-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Brawo :klacz: Naclegów w googlach poszukaj. -
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
anetta replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
Na mostku bardzo mi się podoba :multi: -
Psy z"przytuliska" w Łomiankach 30 szt. POMóżCIE OGłASZAć!
anetta replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
:mdleje: Fila to prawie klon suczki mojej znajomej :crazyeye: Tak samo umaszczona i gabarytowo :mdleje: Skąd macie Cekinka?? :razz: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Vic to chyba sobie coś wypił :evil_lol: [quote]Czemu miały by być oddzielnie to ta sama rasa tylko jak widać mocno nie wyrównana, no i chłopaki różnie się rozwijają po prostu.[/quote] Nie wiem, tak tylko pytam. -
Nie ma co, wysilił się :cool1:
-
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
anetta replied to BooBC's topic in Border Collie
Świetne te foty w powietrzu :cool3: -
To dobrze że się cieszy :lol:
-
Pewnie że flat :) :loveu: Słodki [url]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/44.jpg[/url] Aścik musiał mieć tę rure na pysku??
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak, tak :p -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Pod namioty...z psami......nad jezioroooo, ehhhhhh :rolleyes: Bawcie się dooobrze. -
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
anetta replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Piękny ON :loveu: Jest co wyczesywać :evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
:evil_lol: A już myślałam że Cię zostawi. Ładna ćma :p O komarze nic nie powiem bo ich nie lubie :evil_lol: -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Ale fajny! Te oczy :loveu: -
Heeeej :p [quote name='Eriu']Trzeba kupić nową obrożę i smycz :diabloti:[/QUOTE] Tiaaaaaa :p Mamy mieć nowy komplecik (mam nadzieję)......w kolorze...blue :evil_lol::evil_lol: Teraz chodzi i dzwoni, drażni mnie to :cool1: Dla równowagi w przyrodzie czas na Kajke :biggrina: [img]http://img230.imageshack.us/img230/9234/dscf1609zsk7.jpg[/img] [img]http://img230.imageshack.us/img230/3765/dscf1610zdp2.jpg[/img] [img]http://img230.imageshack.us/img230/7775/dscf1614zvj0.jpg[/img] [img]http://img230.imageshack.us/img230/118/dscf1615zji6.jpg[/img] [img]http://img230.imageshack.us/img230/3444/dscf1616zjd5.jpg[/img] I zasnęła :sleep2:
-
Dobrze Marsjanki podziałały :evil_lol: :hand:
-
Uuuuuuuuuu :( [url]http://pl.youtube.com/watch?v=wqVaqz-lBUk&feature=related[/url] :mdleje: :lol: Miałam wrażenie że oglądam Kill Bila :evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Piękna klaczka i źrebol :loveu::loveu: -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
3 strony i wszystko przeczytałam :B-fly::B-fly: Co do śladów to ja myślałam o jakiś paru km :evil_lol: a wy piszecie o parunastu krokach :evil_lol::evil_lol::oops: Betty, poprawiony sweter jest lepszy :fadein: A Kome to już odgadłam jak zobaczyłam ją na Offie :lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Aleeeeeeee Muminek :mdleje: Jest.....taka inna :evil_lol: Bowskie :multi: Mina mnie powaliła. [url]http://images34.fotosik.pl/267/92840a8801bd702f.jpg[/url] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Świetnie wyglądasz w nowej fryzurce :bigok: [url]http://img225.imageshack.us/img225/5766/dscf7551or0.jpg[/url] :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Mudik']Kaiden to working aussik Wandy vel Wendki. Mam trochę domowych fot ale nie mam dzis i jutro czasu, może w piątek wstawię. Nawet zastrzyk dla Sikry na jutro wziełam na wynos:roll::evil_lol:[/QUOTE] Jest zupełnie inny :crazyeye: A jak ich wygląąd się ma do wystawiania? są inaczej oceniane, oddzielnie? :niewiem: Tak tylko pytam, z ciekawosci :p -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'] padam po 10 godzinach i 15 minutach spędzonych w pracy:mdleje:[/B][/COLOR][/QUOTE] To co Ty tu robisz, spać jazda, sioo, siooo :eviltong: :evil_lol: Kurcze, ale fajne kolorki :multi: