-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote name='betty_labrador']Anetta tez wystawiasz w wawie piesy?[/quote] Nie :eviltong: Brawo dla dziewczyn :multi::multi: -
[URL]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz067-5.jpg[/URL] Woooow świetna fota :cool3:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Gratuluje zdania :klacz: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Ładny opis ma :lol::lol: A macie coś? Co to jest? [URL]http://images31.fotosik.pl/301/e5033b72c7bc3d17med.jpg[/URL] Siedzonko do ćwiczeń?? :lol: -
:mdleje: no i no i??
-
Ja też mam kotka :lol: [IMG]http://images32.fotosik.pl/296/09265702fc1b82b3.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/293/3004f603ee6c4e24.jpg[/IMG] i jak?
-
[IMG]http://images30.fotosik.pl/233/7a79f22cc8da795d.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/233/6f77377b1dd3871c.jpg[/IMG] Nudnyy [IMG]http://images31.fotosik.pl/292/fdf62dcad8b91910.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/233/d90a49e42e8b8f8b.jpg[/IMG] Moje siedzenie w ogródku zaowocowało takimi fotami [img]http://images27.fotosik.pl/232/f79d780a44ebeec8.jpg[/img]
-
[quote name='Pianka']No wiesz, nie zdradzaj aż tak tych swoich psów Na pewno cię przeproszą za to co nabroiły to dla nich za wielka kara[/quote] Eee tam, za pare dni mnie zobaczą :evil_lol: [quote name='deer_1987']Wesola ta psinka[/quote] Wesoła jak widzi że mam smaka hihhhhihih [quote name='betty_labrador']charty sa jednak piekne! Anetta czy wystawiasz sie z piesem na warszawskiej w ktorys dzien?[/quote] Eee nieeee :) A z którym bym miała się wystawiać? Nawet nie wiem kiedy jest wystawa :evil_lol: [quote name='Celina12'][URL]http://images23.fotosik.pl/232/62e623b82e7294f1.jpg[/URL] piękne zdjęcie.[/quote] Dzięki. Mi też się bardzo podoba :multi: [quote name='akodirka'][URL]http://images28.fotosik.pl/232/e501db336b0d5c39.jpg[/URL] Corguś[/quote] A no corguś :p [quote name='Bzikowa']Pięęęęękny afgan! A po co mu ten ten kołnierz czy co to innego jest? [/quote] Betty powiedziała. Pierwsza odp. jest prawidłowa ;) Częstoludzie mnie się pytają co mu się w uszy stało hihihihi. [quote name='betty_labrador']ochrona na uszy zeby sie nie potargaly :lol:[/quote] [quote name='Dobcia'][URL]http://images33.fotosik.pl/293/90a8877002a04449.jpg[/URL] śliczne ujęcie[/quote] :multi: [quote name='agaciaaa'][URL]http://images32.fotosik.pl/292/5f7f75a6ffc0487c.jpg[/URL] chart w biegu[/quote] Nooooo. Próbowałam w galopie ale on nie chce galopować. Wrrr. [quote name='jamnicze']ale z niego sierściuch [URL]http://images32.fotosik.pl/292/1613e45c978df78b.jpg[/URL] śliczne jest to zdjęcie [URL]http://images23.fotosik.pl/232/62e623b82e7294f1.jpg[/URL][/quote] :p:p
-
:loveu::loveu::loveu::loveu: Fiuuu fiuuuu, ale pokaz :cool3:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
anetta replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote][B][I][COLOR=#0000ff] zamiast rosnąć normalnie zaczęły wrastać do środka oka([/quote][/COLOR][/I][/B] Ała. Aby się szybko wygoiło :kciuki: Szkoda że będziesz bez neta.... -
Od razu lepiej :angel::angel: Dotwarzy Ci z dwoma dogami i charcikiem :evil_lol::p
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
Będziesz szczotkować mućki? :razz: -
Nooooo, ładnie wam idzie wystawianie :) Fajny ten czarnuszek.
-
Jak to koślawa? :niewiem: Bardzo ładne foty!! :cool3: Śmiesznie wyszły Akity Amerykańskie lub Duży Japoński pies (nie pamiętam która nazwa jest teraz dobra ;))
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
I jebut w mur [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images/8464/84865/00000046.jpg[/URL] :diabloti::evil_lol: Jezuuuuuu, jak one nim pomiatają na filmiku :mdleje: Ivanek to kot bez barier :evil_lol::evil_lol: -
[URL]http://images31.fotosik.pl/302/7e7f720608502994.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol: Asher, nie wiesz że Ala go wykopsała do kopalni węgla :cool1: Za nowy aparat :drinking::drinking::drink1:
- 78403 replies
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
anetta replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
:mdleje: [URL]http://images23.fotosik.pl/231/391ecdc8a8e4cb76.jpg[/URL] spadłam z krzesła:roflt::roflt: Takiej stojącej to jeszcze nie widziałam :razz: Trzymaj się :calus: -
Śliczna sunia o zielonych oczach. Czy to mozliwe ??? MA DOM.
anetta replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ojj, dawno mnie nie było u mojej ulubienicy :shake: A tu takie zmiany, chłopaka sobie znalazła :loveu::evil_lol: Piękny portrecik :loveu::loveu::multi::loveu: [URL]http://images27.fotosik.pl/206/0f540aafed90b249.jpg[/URL] Figa, jesteś the best :lol::lol::happy1: -
Parsonik bardzo mi się podoba :loveu:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
[quote]A u Was już nie ma?[/quote] Może gdzieś tam jeszcze ostatnie niedobitki są hihihihih