_lol::evil_lol: Pokazuj foty z Ełku, jeśli masz :cool3:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
Uśmiech mnie rozwalił :-D -
Soda do domu!
-
Psy z"przytuliska" w Łomiankach 30 szt. POMóżCIE OGłASZAć!
anetta replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tosia2']Cekinek przyjechał jako jeden z trzech maluchów z mamą i jako jedyny został jeszcze bez domku.... Psiaki pochodziły z interwencji w melinie....[/QUOTE] Troche jestem skołowana ;) Czy to Ty z mamą prowadzicie Fundajce Canis?? :hmmmm: Zawsze mi się wydawało że jest ona gdzieś na Bielanach. Jak zobaczyłam Cekinka to pokazało mi się światełko że gdzieś go już widziałam no i zaczęłam szukać :evil_lol: Po odnalezieniu Cekinka na stronie Canisu przy okazji zobaczyłam inne pieski które zamieściłaś w wątku :hmmmm: No i teraz się zastanawiam jak to jest. Itske. Panel Użytkownika > Edytuj podpis. Ale pewnie nic nie zrobisz bo jakiś błąd tam jest. Musisz do któregoś moda napisać żeby wstawił Ci podpis. -
Fascynacja traktorem, bezcenna :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Robalowe obróżki :loveu:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Piękne kwiaty :loveu: Ten ostatni jest super. -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Ooo wycieczka :multi::lol: :multi: -
Anza ma dobre wtyki :evil_lol::evil_lol: 1 i 3 królik jest boski :o
-
Rany, ale piękne [url]http://img262.imageshack.us/img262/5015/mimg1954wx6.jpg[/url] aaaaaaaa :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Witaj Samograj! Niesamowite ile się nauczyłaś :o Jestem pod wrażeniem :cool3: Przesyłam duuuuużo pozytywnych myśli :loveu::loveu: Będzie dobrze!
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
No i Image nie działa, fot nie widze....Przyjde później :cool1: -
:hand: [quote name='panienkabubu']Zrobię sobie taki slalom! Na placu :cool3: i będę ćwiczyć :cool3:[/QUOTE] Rób :) Zasada jest taka że pies wchodzi w slalom zawsze lewym barkiem. Pamiętaj :p [quote name='Celina12']Moje serce bije zawsze szybciej na widok Twoich Piesków Anettko a w szczególności na widok Kajuni :loveu:...ta lukrowana buzia.:loveu:..ślę mocne uściski dla WAS!!![/QUOTE] :oops: :calus: [quote name='Eriu']Jak patrzę na zdjęcia Kaji to aż się uspokajam :). Taka śliczna dystyngowana jamniczka :).[/QUOTE] Ojej :))) To teraz jak ktoś ma wysokie ciśnienie powinien popatrzeć na Kaje :evil_lol: Żeby nie było że panna nie wychodzi na dwór :eviltong: [img]http://img168.imageshack.us/img168/9263/schowek01xa5.jpg[/img] [img]http://img168.imageshack.us/img168/2527/dscf1618oj6.jpg[/img]