Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Ale cudo :mdleje:
  2. Hmmm, hmmmmmm........
  3. Kidzie to chyba trza nauczyć gdzie się idzie za potrzebą :diabloti::diabloti:
  4. [img]http://img222.imageshack.us/img222/2759/schowek09zy2.jpg[/img] Oddawaj! :diabloti: [img]http://img222.imageshack.us/img222/4103/schowek10rt0.jpg[/img] Nasza lyssteka :grins: [img]http://img222.imageshack.us/img222/9310/schowek01vh9.jpg[/img] Rok temu nie mieliśmy więc teraz pancia się szarpnęła i poszliśmy tam gdzie dawali do szczepienia. Jeden minus....nie pasuje mu do smyczy i obroży :watpliwy: :errrr: Agacia, wyobraź sobie że on tu biegł! :-D Mati, dobry...wieczór :evillaug:
  5. Witanko wszystkim. [quote name='Eriu']http://img140.imageshack.us/img140/2793/dscf1529me9.jpg Nie lubię Cię. Kogo usadziliście na gorące krzesło? [/QUOTE] Nie było chętnych, nie wiem czemu :p :niewiem: [quote name='panienkabubu']Mam na myśli np to: [URL]http://m.onet.pl/_m/8169b0268937dbf4eae10756c2b7ed35,0,1.jpg[/URL] :cool3:[/QUOTE] Aaaaa slalom ;) Odległość między tyczkami-60 cm. [quote name='puchu']piękne to ognisko nocą[/QUOTE] [quote name='deer_1987']ale cudne zdjecia ogniska!![/QUOTE] :loveu: Tez mi się podobało. [quote name='Pimpek']Witamy się :cool3: [url]http://img140.imageshack.us/img140/2778/dscf1522zt3.jpg[/url] Wygląda jakby się upił i miał zaraz się przewrócić xP[/QUOTE] Tak, to prawda :evil_lol: [quote name='zuzolandia']http://img158.imageshack.us/img158/5233/dscf1538aa8.jpg hihihihi swietneee..takie do mnie do pracy by sie przydało co dla niektorych oszołomów ;-) hihihhihihih witankooooooooo!!![/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Dobcia']Świetne fotki:loveu: Krzesło miało odstraszyc ewentualnych awanturników?:razz:[/QUOTE] Tak :diabloti::evil_lol: [quote name='Rudzia-Bianca']Nie mogę uwierzyć że Masaj 16 kg waży :crazyeye: wygląda na małego pieska :evil_lol: a foty ognia piękne :)[/QUOTE] :siara: bo on ma tylko krótkie łapki. Jakby mu tak doprawić łapki normalnej długości to by wyglądał jak normalny BC :evil_lol::evil_lol: Klocek mały :loveu: Dziękujemy za wizyty:multi: Jeszcze pare moich z pokazów. [img]http://img517.imageshack.us/img517/2497/schowek02zb9.jpg[/img] [img]http://img517.imageshack.us/img517/3279/schowek05ry7.jpg[/img] [img]http://img517.imageshack.us/img517/6898/dscf1316rx8.jpg[/img] Obłęd w oczach :evil_lol::evil_lol: [img]http://img517.imageshack.us/img517/6397/schowek06dw1.jpg[/img] [img]http://img517.imageshack.us/img517/4606/schowek08ud7.jpg[/img]
  6. Ile porobiłaś zdjęć na pokazach :o ;) Buhahhaah, trza było porobić Arii jak je nóżki :diabloti:
  7. Aleeeee urosła :loveu: Patrolująca i pilnująca Wełenka :loveu:
  8. Super są te zabawy chłopaków :-D A Kaiden to co to?
  9. [quote name='jamnicze']Dawno nie byłam, wolę nieco inną kuchnię, ale ciepłe ciasteczka z owocami pamiętam - dobre były, ino drogie.[/QUOTE] Ja też specjalnie tam nie chodzę. Musiałam po prostu wrzucić coś na ruszt :evil_lol: Super! [url]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_1659.jpg[/url] Tobi, rozbawiony chłopak :lol:
  10. No to się porobiło :cool1: :evil_lol: Jeśli Twoja mama mówi jak piszesz to pewnie zostanie ;) Chyba dietka by mu się przydała :evil_lol: Fajnie że z Azą ma dobre relacje.
