-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Bardzo się cieszę że z Naff dochodzi do siebie, huraaa! :multi: [URL]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/spacer_230608_DSC_3238.jpg[/URL] :mdleje: rewelka
-
Mi tez sukienka bardzo się podoba :loveu::loveu: "Kiedy koniec" jest dobry :evil_lol: Cała Ty :evil_lol::evil_lol: Wstawiaj, wstawiaj więcej :lol:
-
:turn-l: ale łysol No no ABSy to ona ma :cool3:
-
Oooo kunieeeeee :)))))) Jakiś dziwny ten siwy, może źrebna :evil_lol: [URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/14-8.jpg[/URL] :shake: ehhh
-
:multi: :kciuki:!!!
-
[quote name='furciaczek'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/231/85a8b4a0f00379fa.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Hhahhaahahahhaahahahm bowskie :lol::lol::lol::evil_lol: A Terrorek biedny kotecek, szczurka zniego zrobili :evil_lol::evil_lol: Kurcze, cos mi się zrobiło, nie działa mi prawy klawis myszy i emoty nie chca się otworzyc łeeeeeeee Nie moge linka wkleic wrrrrrrr fota musi byc...Co złego to nie ja :siara:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']A pomyśl, jak byś miała z kimś takim konwersować :mdleje:[/quote] Tragedia :lol: Pralinki większe od Tobiasza :evil_lol::evil_lol: Ale chłopak dał rade :multi: -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
Twoje zdrowie :beerchug::popcorn: -
Było za nudno, jeszcze troche i byn tam zasnęła :evil_lol: więc troche poaportował. [IMG]http://images30.fotosik.pl/232/08cee468c27c8084.jpg[/IMG] :siara: No....tego się nie spodziewałam [IMG]http://images31.fotosik.pl/289/7b9c654293d6465b.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/231/48a79323097545a5.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/289/527e89162647bb58.jpg[/IMG] [img]http://images24.fotosik.pl/232/b07ce8c082ff6801.jpg[/img]
-
:evil_lol::evil_lol: [IMG]http://images32.fotosik.pl/289/fa95943ac2e0f7e0.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/290/5b9c54646831c0e0.jpg[/IMG] Podoba mi się jego mina :lol: [img]http://images33.fotosik.pl/290/cf12b61c9be1c490.jpg[/img] :loveu::loveu::loveu: [img]http://images30.fotosik.pl/232/84d6df3d4a2ff7fb.jpg[/img]
-
[IMG]http://images31.fotosik.pl/289/66016cccfe46e828.jpg[/IMG] Szło dwóch pijaczków, jeszcze ich nie było widać (słychać owszem) a uszaty już zrobił się czujniejszy :cool3: Nie zajął się patykiem dopóki nas nie minęli [IMG]http://images26.fotosik.pl/232/528d26ebaf5fd4b5.jpg[/IMG] [img]http://images26.fotosik.pl/232/9fd8b9589deca029.jpg[/img] Poszli ;) [img]http://images26.fotosik.pl/232/4ad2932e19a86c6a.jpg[/img] W takim razie gryzienia ciag dalszy hihihi [img]http://images24.fotosik.pl/232/e0d4fb1128e4d788.jpg[/img]
-
Hej, hej!! Odechciewa mi się siedzieć na dogo przez tę klawiature :evil_lol: Ale przyszłam :evil_lol: bo później będę mieć tyły w blożkach :stupid::evil_lol: [quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B]jaki aporcik [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images32.fotosik.pl/289/c725b6b5b5cc4fc5.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/quote] No sooooooooooooo Taka wykałaczewka [quote name='Izabela124.']A Kaja i Masajos nie wychodzą razem na spacerki?[/quote] Nie, bo Kaje trzeba nosić. Księżniczce nie chce się chodzić :cool1: Zeby była i ona potrzebna mi osoba która ją weźmie na ręce. Dzięki za odwiedzinki :multi: [IMG]http://images31.fotosik.pl/289/f105d78f11866a9f.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/290/5cacdf4117d3fff2.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/289/884cb9bc4fed31df.jpg[/IMG]
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Chyba widziałam....niedźwiadka :siara: -
Kosmetyczka, cukiernia. Co jeszcze zobacze? :cool3:
-
Niesamowita jest Driada, jej oczy są cuuudoowne :loveu: Jakie weimary mogą jeszcze mieć?
-
:mdleje: Ile tu nowych wiadomości :o Jedne przyjeżdzają inne wyjeżdżają. Nadążyć za Tobą... :lol::lol:
-
............. :( Sterydy muszą pomóc!
-
O rany hahaha jaka śmieszna. Frodo jej nie zeżarł?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[URL]http://img209.imageshack.us/img209/8370/p1010003lj2.jpg[/URL] :o czy to już koniec świata? :ekmm: A se poczytałam....o świetnych lekarzach...sąsiadach....:cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ale perfumy sobie znalazła :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
:o Aleeeeeeeee masz zdolne dzieci :klacz:
-
Szele pierwsza klasa, są wyjechane :razz:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
:mdleje: [URL]http://images29.fotosik.pl/232/b9dffba6de889f0b.jpg[/URL] Piękne. Dobrze że Ci wypłacili :roll: Nie wiem jak Bento, ja daje Brita. -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Hhahahaham wyobraziłam sobie jak Negro wpada do tej wody :roflt: Teraz pewnie będzie mieć uraz.