No i mnie przenieśli :o
A czytałam że ci co mają psy róznych ras zostają na FB :roll: Świetnie :cool1:
I te skalowanie bleeee.
Dobrze że foty są w odpowiednich kolorach. Teraz aż boję się cokolwiek robić z obróbką zdjęć :roll: Do tej pory robiłam na czuja, ale jak zobaczyłam je na tamtym kompie to się załamałam :razz:
[quote]piękny trzmiel[/quote]
:sweetCyb:
[quote]Ja mam zwalony monitor więc sie nie odzywam[/quote]
no to witaj w klubie :cool1:
[quote]Co ja tu widzę... goły brzuch.[/quote]
Nooo :evil_lol:
Łapeczek, witaj.
Fot nie będzie. Mam jeszcze pare z wypadu do Z i F, ale ich nie wstawie bo obrabiałam je na swoim kompie :eviltong: W pon. będę u chłopaków to się za nie wezmę :evil_lol:
Howg.