  11. Nacieszyłam swe oczy kąpiącą się Bianką i innymi zwierzakami :evil_lol: :loveu::loveu: hahahahah [url]http://img412.imageshack.us/img412/2585/bianca146qe9.jpg[/url] Wąż to zaskroniec.
  12. [url]http://i180.photobucket.com/albums/x191/niufka/gjyky7777.jpg[/url] :mdleje: buhahaha :turn-l::turn-l: o matulu :turn-l: Wszystkiego najlepszego :oops: :Rose:
  13. Księciunio na agility :)))))))))) [url]http://i27.tinypic.com/15npo9f.jpg[/url] genialne :lol::lol::lol: Gratuluje :klacz:
  14. Właśnie, właśnie. Zaraz będą flesze i te sprawy i Asia o nas zapomni.... Też czekam na ostrzyżoną wiewióre :)
  15. Ile zdjęć :-D Obejrzałąm wszystkie :grins: :loveu: No i teraz nikt mi nie powie że pies nie jest podobny do swojego właściciela :-D [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobik/a2b76850.jpg[/url]
  16. Już zdjęte, świetnie :) Aaaaa, zajefajna [url]http://images23.fotosik.pl/219/61039a3f564e4982.jpg[/url] :loveu::loveu:
  17. Hhahhaahah ciężko pracowała, oj ciężko [url]http://images34.fotosik.pl/265/10ea3215b272ef03.jpg[/url] :evil_lol: No ładnie, rodziców nie ma to balety urządzacie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. Jezu, myślałam że Major pożyczył sobie tę obróżkę a to jego :mdleje: :lying::roflt: Fajne te rozetki :) :cool3: Ale Benuś mały :lilangel:
  19. Tylko najpierw trzeba ślady zostawić :evil_lol: Przy tym też człowiek może się zmęczyć :evil_lol: :mdleje: [url]http://img87.imageshack.us/img87/6408/setercaloscsw8.jpg[/url]
  20. [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobik/c0de30a2.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Chomiczek piękny :loveu:
  21. Początek cieczki to jeszcze nie tragedia :) Rób ją i jedź :lol: A tak w ogóle to gratuluje wyróżnienia :o :lol::lol:
  22. No nie mogę się powstrzymać, gryzie mnie to i gryzie :oops: :evil_lol: Skąd ten czarny jest? Na początku myślałam że przyjechał w odwiedziny ale teraz zaczynam się zastanawiać :hmmmm: :oops:
  23. Vectra :mdleje: No to gratuluje kolejnej swinki w.....domu :diabloti: Kurcze, szkoda że trzeba czekać na foty...
  24. [img]http://img120.imageshack.us/img120/2137/dscf1596ro2.jpg[/img] [img]http://img120.imageshack.us/img120/672/dscf1597rh0.jpg[/img] [img]http://img120.imageshack.us/img120/3065/dscf1598po3.jpg[/img] :drinking::drinking:
  25. Była przeszczęsliwa ze swojej kiełbaski :evil_lol: [img]http://img158.imageshack.us/img158/9942/dscf1578th4.jpg[/img] [img]http://img158.imageshack.us/img158/6351/dscf1582ds7.jpg[/img] [img]http://img158.imageshack.us/img158/8762/dscf1583ln0.jpg[/img] [img]http://img158.imageshack.us/img158/1174/dscf1590id5.jpg[/img] Ciemność.... [img]http://img158.imageshack.us/img158/4746/dscf1594rq7.jpg[/img]
×
×
  • Create New...