-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Cześć :) [url]http://www.basset_korina.republika.pl/img/szczeniaki/jogurt/jogurcik.jpg[/url] :mdleje: [img]http://emoty.blox.pl/resource/18.gif[/img] Jogurcik jest prześliczny :lol: Bannerek masz baardzo apetyczny :eating:
-
:loveu::loveu::loveu: pokazujta swoje koty! Noooo
-
Nooooooooo:evil_lol:
-
[img]http://images34.fotosik.pl/306/faf7104b1100ee92.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/240/f43ca9e0ef3f3e34.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/306/bc4509049a27cd21.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/232/14336c00cdf3d605.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/292/71467617bc4d9bba.jpg[/img]
-
[img]http://images30.fotosik.pl/235/7f5110b167f53c29.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/297/2846c22048ea3582.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/297/aace094e695c02c3.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/306/73c567f0f6e729f8.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol: [img]http://images32.fotosik.pl/306/58073830d58fc128.jpg[/img]
-
Wróciłam. Dopiero teraz pisze, wcześniej nie miałam siły. Kaja "przywitała" mnie z jednym pazurem mniej. W przedniej łapie boczny pazur. Wyrwała go sobie :roll: Wariatka podskakiwała do góry i nie wiadomo jak to zrobiła ale pazur się wykręcił. Straszne. Teraz nie ma tam nic :roll: Tzn. jest ten rdzeń(?). Wiecie jak długo będzie odrastać? Ona to bidna jest z tymi pazurami, kiedyś kiedyyś poschodziły jej wszystkie(ta wierzchnia warstwa pazura). Trzeba było maczać w roztworze i teraz ma uraz, wszelkie lekkie dotknięcie do łapy i Kaja od razu zabiera. [quote name='akodirka']Prrrroszę, bardzo ładnie proszę o zdjęcie corgusia :loveu:[/QUOTE] Teraz nie mam nic. [quote name='Rinuś'][B][I]brrr tutaj jest Afgan na fotkach a ja tego nie widzę :shake:[/I][/B][/QUOTE] Nadal nie widać? [quote name='wiq']piękny afgan, ale ja bym z tej ''chusty'' i tak łacha darła... :evil_lol:[/QUOTE] Znaczy się co? :hmmmm: [quote name='Patikujek']Ja sobie dzisiaj z ciekawości wchodze i zamiast uszatego i hotdoga widze coś wielkiego kudłatego i mniejszego czarnego:shake: już się przeraziłam, na szczęścxie doczytałam co i jak i muszę przyznac że Zyguś jest piękny[/QUOTE] Mniejszy to nie czarny ino sobolowy :loveu: W dotyku jak jedwab :loveu: Z. wczoraj poznał nową koleżanke whippetke i chyba się obraził :evil_lol: Fotosik chyba oszalał. Nie moge przeglądać albumów :angryy: Nie przewijają mi się foty. [img]http://images33.fotosik.pl/293/ca2b52bd8f377ee0.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/296/09265702fc1b82b3.jpg[/img] Kiepawe ale nie mogłam się powstrzymać :evil_lol: Spagetti ala Zygmunt. [img]http://images24.fotosik.pl/235/5d9356dade6fc039.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/234/0dc4fc82d0a6d484.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/296/bb4583cb62414bcc.jpg[/img] Dopiero teraz widze jak ciemny jest mój monitor. Foty są bardzo ciemne a na tamtym gdzie je obrabiałam wyglądały na normalne...A u was jakie są?
-
A mówiłam żeby czasami tu zajrzała :diabloti: Ale że niby fotek nie ma to po co.... :diabloti: Antonina w roli głównej [img]http://img75.imageshack.us/img75/9846/dscf1312at9.jpg[/img] [img]http://img75.imageshack.us/img75/7205/schowek01zh5.jpg[/img] [img]http://img75.imageshack.us/img75/3240/schowek03ix2.jpg[/img]
-
:((((((( :glaszcze:
-
Albert :mdleje: Ałć... Sąsiadeczka..no nie pogadasz :)
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
anetta replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Może ma coś z hormonami. Współczuje atmosfery w domu.... -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przykro mi z powodu Bulika :((((((((( Tak ładnie o nim napisałaś że aż mi się oczy zeszkliły.... Znowu zlot, świetnie! :))) -
Poczytałam sobie i już wim czemu Olek jest taki miły :evil_lol::evil_lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Ale wodołazy :-D -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Szkoda że nie będzie dzieci.... -
:loveu: i towarzyswo się wysypało :loveu::loveu: Wszystkiego najlepszego Megi :multi:
-
Jak mu idzie bieganko obok roweru?
-
Podoba mi się ta ostatnia :-D
-
Ooooooo, Olek! :lol: Witanko.
-
No to ładne kwiatki z tym blogiem dzieciaka :mad: Wspaniała wycieczka :loveu::loveu: A brzoskwinka mmmmmmmmmm
-
Sprawdzałam jak fota była jeszcze w aparacie. 5600 mam.
-
[quote name='LeCoyotte']drugie całkiem całkiem;) iso chyba ogromne było:>[/QUOTE] Sprawdziłam, 64. To źle czy dobrze? :evil_lol: [quote name='Betty']http://images34.fotosik.pl/293/3004f603ee6c4e24.jpg sliczny to burmski? czy jakos podobnie?[/quote] Burma, burma :p
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Faaajnieee :cool3: Jedziesz z biura podróży czy prywatnie? -
:cunao: Stoooo laaaat, stoooooooo laaaat nieeeeeeech żyyje żyyyyjeeeee naaam :laola::BIG::tort: :jumpie:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Piękne :loveu::loveu::loveu::loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)