Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. [quote]panowie okazali się miłośnikami zwierząt i podziwiali i miziali moją kulkę[/quote] Rozczulające :lol:
  2. Witajcie! :lol: Oprócz spania to jeszcze jest jedzienie :evil_lol: Zapomniałam przestawić ustawienia i wyszło ciemne... [img]http://img513.imageshack.us/img513/7697/dscf2236ge5.jpg[/img]
  3. [quote name='miroszki']O jakiej porze bym nie weszła do galerii - Kaja ciągle śpi... :)[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='Bzikowa']A co się będzie przemęczać laska - jak tak słodko śpi :loveu: [COLOR="RoyalBlue"]No właśnie. Jaszka w wieku 15 lat też będzie przesypiać większość dnia[/COLOR] ;) A wcześniejsze fotki - charcikowe trio - awwww :loveu: [COLOR="RoyalBlue"]Whippety są fajne :)[/COLOR] chociaż ja ogólnie chartów nie lubię specjalnie ;)[/QUOTE] Z. chciał mi dziś zwiać. Małpa :mad: Doskonale się bawił :mad: A ja zawał na miejscu...Za dzisiejszą akcje się na niego obraziłam :evil_lol: [quote]ez nie przepadam, ale dzisiaj śniły mi sie polskie charty, dosłownie wspinajace sie na drzewo z niesamowita prędkością! Wszystko przez Twoje zdjecia, anetta![/quote] :siara: [img]http://emoty.blox.pl/resource/th_laie_59.gif[/img] :evil_lol: Ale charty nie chodzą po drzewach :evil_lol:
  4. O której robiłaś te foty? Ciemnawe troche ;)
  5. Dopiero teraz przeczytałam o wygranej. Wielkie brawa dla was :klacz: :loveu::loveu: Cambel :cool2: Gdzie zrobiłyście te pseudostudio?
  6. O rany, ale piękny chomik. Swoją drogą dawno chomika nie widziałam :roll: :evil_lol:
  7. Fajne ćwiczenia :cool3:
  8. [quote name='Agnes']powinno... ale to roznie bywa - widze to po pojemniku na 15 kg karmy. Nie kazda karma tam wejdzie, tzn nie zawsze caly worek. Chociaz ostatanio wrzucilam karme z duzymi granulkami i bez problemu, akurat a czasami mniejsze granule sie nie mieszcza - albo gdzies oszukuja z iloscia karmy:eviltong:[/QUOTE] Granulki Brita Adulta (małe kulki).
  9. Błyskawica...aż się opluła :multi: [url]http://images24.fotosik.pl/244/b0d62b507d616eac.jpg[/url]
  10. No dobra, ale to wybór wystawiającego czy ma uwiązane włosy czy nie :hmmmm: Sędzina patrzy na psa a nie na włosy wystawcy [img]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/img] A jak ktoś lubi jak mu włosy wszystko zasłaniają? [img]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/eviltongue.gif[/img] W gipsie :mdleje:
  11. Czy do 20 l. wiadra zmieści się 15 kg?
  12. Ojej, głaski dla Pimpka...:( Czemu rodzice go nie zabiorą do domu??
  13. [url]http://i26.tinypic.com/w0q79t.jpg[/url] :evil_lol: Ja nie substrykuje FB. Jedynie ostatnio bazarek i pare innych temtów.
  14. [quote]Czytam wlasnie,ze zrobiono z Was handlary psami...[/quote] :mdleje: Dajcie poczytać :multi: :evil_lol: Woow [url]http://images33.fotosik.pl/312/b75b2417a2d0a5bc.jpg[/url] :loveu: Trzymam kciuki za TZ'ta :kciuki: Będzie dobrze.
  15. Opaltulona tym kocykiem jakby były mrozy :lol::lol: Nie ma edycji i nie będzie (:angryy:)
  16. Dzięki, to była jedyna w miare nie rozmazana :evil_lol: Wczorajsze spanko [img]http://img247.imageshack.us/img247/479/dscf2190pq9.jpg[/img] [img]http://img247.imageshack.us/img247/2707/dscf2196sm9.jpg[/img] [img]http://img247.imageshack.us/img247/3508/dscf2200vs4.jpg[/img] [img]http://img247.imageshack.us/img247/9378/dscf2204mq7.jpg[/img] Przeczytałam że nie będzie już EDYCJI :angryy: To jest jakaś kpina :angryy::angryy::angryy: :evil::comp26::2gunfire:
  17. Łaaaaaa, piękna :loveu:
  18. Suuuper! Się wyszalało towarzystwo :multi: :loveu:
  19. [url]http://img504.imageshack.us/img504/1593/wyc611xz9.jpg[/url] baardzo fajna fota :)))))))) A to nowy sposób prowadzenia psa [url]http://img504.imageshack.us/img504/6997/wyc621fa8.jpg[/url] :evil_lol:
  20. Marymek, o soo odzy w fruwającymi włosami? Nie mogę znaleźć powiązania z wystawianiem psa :cool1:
  21. [quote]Można też spróbować sił pasterskich swojego psa (pod warunkiem że nie będzie owiec gryzł).[/quote] Tylko skąd mam wiedzieć że nie będzie gryzł jeśli łowcy na oczy nie widział? :razz:
  22. Rudzia, później dam Kaje...śpiącą :loveu: Usztego nie mam. Koma, ja....po prostu....zaniemówiłam...:modla: [size=1]Czy będzie możliwość wysłania mi orginału?[/size]
  23. anetta

    zakoceni.pl

    Ale historia :) Squ, no to Ci się udało.
  24. Oooo to ja wczoraj widziałam relacje w TV z tych zawodów :lol::lol:
×
×
  • Create New...