-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
:lol: Już sobie wyobraziłam jak Bianka szaleje z chrupkiem po domu :lol::lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='Kati16']http://images28.fotosik.pl/226/a7c70df7cc49ea7b.jpg od kiedy to haszczaki w dziuplach mieszkają ? :D[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ares obserwator a Maja wręcz przeciwnie :evil_lol: :loveu::loveu::loveu: -
Ale od dziś mamy trzymać czy jak? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Krew mi nie będzie krążyć :razz: :evil_lol: :kciuki:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
Brawo! :klacz: :laola: Też miałam pytać się o tego garba ale już wiem:evil_lol: A jak to na focie wygląda? -
Pięknie tu wyszła [url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz085-4.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Modelina.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Podoba mi się :))))) Też jestem za jednym dekorem. Z ciekawości spytam, czemu kibelek nie może być naprzeciwko drzwi?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote]a co wy chcecie od tych much ?[/quote] Są obrzydliwe :vamp: -
Ona jeszcze nie ma domu?? :o :((((((( Ostatnio byłam tutaj w kwietniu....teraz czerwiec a ona nadal w schronie :placz: Taka piękna :placz:
-
Jaka zieleń :o [url]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/konferencje_maj08/IMG_4028.jpg[/url] [quote]Anetta, to nie wiesz, że kociarze nałogowo trzymają koty w klatkach?[/quote] I pewnie dają im marchewki? :evil_lol:
-
:lol: Sajdi w halti :lol: Przynajmniej może poganiać a to najważniejsze :multi:
-
Ja [u]chyba[/u] widze :eviltong: Bonnie jak ładnie wyszła :iloveyou:
-
Aleee widok :loveu::loveu: Ktoś tu oszukuje :cool3: [url]http://img162.imageshack.us/img162/417/dsc00459dj4.jpg[/url]
-
Hhahaha jaki chińczyk [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/spcz1.jpg[/url] :evil_lol: Że mu się chciało biegać.
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z wycieczki tylko konie mi się spodobały :diabloti::loveu: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ale numer [url]http://img299.imageshack.us/img299/2747/dsc0415vq2.jpg[/url] :mdleje: Ja jestem za siwą wroną :p- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sesja w kwiatach piękna :loveu:
-
Dzień dobywieczór :cool1: [quote name='agaciaaa'][b]A ja moge 30[/b] :eviltong: ale komunikat też mam po polsku ;) mam nadzieje, że nie zmienią na 10 emotek :roll:[/QUOTE] Ty, Ty, Ty....:mad: No. [quote name='jamnicze']To jak to może być, że są różne dozwolone ilości :hmmmm:, może po prostu komunikat jeszcze do Ciebie nie dotarł? :eviltong:[/QUOTE] :evil_lol: dobra myśl [quote name='basia bonnie']http://img359.imageshack.us/img359/1485/schowek01oi9.jpg Minka to jest boska hahaha ;)[/QUOTE] :p:p [quote name='Bzikowa']Ty... a może Kaja ćwiczy świadomość zadu na te michy włażąc?:hmmmm: witam się :wink:[/QUOTE] Mi się wydaje że ona nie czuje że ma zadek :evil_lol: [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]widziałem fotki Kajkowe i Masajkowe tyż :grins: Kajuchna piękna linia :loveu: pozdrawiamy! [/B][/COLOR][/QUOTE] :multi::p Dzisiejsze :p [img]http://img100.imageshack.us/img100/7464/dscf1653zof8.jpg[/img] [img]http://img100.imageshack.us/img100/4035/dscf1654zel9.jpg[/img] Oooo wysłało się z ponad 10 emotami. To co z tą małpką? Mam iść na Off? :evil_lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
A ja się nie mogę napatrzeć na Majkowe szele :razz: :loveu: -
Sara skarbów szukała buheheheh
-
Ojjj :calus: :calus:
-
Migawki z życia Białych Misiów trzech i Niepieseczki :-)
anetta replied to Camara's topic in Owczarek podhalański
[quote] a ja? a ja ? a ja?[/quote] :megagrin: Jakie to proste, wymyśleć imię dla psa :razz: :evil_lol: -
Kameleon [url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz070-2.jpg[/url] :cool1: Ooooooo, Agacia, jakim cudem wysłałaś posta z tyloma emotami? :razz: Nr. 8739
-
Rewelacyjne foty :lol::lol: Istna sielanka. :loveu::loveu: