Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Asiaczek, na Rudnickiego (za skrzyżowaniem) powinnaś wysiaść ;)
  2. Daj do schronu ;) Tam się przyda nawet taka...
  3. [url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz296.jpg[/url] :lol: Jeszcze taniec brzucha powinna wykonać.
  4. Ja miałam dziś farta bo udało mi się wejść do klatki przed tą największą ulewą o 18 :evil_lol:
  5. A nie obawiacie się o swój bagaż gdy wychodzicie na "sikanie"? Jak to u was wygląda?
  6. Hhhhahhaha, dobre!! Wojtecki, będzie niespodzianka w domu :evil_lol: :loveu::loveu:
  7. O kurcze, to się porobiło...:( Nie potrafie pomóc :placz:
  8. Agga :glaszcze::glaszcze:
  9. Hej :hand: Wesoły i zabawny jest Soker :lol: I faktycznie, podobny do szwajcara. Po pierwszych fotach myslałam ze jest niski i tu się myliłam :errrr:
  10. :multi: Dziewczyny, wszystkiego co najlepsze :loveu::BIG::drink1:
  11. [quote name='Anza&Hacker']Czyli jedziesz do nas? :cool3:[/QUOTE] To chyba było do mnie :hmmmm: Do nas czyli gdzie? Ja jade na północ :p
  12. Dobrze że woda jej nie porwała! :lol::lol: Koteczka sama słodycz :loveu: Kaja też ma kamień, ale ona już nie może być pod narkozą ze względu na serce...
  13. [img]http://emoty.blox.pl/resource/18.gif[/img] Kotek, kici kici Sucz już tak sfrustrowana że na koło się rzuca :roflt:
  14. [quote name='Rinuś'][B][I]dzieńńńńń dobry mała :evil_lol:[/I][/B][/QUOTE] Hej maleńka :lol: [quote name='malgooska']Dzieńdoberek :loveu::loveu::loveu: Kajeczka jest taka słodka... Jak ja kocham takie bialutkie od siwizny psiaki - jak mój Snoopy :loveu: Mają tyle uroku w sobie ;)[/QUOTE] :hand: Ojjj mają, mają :loveu: Ukrop leje się z nieba [img]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_1_10.gif[/img] Te psy na wystawie popadają jak muchy.
  15. Tak, tak!! Oszalałam [img]http://emoty.blox.pl/resource/cheekysmiley004.gif[/img] [img]http://www.misiu1982.friko.pl/Misiu/Emoty/oczka.gif[/img] Buka? Ja nie znaju :lol:
  16. [quote name='Marta i Wika']A jak zachowuje się w stosunku do innych zwierzaków? Kot, królik, bażant, kura? :-) Jaka rasa - jakie instynty ma w genach? Są rasy które bez wahania można do owiec puścić, a są takie których nigdy...[/QUOTE] Na dworzu kota pogoni, ptactwa nie widział, oprócz tych co widuje na ulicy :evil_lol: A tych nie goni, chyba że go podpuszcze :siara: :evil_lol: O cardiganie pisze. One były do bydła a pracują w sposób że szczypią w pęciny. [quote]One idą na pastwisko przede wszystkim żeby się najeść[/quote] Jedzenie w stresie powoduje chorobę wrzodową :evil_lol::evil_lol:
  17. Mati, dziś nie, ale może w weekend na troche przyjade.
  18. Jeszcze nikt :evil_lol:
  19. Mati a u kogo jesteś? :cool1::evil_lol: Na 3 dni przyjechałeś czy jak?
  20. anetta

    czarno-ruda galeria

    [url]http://img182.imageshack.us/img182/6034/s100708030fe0.jpg[/url] :mdleje: NIE :evil_lol: Wręcz przeciwnie, ja by uciekała od nich jak najdalej. Hannibale i inne Leclerci :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. [quote]Bugajski jest uboższy o śledzionę, jajka i migdałka[/quote] Phiii, a coż to jest, żaden ubytek :evil_lol::evil_lol: Nie zauważalny :evil_lol: Trzymajcie się Boorki :calus: Pika, świetna stronka :cool3:
  22. Czupakabra ją porwała :diabloti:
  23. [quote name='malawaszka']buuahaha myślałam, że zagadki nam zadajesz a to o kotecka chodzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :megagrin: Tak samo myślałam jak Ty :evil_lol:
  24. [url]http://img503.imageshack.us/img503/7...raz1541uq5.jpg[/url] I odlatujemy! :lol:
×
×
  • Create New...