-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
:mdleje: Baardzo mi się podoba ta fota [URL]http://images25.fotosik.pl/225/f937539ca79e2da3.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
Nadrobiłam :loveu::loveu: Widziałam czystą sucz i brudne mućki :evil_lol: -
:mad: Zła Kamila. [img]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/img]
-
Ale grubaska. Ciekawe jakie kolorki będą :)))))))))))) I ile sztuk. Wieś mmmmmmmmmmmmmm
-
Łaaaaaaa, ale przepiękny zachód :loveu::loveu: A co do pręgi....dorobi jej się :evil_lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Ło rany, a ja po pierwszym zdjęciu myślałam że to Maja [URL]http://images29.fotosik.pl/236/19a938172650bde4.jpg[/URL] :( No nie mogę, jak on wygląda w tych majciochach [img]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/img] -
[quote name='Ela i Luna'][B]anetta[/B] - jest jeszcze foto blog Maxiny też samoyedki.[/quote] Nie wiedziałam :oops: Vadir jest niesamowity :lol::loveu:
-
Brawo!! [quote][I]tam chodzi Ala Boratyń.. ta z Blog27 :/[/quote][/I] :evil_lol::evil_lol:
-
Nic nie pisałaś że byłaś z Bonnie u fryzjera :cool1: [URL]http://i28.tinypic.com/2ahw9r7.jpg[/URL] "można pana dotknąć?" buhahhaahhaahha
-
Galeria Owczarka Farka :) Zapraszamy :)CoDzienna Porcja Fotek:)
anetta replied to limoncia's topic in Owczarek niemiecki
:smilecol: Wszystkiego najlepszego :tort::new-bday::BIG::cunao::beerchug: -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:ghost_2::happy1: http://i31.tinypic.com/jzdzc6.jpg Kraków piękny :loveu::loveu: Bardzo mi się spodobał kot Teodor i ten trikolorek. :loveu: -
[img]http://images32.fotosik.pl/292/fa22eaad6dfbebaf.jpg[/img] Dobrze że jest duży. W innym wypadku psa by nie było widać hahhhahaha [IMG]http://images31.fotosik.pl/292/cb25f9ddd616a7f0.jpg[/IMG] [img]http://images31.fotosik.pl/292/dd16fca91497e6c1.jpg[/img] [IMG]http://images23.fotosik.pl/232/62e623b82e7294f1.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/293/90a8877002a04449.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images34.fotosik.pl/293/76fe2bc33b72e0fc.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/293/94561b6c7fb4f187.jpg[/IMG] Szybko zwrot po smaka [img]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/img] [IMG]http://images25.fotosik.pl/232/06169626ff9cd685.jpg[/IMG] Łąki, łąki, łąki :loveu: Cudne miejsce. [IMG]http://images33.fotosik.pl/293/3df3f8f077172db0.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/232/94c1bc8d2a96e83f.jpg[/IMG]
-
[img]http://images32.fotosik.pl/292/1613e45c978df78b.jpg[/img] Na spacerku :))) [img]http://images33.fotosik.pl/293/1e4f5e4725bbcfc6.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/233/80c108b765bb48c5.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/293/40c7887a93118a25.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/292/5f7f75a6ffc0487c.jpg[/img]
-
:hand: No to dobrze że zwierzaki się podobają :multi: Będę miała co wstawiać :evil_lol::loveu: [quote name='diabelkowa']no jak to gdzie tam gdzie Asia od Gingerki[/quote] :evil_lol: jesteście niemożliwe :evil_lol: [quote name='malawaszka']chciałam jeszcze Cię spytać kochana czy znasz kogos z Solca? potrzebuje wizytę przedadopcyjną [/quote] Ojjj, niestety niee :shake: [quote name='Rudzia-Bianca']a łapki tu jakiego koloru ma ??? u mnie złote[/quote] A u mnie przepalone :evil_lol::evil_lol: Mieszkam u znajomej. Zaraz dam więcej fotek ^^
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote]zdziwisz się, ale wiele z tych samochodów widuję na codzień na ulicach [/quote] I pewnie wożą psy w tych samochodach :diabloti::cool1: :kciuki: -
[quote]dlaczego ehhh?[/quote] Bo waimar grubas. Sesja konarowa jest piękna :loveu::loveu: A wspominki miodzioooo :loveu::loveu: Nie przejmuj się tymi &%&^$# z pracy :calus:
-
I jamniczek był :))))) A nawet szkocik :) (jak sobie radził?)
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
To lepsze niż KONG [URL]http://images25.fotosik.pl/234/8cf270f21b34a677.jpg[/URL] [img]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/img] Dobrze że o nie wie że to róż :diabloti: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Genialne [URL]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_2398.jpg[/URL] :lol::lol::lol: Ajjj, już się nie mogę doczekać nowego aparata :razz: -
:o Ile zwierzyny. I to tak na wyciągnięcie ręki. Te koniki to chyba Polskie..??? A masz jeszcze z lotu? :cool3:
-
To teraz odmiana :cool3: Dla zapoznania. Felek i Zygmunt :p F. [IMG]http://images34.fotosik.pl/293/3004f603ee6c4e24.jpg[/IMG] Z. [IMG]http://images34.fotosik.pl/293/ad0b0b538ad20063.jpg[/IMG] A czemu są w galerii? Otóż dlatego że najzwyczajniej z nimi mieszkam :evil_lol: I fot Kaji i Uszatego nie będzie, od paru dni nie widziałam moich sierściuchów... [quote]Też to zauważyłam[/quote] O o o następna :evil_lol: [quote][B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]mniammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] A jaki dżemik jest dobry :cool3:
-
[quote name='Rudzia-Bianca']i domowe i spacerowe zdjęcia cudne a złota Kajka błyszczy jak gwiazda , pozdrawiamy[/quote] Z której strony Kaja jest złota? :evil_lol: [quote name='Bzikowa'][URL]http://images25.fotosik.pl/231/6263807c703b1eb1.jpg[/URL] :roflt: to się nazywa uchwycić moment! szalony owooockiiii[/quote] Te wisienki tak apetycznie wyglądały mmmmmm [quote name='Marta_Ares'][URL]http://images25.fotosik.pl/231/6263807c703b1eb1.jpg[/URL] swietne[/quote] [quote name='agaciaaa'][URL]http://images25.fotosik.pl/231/6263807c703b1eb1.jpg[/URL] ale uchwyciłaś![/quote] :evil_lol::multi::multi: [quote name='Pianka']O ile owoców :D Mam więcej:diabloti:[/quote] Arrrgh :diabloti: [quote name='jamnicze']super :) [URL]http://images25.fotosik.pl/231/6263807c703b1eb1.jpg[/URL] a mi się tu skojarzył z kotem ;)[/quote] z kotem? :hmmmm: Aaaaaaa, że może na 4 łapy spada :evil_lol::evil_lol: [quote name='diabelkowa'][URL]http://images31.fotosik.pl/289/564b5e867c13a7d6.jpg[/URL] siusiak w plamki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] A gdzie Diabeł patrzy? :p :nono::evil_lol:
-
Prawie jak nie sznup [URL]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT4944x640.jpg[/URL] hihihihih
-
Białasków to chyba jeszcze w blożkachnie było. Jak pluszak :mdleje: [URL]http://images27.fotosik.pl/234/6f0e1c2b85e96e35.jpg[/URL] Piękne są.