-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Idealne do tematu o skokach do wody [url]http://img396.imageshack.us/img396/4421/slato159ae9.jpg[/url] :-D
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Oglądam i czekam na więcej :loveu::loveu: -
Ten w kropki jets śmieszny :lol::lol: Dalmatyńczyk hahahah
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Pasują do siebie [url]http://pl.fotoalbum.eu/images/8464/92239/00000011.jpg[/url] :cool3: Ajbasek ma łeb jak sklep. -
Gratuluje :klacz:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Ło jezu. Ale masz akcje z tym kolanem :shake: Aż mnie ciary przechodzą. A na finałach nie może zostać? :niewiem: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no! :diabloti: szkoda, że nie widać tabliczki jaka była na kracie: "Obserwacja pod kątem wścieklizny" :evil_lol:[/QUOTE] Buhehehheeh :evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Waldek, ale Ci się udało uchwycić moment [url]http://img363.imageshack.us/img363/7530/zokobielskiefilteredsz2.jpg[/url] :thumbs:
-
Dla Timka meliski zaparz :evil_lol: [quote]" no moze w sumie masz troche racji..." a to juz dobrze...poza tym babcia ma wyrzuty sumienia i powiedziala ze sie dolozy...chyba sie mnie boi[/quote] No i bardzo dobrze że się dołożą! Każde z nich na swój sposób jest winne :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:klacz::klacz: Waszka. A czemu za kratkami? Taka zła byłaś? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
A to sędziowie to gdzie mają oczy jeśli wybierają psa z takimi oczami?? :razz: I gdzie ma oczy właściciel takiego psa gdy zgłasza go na wystawe? Nigdy tego nie zrozumiem :cool1: [url]http://i281.photobucket.com/albums/kk228/mylovelyd/baea1889.jpg[/url] ale blondasek :turn-l: A co Ci się stało w nogę? -
Piękna sucz :loveu: Witaj na dogo.
-
Precelek to śpi? :lol::loveu: Świetne! [url]http://images34.fotosik.pl/310/c728ca50779093fe.jpg[/url] Jakby pływał z tym życie(?)
-
Gatara, a skąd ją masz? :evil_lol: :eviltong: Z lustrami to chyba nie jest tak tragicznie jeśli chodzi o ceny :hmmmm: Amigo to chyba na coś polował :evil_lol:
-
O kurcze, ale wyjazd :o Szuflady pierwsza klasa :megagrin:
-
Wytrzeszcz :evil_lol: [img]http://images33.fotosik.pl/312/2a3eac9975e951d6.jpg[/img] Szaleństwa :scared: [img]http://images34.fotosik.pl/311/4fbaac43dbe5234f.jpg[/img] :loveu: [img]http://images24.fotosik.pl/243/c8bde9925d7c3a4f.jpg[/img] Meteoryty spadają :evil_lol::evil_lol: [img]http://images25.fotosik.pl/241/fc563e8a6018cee9.jpg[/img]
-
Poczochraniec :evil_lol: [img]http://images24.fotosik.pl/243/32d9ea00c642a9fd.jpg[/img] A ten ducha zobaczył :errrr: :ghost_2: [img]http://images34.fotosik.pl/311/c4a7f41f1cf5ee4b.jpg[/img] Na swoich włościach [img]http://images27.fotosik.pl/242/e6a1c6fc60525e5b.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/243/b5028abe82047b9c.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/311/94f6ae783a187062.jpg[/img]
-
:-D Coraz bliżej. Zdążyliśmy do domu jakby co ;) [img]http://images31.fotosik.pl/311/ac65ea04ab38c7ec.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/311/e038a7dcfc102c4f.jpg[/img] Które lepsze? [img]http://images30.fotosik.pl/242/a10ce0009d39e24c.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/242/6afa222fc112f246.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/243/b389d3e726e3ebed.jpg[/img]
-
Hello :hand: [quote name='wiq']ale się fajnie zacharciło :loveu: 3 i hardcore?.. :lol: 5 to jest hardcore :lol:[/QUOTE] Ale pewnie te 5 umie chodzić normalnie na smyczy :evil_lol: Ja wychodze z trzema psami (nie tymi) i każdy wie gdzie jego miejsce przy nodze :cool1: [quote name='betty_labrador']ale slodki whipecik :) :loveu:[/QUOTE] No, rozkoszna :loveu::loveu: Dziś Felka mordowała :diabloti: Prawie że wycierała nim podłoge :cool1: [quote name='agaciaaa']http://images23.fotosik.pl/241/988225c5955855bb.jpg ale słodziak! :loveu::loveu: [b]Trzy doopki są super[/b] :lol: :evil_lol:[/QUOTE] Zgadzam się :lol::lol: [img]http://images27.fotosik.pl/242/4b18f154f7b2858e.jpg[/img] :loveu: [img]http://images27.fotosik.pl/242/d757e7dce59242d1.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/311/857523e348d74b3f.jpg[/img] Chmura idze :evil_lol: [img]http://images33.fotosik.pl/311/ccc2e39a317423b0.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/311/07a30e363471c6ca.jpg[/img]
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Piękne zdjęcia. Widoczki cud miód :loveu: Ładna nazwa jeziora :lol: To co myśli Buck o zakazie :evil_lol: [url]http://img369.imageshack.us/img369/9858/obraz1771rq1.jpg[/url] -
:loveu: no rewelka :loveu: Szelki ManMata bardzo mi się podobają.
-
Mało, mało :evil_lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Głaski i szybkiego powrotu do zdrówka :loveu: -
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
anetta replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
:o Jestem pod wrażeniem. Brawo! :cool3: Te łowce i inne kozy to Twoje? Jak wstawiłaś ten film? Pierwszy raz widze tak wstawiony filmik na dogo.