-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Witajcie! :lol: Oprócz spania to jeszcze jest jedzienie :evil_lol: Zapomniałam przestawić ustawienia i wyszło ciemne... [img]http://img513.imageshack.us/img513/7697/dscf2236ge5.jpg[/img]
-
[quote name='miroszki']O jakiej porze bym nie weszła do galerii - Kaja ciągle śpi... :)[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='Bzikowa']A co się będzie przemęczać laska - jak tak słodko śpi :loveu: [COLOR="RoyalBlue"]No właśnie. Jaszka w wieku 15 lat też będzie przesypiać większość dnia[/COLOR] ;) A wcześniejsze fotki - charcikowe trio - awwww :loveu: [COLOR="RoyalBlue"]Whippety są fajne :)[/COLOR] chociaż ja ogólnie chartów nie lubię specjalnie ;)[/QUOTE] Z. chciał mi dziś zwiać. Małpa :mad: Doskonale się bawił :mad: A ja zawał na miejscu...Za dzisiejszą akcje się na niego obraziłam :evil_lol: [quote]ez nie przepadam, ale dzisiaj śniły mi sie polskie charty, dosłownie wspinajace sie na drzewo z niesamowita prędkością! Wszystko przez Twoje zdjecia, anetta![/quote] :siara: [img]http://emoty.blox.pl/resource/th_laie_59.gif[/img] :evil_lol: Ale charty nie chodzą po drzewach :evil_lol:
-
O której robiłaś te foty? Ciemnawe troche ;)
-
Dopiero teraz przeczytałam o wygranej. Wielkie brawa dla was :klacz: :loveu::loveu: Cambel :cool2: Gdzie zrobiłyście te pseudostudio?
-
O rany, ale piękny chomik. Swoją drogą dawno chomika nie widziałam :roll: :evil_lol:
-
Fajne ćwiczenia :cool3:
-
[quote name='Agnes']powinno... ale to roznie bywa - widze to po pojemniku na 15 kg karmy. Nie kazda karma tam wejdzie, tzn nie zawsze caly worek. Chociaz ostatanio wrzucilam karme z duzymi granulkami i bez problemu, akurat a czasami mniejsze granule sie nie mieszcza - albo gdzies oszukuja z iloscia karmy:eviltong:[/QUOTE] Granulki Brita Adulta (małe kulki).
-
Błyskawica...aż się opluła :multi: [url]http://images24.fotosik.pl/244/b0d62b507d616eac.jpg[/url]
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
No dobra, ale to wybór wystawiającego czy ma uwiązane włosy czy nie :hmmmm: Sędzina patrzy na psa a nie na włosy wystawcy [img]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/img] A jak ktoś lubi jak mu włosy wszystko zasłaniają? [img]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/eviltongue.gif[/img] W gipsie :mdleje: -
Czy do 20 l. wiadra zmieści się 15 kg?
-
Ojej, głaski dla Pimpka...:( Czemu rodzice go nie zabiorą do domu??
-
[url]http://i26.tinypic.com/w0q79t.jpg[/url] :evil_lol: Ja nie substrykuje FB. Jedynie ostatnio bazarek i pare innych temtów.
-
[quote]Czytam wlasnie,ze zrobiono z Was handlary psami...[/quote] :mdleje: Dajcie poczytać :multi: :evil_lol: Woow [url]http://images33.fotosik.pl/312/b75b2417a2d0a5bc.jpg[/url] :loveu: Trzymam kciuki za TZ'ta :kciuki: Będzie dobrze.
- 78403 replies
-
Opaltulona tym kocykiem jakby były mrozy :lol::lol: Nie ma edycji i nie będzie (:angryy:)
-
Dzięki, to była jedyna w miare nie rozmazana :evil_lol: Wczorajsze spanko [img]http://img247.imageshack.us/img247/479/dscf2190pq9.jpg[/img] [img]http://img247.imageshack.us/img247/2707/dscf2196sm9.jpg[/img] [img]http://img247.imageshack.us/img247/3508/dscf2200vs4.jpg[/img] [img]http://img247.imageshack.us/img247/9378/dscf2204mq7.jpg[/img] Przeczytałam że nie będzie już EDYCJI :angryy: To jest jakaś kpina :angryy::angryy::angryy: :evil::comp26::2gunfire:
-
Łaaaaaa, piękna :loveu:
-
Suuuper! Się wyszalało towarzystwo :multi: :loveu:
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[url]http://img504.imageshack.us/img504/1593/wyc611xz9.jpg[/url] baardzo fajna fota :)))))))) A to nowy sposób prowadzenia psa [url]http://img504.imageshack.us/img504/6997/wyc621fa8.jpg[/url] :evil_lol: -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Marymek, o soo odzy w fruwającymi włosami? Nie mogę znaleźć powiązania z wystawianiem psa :cool1: -
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
anetta replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
[quote]Można też spróbować sił pasterskich swojego psa (pod warunkiem że nie będzie owiec gryzł).[/quote] Tylko skąd mam wiedzieć że nie będzie gryzł jeśli łowcy na oczy nie widział? :razz: -
Rudzia, później dam Kaje...śpiącą :loveu: Usztego nie mam. Koma, ja....po prostu....zaniemówiłam...:modla: [size=1]Czy będzie możliwość wysłania mi orginału?[/size]
-
Ale historia :) Squ, no to Ci się udało.
-
Oooo to ja wczoraj widziałam relacje w TV z tych zawodów :lol::lol: