Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Brawo :klacz: Naclegów w googlach poszukaj.
  2. Na mostku bardzo mi się podoba :multi:
  3. [quote]Pirek to jamniczek Cioci Bea1..jest u mnie na czas wyjazdu swej Mamci ..za tydzień koniec wczasów[/quote] Acha :) A Bruno jest przecudowny :loveu: Puchaty będzie :) Atosik jak bryka, aż się łezka kręci :)
  4. :mdleje: Fila to prawie klon suczki mojej znajomej :crazyeye: Tak samo umaszczona i gabarytowo :mdleje: Skąd macie Cekinka?? :razz:
  5. Vic to chyba sobie coś wypił :evil_lol: [quote]Czemu miały by być oddzielnie to ta sama rasa tylko jak widać mocno nie wyrównana, no i chłopaki różnie się rozwijają po prostu.[/quote] Nie wiem, tak tylko pytam.
  6. Nie ma co, wysilił się :cool1:
  7. Świetne te foty w powietrzu :cool3:
  8. To dobrze że się cieszy :lol:
  9. Pewnie że flat :) :loveu: Słodki [url]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/44.jpg[/url] Aścik musiał mieć tę rure na pysku??
  10. Pod namioty...z psami......nad jezioroooo, ehhhhhh :rolleyes: Bawcie się dooobrze.
  11. Piękny ON :loveu: Jest co wyczesywać :evil_lol:
  12. :evil_lol: A już myślałam że Cię zostawi. Ładna ćma :p O komarze nic nie powiem bo ich nie lubie :evil_lol:
  13. Heeeej :p [quote name='Eriu']Trzeba kupić nową obrożę i smycz :diabloti:[/QUOTE] Tiaaaaaa :p Mamy mieć nowy komplecik (mam nadzieję)......w kolorze...blue :evil_lol::evil_lol: Teraz chodzi i dzwoni, drażni mnie to :cool1: Dla równowagi w przyrodzie czas na Kajke :biggrina: [img]http://img230.imageshack.us/img230/9234/dscf1609zsk7.jpg[/img] [img]http://img230.imageshack.us/img230/3765/dscf1610zdp2.jpg[/img] [img]http://img230.imageshack.us/img230/7775/dscf1614zvj0.jpg[/img] [img]http://img230.imageshack.us/img230/118/dscf1615zji6.jpg[/img] [img]http://img230.imageshack.us/img230/3444/dscf1616zjd5.jpg[/img] I zasnęła :sleep2:
  14. Dobrze Marsjanki podziałały :evil_lol: :hand:
  15. Uuuuuuuuuu :( [url]http://pl.youtube.com/watch?v=wqVaqz-lBUk&feature=related[/url] :mdleje: :lol: Miałam wrażenie że oglądam Kill Bila :evil_lol::evil_lol:
  16. Piękna klaczka i źrebol :loveu::loveu:
  17. 3 strony i wszystko przeczytałam :B-fly::B-fly: Co do śladów to ja myślałam o jakiś paru km :evil_lol: a wy piszecie o parunastu krokach :evil_lol::evil_lol::oops: Betty, poprawiony sweter jest lepszy :fadein: A Kome to już odgadłam jak zobaczyłam ją na Offie :lol:
  18. Aleeeeeeee Muminek :mdleje: Jest.....taka inna :evil_lol: Bowskie :multi: Mina mnie powaliła. [url]http://images34.fotosik.pl/267/92840a8801bd702f.jpg[/url]
  19. Świetnie wyglądasz w nowej fryzurce :bigok: [url]http://img225.imageshack.us/img225/5766/dscf7551or0.jpg[/url] :evil_lol:
  20. [quote name='Mudik']Kaiden to working aussik Wandy vel Wendki. Mam trochę domowych fot ale nie mam dzis i jutro czasu, może w piątek wstawię. Nawet zastrzyk dla Sikry na jutro wziełam na wynos:roll::evil_lol:[/QUOTE] Jest zupełnie inny :crazyeye: A jak ich wygląąd się ma do wystawiania? są inaczej oceniane, oddzielnie? :niewiem: Tak tylko pytam, z ciekawosci :p
  21. [quote name='Matusz'] padam po 10 godzinach i 15 minutach spędzonych w pracy:mdleje:[/B][/COLOR][/QUOTE] To co Ty tu robisz, spać jazda, sioo, siooo :eviltong: :evil_lol: Kurcze, ale fajne kolorki :multi:
×
×
  • Create New...