-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Ale były też oto te.. [img]http://img158.imageshack.us/img158/5126/dscf1536vo8.jpg[/img] Było również Gorące krzesło :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://img158.imageshack.us/img158/5233/dscf1538aa8.jpg[/img] Ala dawała sobie rade sama :grins: [img]http://img158.imageshack.us/img158/2209/dscf1560uf4.jpg[/img] [img]http://img158.imageshack.us/img158/7898/dscf1574jt5.jpg[/img] [img]http://img158.imageshack.us/img158/3802/dscf1575ob8.jpg[/img]
-
Podeszła ale nie dała się wygłaskać :diabloti: Zołza :diabloti: [img]http://img140.imageshack.us/img140/6559/dscf1523de3.jpg[/img] [img]http://img140.imageshack.us/img140/7945/dscf1524ca2.jpg[/img] Fajnie mieć chałupke pod sosnami :rolleyes: [img]http://img140.imageshack.us/img140/4200/dscf1525xr9.jpg[/img] [img]http://img140.imageshack.us/img140/329/dscf1527ay9.jpg[/img] Przy ognisku :cool3: [img]http://img140.imageshack.us/img140/2793/dscf1529me9.jpg[/img]
-
Oooooo, a ja u Ciebie w blożku się pytam czy coś masz a tu niespodzianka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Sporo tego :) Dziękuje bardzo. Niestety nie chciał łapać jak zawsze to robi, bo balony pękały od strony publiczności :mad::mad: Ja mam jeszcze swoje to wstawie. [quote name='panienkabubu']A może znacie jakieś strony, gdzie byłyby napisane wysokości i odległości między słupkami? :cool3:[/QUOTE] 1. Wysokości tyczek? 2. Nie wiem o jakich odległościach między słupkami piszesz :hmmmm: ;) Deer, na początku baw się sama. Pokaż im że to fajna sprawa :cool3: ale nie dawaj im. No i nie baw się w domu tylko na dworzu. Co to za atrakcja bawić się taką samą zabawką jak w domu :cool3: Dla nich to musi być coś nowego i fajnego. ---------------------- Wczoraj byłam na działce na ognisku. Niestety psy musiały zostać w domu...:( Śmierdząca rzeczka :evil_lol: [img]http://img140.imageshack.us/img140/1855/dscf1517bo7.jpg[/img] [img]http://img140.imageshack.us/img140/9339/dscf1518eq0.jpg[/img] [img]http://img140.imageshack.us/img140/7962/dscf1519ed2.jpg[/img] [img]http://img140.imageshack.us/img140/1715/dscf1521ec8.jpg[/img] [img]http://img140.imageshack.us/img140/2778/dscf1522zt3.jpg[/img]
-
No jesteśta :) Wyszły Ci jakieś foty z Uszatym?
-
No i jak? :lol:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj taaaak :-D :loveu::loveu: Wibrysek :loveu: -
[quote name='Cimi']Zdolna jestem, nie :lol: ?[/QUOTE] Bardzo :evil_lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Gratki!! :klacz: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Zlot? Konkurencyjny? :evil_lol: -
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
anetta replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
:cool3: A czyja jest Kaja? -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
A mi ostatnio zasmakowały ciastka z owocami :evil_lol::evil_lol: -
Banda z Osanny, czyli moje ca de bou [ i nie tylko ]
anetta replied to R.J.Osanna's topic in Galeria
[url]http://images33.fotosik.pl/264/5621d82bacb7a1e3.jpg[/url] wow :mdleje: Te na łące bardzo mi się podobają :loveu: -
Właśnie! :diabloti:
-
Nieznalazł się? a to peszek. Jak będziesz mieć tel. od tamtych to będziesz wiedzieć że się odnalazł :evil_lol::evil_lol: A tak sero to współczuje właścicielom :roll: :errrr:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Ja pamiętam Gajeczke :grins: -
Widziałam następną porcyjkę fotosów :multi::multi:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
Rysunek bomba! I tło fajne :loveu: -
[quote name='deer_1987']Tez sie kiedys o to pytalam napisala wtedy ze: " Od jakiegoś 14-latka.. musiał sie jej pozbyć, bo wziął ją bez wiedzy rodziców :roll: "[/QUOTE] Aaaa, przypominam sobie :p;) Pierwsze foty ze spacerku już są :multi:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
anetta replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111418[/url] Jest....po prostu.... piękny:-D -
[url]http://img357.imageshack.us/img357/4088/s220508051ay5.jpg[/url] :mdleje: Ale wymęczyłaś suke :diabloti: [quote]powód jakości 2 posty wyżej[/quote] Ale czemu nic z tym nie zrobiłaś? :)
-
Puchu, Puchu :cool3:
-
[url]http://images31.fotosik.pl/259/6a417d83df9f7b1a.jpg[/url] Czy ja dobrze widze? nogi jej zwisają? :megagrin:
-
Aaaaaaa, ale szybko to idzie, znaczy się budowa :multi: [quote]Hmmm, może zacznę pisać thrillery????[/quote] :mdrmed: [quote]Johny znowu zwiał!!!!!!!!!!! Dochodzę do wniosku, ze nauczył się odsuwać szybkę!!!!!!![/quote] :eek2::roflt: Ma tych nóżek tyle że w końcu którąś się nauczył odsuwać :roflt::roflt: Jeeeeeeejuuu, same 6! :o GRATULUJE! Kujonki :jumpie:
-
[quote]Pięciotygodniowe stópki[/quote] Szkoda że nie włochate :siara: :errrr: Świetne foty :mdleje:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img185.imageshack.us/img185/8893/dsc0098mh3.jpg[/url] Mi to się widzi jako reklama do włosów :evil_lol::evil_lol: [quote]musiałam zerknąć kto to Keith F. - i już wiem hahaha I'm the firestarter - to by pasowało[/quote] O to to to :evil_lol::evil_lol: Nie wiem co z tym wykręcaniem, jak moje psy miały kleszcza to weci się nie cackali w wykręcanie tylko rach ciach wyrywali o już :cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)