Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Ale były też oto te.. [img]http://img158.imageshack.us/img158/5126/dscf1536vo8.jpg[/img] Było również Gorące krzesło :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [img]http://img158.imageshack.us/img158/5233/dscf1538aa8.jpg[/img] Ala dawała sobie rade sama :grins: [img]http://img158.imageshack.us/img158/2209/dscf1560uf4.jpg[/img] [img]http://img158.imageshack.us/img158/7898/dscf1574jt5.jpg[/img] [img]http://img158.imageshack.us/img158/3802/dscf1575ob8.jpg[/img]
  2. Podeszła ale nie dała się wygłaskać :diabloti: Zołza :diabloti: [img]http://img140.imageshack.us/img140/6559/dscf1523de3.jpg[/img] [img]http://img140.imageshack.us/img140/7945/dscf1524ca2.jpg[/img] Fajnie mieć chałupke pod sosnami :rolleyes: [img]http://img140.imageshack.us/img140/4200/dscf1525xr9.jpg[/img] [img]http://img140.imageshack.us/img140/329/dscf1527ay9.jpg[/img] Przy ognisku :cool3: [img]http://img140.imageshack.us/img140/2793/dscf1529me9.jpg[/img]
  3. Oooooo, a ja u Ciebie w blożku się pytam czy coś masz a tu niespodzianka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Sporo tego :) Dziękuje bardzo. Niestety nie chciał łapać jak zawsze to robi, bo balony pękały od strony publiczności :mad::mad: Ja mam jeszcze swoje to wstawie. [quote name='panienkabubu']A może znacie jakieś strony, gdzie byłyby napisane wysokości i odległości między słupkami? :cool3:[/QUOTE] 1. Wysokości tyczek? 2. Nie wiem o jakich odległościach między słupkami piszesz :hmmmm: ;) Deer, na początku baw się sama. Pokaż im że to fajna sprawa :cool3: ale nie dawaj im. No i nie baw się w domu tylko na dworzu. Co to za atrakcja bawić się taką samą zabawką jak w domu :cool3: Dla nich to musi być coś nowego i fajnego. ---------------------- Wczoraj byłam na działce na ognisku. Niestety psy musiały zostać w domu...:( Śmierdząca rzeczka :evil_lol: [img]http://img140.imageshack.us/img140/1855/dscf1517bo7.jpg[/img] [img]http://img140.imageshack.us/img140/9339/dscf1518eq0.jpg[/img] [img]http://img140.imageshack.us/img140/7962/dscf1519ed2.jpg[/img] [img]http://img140.imageshack.us/img140/1715/dscf1521ec8.jpg[/img] [img]http://img140.imageshack.us/img140/2778/dscf1522zt3.jpg[/img]
  4. No jesteśta :) Wyszły Ci jakieś foty z Uszatym?
  5. No i jak? :lol:
  6. Oj taaaak :-D :loveu::loveu: Wibrysek :loveu:
  7. [quote name='Cimi']Zdolna jestem, nie :lol: ?[/QUOTE] Bardzo :evil_lol:
  8. Zlot? Konkurencyjny? :evil_lol:
  9. :cool3: A czyja jest Kaja?
  10. A mi ostatnio zasmakowały ciastka z owocami :evil_lol::evil_lol:
  11. [url]http://images33.fotosik.pl/264/5621d82bacb7a1e3.jpg[/url] wow :mdleje: Te na łące bardzo mi się podobają :loveu:
  12. Właśnie! :diabloti:
  13. Nieznalazł się? a to peszek. Jak będziesz mieć tel. od tamtych to będziesz wiedzieć że się odnalazł :evil_lol::evil_lol: A tak sero to współczuje właścicielom :roll: :errrr:
  14. Widziałam następną porcyjkę fotosów :multi::multi:
  15. Rysunek bomba! I tło fajne :loveu:
  16. [quote name='deer_1987']Tez sie kiedys o to pytalam napisala wtedy ze: " Od jakiegoś 14-latka.. musiał sie jej pozbyć, bo wziął ją bez wiedzy rodziców :roll: "[/QUOTE] Aaaa, przypominam sobie :p;) Pierwsze foty ze spacerku już są :multi:
  17. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111418[/url] Jest....po prostu.... piękny:-D
  18. anetta

    czarno-ruda galeria

    [url]http://img357.imageshack.us/img357/4088/s220508051ay5.jpg[/url] :mdleje: Ale wymęczyłaś suke :diabloti: [quote]powód jakości 2 posty wyżej[/quote] Ale czemu nic z tym nie zrobiłaś? :)
  19. Puchu, Puchu :cool3:
  20. [url]http://images31.fotosik.pl/259/6a417d83df9f7b1a.jpg[/url] Czy ja dobrze widze? nogi jej zwisają? :megagrin:
  21. Aaaaaaa, ale szybko to idzie, znaczy się budowa :multi: [quote]Hmmm, może zacznę pisać thrillery????[/quote] :mdrmed: [quote]Johny znowu zwiał!!!!!!!!!!! Dochodzę do wniosku, ze nauczył się odsuwać szybkę!!!!!!![/quote] :eek2::roflt: Ma tych nóżek tyle że w końcu którąś się nauczył odsuwać :roflt::roflt: Jeeeeeeejuuu, same 6! :o GRATULUJE! Kujonki :jumpie:
  22. [quote]Pięciotygodniowe stópki[/quote] Szkoda że nie włochate :siara: :errrr: Świetne foty :mdleje:
  23. [url]http://img185.imageshack.us/img185/8893/dsc0098mh3.jpg[/url] Mi to się widzi jako reklama do włosów :evil_lol::evil_lol: [quote]musiałam zerknąć kto to Keith F. - i już wiem hahaha I'm the firestarter - to by pasowało[/quote] O to to to :evil_lol::evil_lol: Nie wiem co z tym wykręcaniem, jak moje psy miały kleszcza to weci się nie cackali w wykręcanie tylko rach ciach wyrywali o już :cool1:
×
×
  • Create New...