Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. anetta

    czarno-ruda galeria

    Idealne do tematu o skokach do wody [url]http://img396.imageshack.us/img396/4421/slato159ae9.jpg[/url] :-D
  2. Oglądam i czekam na więcej :loveu::loveu:
  3. Ten w kropki jets śmieszny :lol::lol: Dalmatyńczyk hahahah
  4. Pasują do siebie [url]http://pl.fotoalbum.eu/images/8464/92239/00000011.jpg[/url] :cool3: Ajbasek ma łeb jak sklep.
  5. Gratuluje :klacz:
  6. Ło jezu. Ale masz akcje z tym kolanem :shake: Aż mnie ciary przechodzą. A na finałach nie może zostać? :niewiem:
  7. [quote name='malawaszka']no! :diabloti: szkoda, że nie widać tabliczki jaka była na kracie: "Obserwacja pod kątem wścieklizny" :evil_lol:[/QUOTE] Buhehehheeh :evil_lol::evil_lol:
  8. Waldek, ale Ci się udało uchwycić moment [url]http://img363.imageshack.us/img363/7530/zokobielskiefilteredsz2.jpg[/url] :thumbs:
  9. Dla Timka meliski zaparz :evil_lol: [quote]" no moze w sumie masz troche racji..." a to juz dobrze...poza tym babcia ma wyrzuty sumienia i powiedziala ze sie dolozy...chyba sie mnie boi[/quote] No i bardzo dobrze że się dołożą! Każde z nich na swój sposób jest winne :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. :klacz::klacz: Waszka. A czemu za kratkami? Taka zła byłaś? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. A to sędziowie to gdzie mają oczy jeśli wybierają psa z takimi oczami?? :razz: I gdzie ma oczy właściciel takiego psa gdy zgłasza go na wystawe? Nigdy tego nie zrozumiem :cool1: [url]http://i281.photobucket.com/albums/kk228/mylovelyd/baea1889.jpg[/url] ale blondasek :turn-l: A co Ci się stało w nogę?
  12. Piękna sucz :loveu: Witaj na dogo.
  13. Precelek to śpi? :lol::loveu: Świetne! [url]http://images34.fotosik.pl/310/c728ca50779093fe.jpg[/url] Jakby pływał z tym życie(?)
  14. anetta

    zakoceni.pl

    Gatara, a skąd ją masz? :evil_lol: :eviltong: Z lustrami to chyba nie jest tak tragicznie jeśli chodzi o ceny :hmmmm: Amigo to chyba na coś polował :evil_lol:
  15. O kurcze, ale wyjazd :o Szuflady pierwsza klasa :megagrin:
  16. Wytrzeszcz :evil_lol: [img]http://images33.fotosik.pl/312/2a3eac9975e951d6.jpg[/img] Szaleństwa :scared: [img]http://images34.fotosik.pl/311/4fbaac43dbe5234f.jpg[/img] :loveu: [img]http://images24.fotosik.pl/243/c8bde9925d7c3a4f.jpg[/img] Meteoryty spadają :evil_lol::evil_lol: [img]http://images25.fotosik.pl/241/fc563e8a6018cee9.jpg[/img]
  17. Poczochraniec :evil_lol: [img]http://images24.fotosik.pl/243/32d9ea00c642a9fd.jpg[/img] A ten ducha zobaczył :errrr: :ghost_2: [img]http://images34.fotosik.pl/311/c4a7f41f1cf5ee4b.jpg[/img] Na swoich włościach [img]http://images27.fotosik.pl/242/e6a1c6fc60525e5b.jpg[/img] [img]http://images28.fotosik.pl/243/b5028abe82047b9c.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/311/94f6ae783a187062.jpg[/img]
  18. :-D Coraz bliżej. Zdążyliśmy do domu jakby co ;) [img]http://images31.fotosik.pl/311/ac65ea04ab38c7ec.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/311/e038a7dcfc102c4f.jpg[/img] Które lepsze? [img]http://images30.fotosik.pl/242/a10ce0009d39e24c.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/242/6afa222fc112f246.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/243/b389d3e726e3ebed.jpg[/img]
  19. Hello :hand: [quote name='wiq']ale się fajnie zacharciło :loveu: 3 i hardcore?.. :lol: 5 to jest hardcore :lol:[/QUOTE] Ale pewnie te 5 umie chodzić normalnie na smyczy :evil_lol: Ja wychodze z trzema psami (nie tymi) i każdy wie gdzie jego miejsce przy nodze :cool1: [quote name='betty_labrador']ale slodki whipecik :) :loveu:[/QUOTE] No, rozkoszna :loveu::loveu: Dziś Felka mordowała :diabloti: Prawie że wycierała nim podłoge :cool1: [quote name='agaciaaa']http://images23.fotosik.pl/241/988225c5955855bb.jpg ale słodziak! :loveu::loveu: [b]Trzy doopki są super[/b] :lol: :evil_lol:[/QUOTE] Zgadzam się :lol::lol: [img]http://images27.fotosik.pl/242/4b18f154f7b2858e.jpg[/img] :loveu: [img]http://images27.fotosik.pl/242/d757e7dce59242d1.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/311/857523e348d74b3f.jpg[/img] Chmura idze :evil_lol: [img]http://images33.fotosik.pl/311/ccc2e39a317423b0.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/311/07a30e363471c6ca.jpg[/img]
  20. Piękne zdjęcia. Widoczki cud miód :loveu: Ładna nazwa jeziora :lol: To co myśli Buck o zakazie :evil_lol: [url]http://img369.imageshack.us/img369/9858/obraz1771rq1.jpg[/url]
  21. :loveu: no rewelka :loveu: Szelki ManMata bardzo mi się podobają.
  22. Mało, mało :evil_lol:
  23. Głaski i szybkiego powrotu do zdrówka :loveu:
  24. :o Jestem pod wrażeniem. Brawo! :cool3: Te łowce i inne kozy to Twoje? Jak wstawiłaś ten film? Pierwszy raz widze tak wstawiony filmik na dogo.
×
×
  • Create New...