Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. :mdleje: Coś jej zrobiła :placz:
  2. Ach, piękne. Rodzic nie był agresywny?
  3. No i mnie przenieśli :o A czytałam że ci co mają psy róznych ras zostają na FB :roll: Świetnie :cool1: I te skalowanie bleeee. Dobrze że foty są w odpowiednich kolorach. Teraz aż boję się cokolwiek robić z obróbką zdjęć :roll: Do tej pory robiłam na czuja, ale jak zobaczyłam je na tamtym kompie to się załamałam :razz: [quote]piękny trzmiel[/quote] :sweetCyb: [quote]Ja mam zwalony monitor więc sie nie odzywam[/quote] no to witaj w klubie :cool1: [quote]Co ja tu widzę... goły brzuch.[/quote] Nooo :evil_lol: Łapeczek, witaj. Fot nie będzie. Mam jeszcze pare z wypadu do Z i F, ale ich nie wstawie bo obrabiałam je na swoim kompie :eviltong: W pon. będę u chłopaków to się za nie wezmę :evil_lol: Howg.
  4. anetta

    zakoceni.pl

    A jakie oczy :loveu: Poka Wege w całej okazałości :cool3:
  5. O rany :loveu: Ale cudo małe czarne :loveu: Gratuluje nowego pieska. A skąd go masz?
  6. A gdzie wybywasz na wakacje? :)
  7. [url]http://i281.photobucket.com/albums/kk228/mylovelyd/62b060ea.jpg[/url] :shake:
  8. Śliczna! [url]http://images31.fotosik.pl/308/f66179102ee067e8.jpg[/url] Eeee, ale jak pomylili psa z suką? :razz:
  9. Co?!!!! Co??!!! Co?!!! :crazyeye: O Boże :placz::placz:
  10. anetta

    czarno-ruda galeria

    Świetne spacerowe foteczki :loveu:
  11. Hej Paula :hand: Prace zostaw :evil_lol:
  12. [url]http://images28.fotosik.pl/238/bbb851a5edbcccf8.jpg[/url] Jejuuuu :evil_lol::evil_lol: Czy już mówiłam że nie lubię Cię za takie foty? [url]http://images31.fotosik.pl/303/3db715d6166095ca.jpg[/url] :mad::cool1:
  13. [url]http://www.dogomania.pl/portal/abonament/[/url] :o :mdleje:
  14. Galina ma tylko jedną fote z działki? :eviltong:
  15. [url]http://images32.fotosik.pl/300/eb637d2ca1ba12de.jpg[/url] Raczej jajka sadzone :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. Też czekam na baBunie z szleczkach :cool3:
  17. Nie widze jej w tym stawie! :lol::lol: Słodko tu wyszła [url]http://img20.imageshack.us/img20/8500/img0356ns5.jpg[/url]
  18. Hhahhaa fajne te z ręką :lol:
  19. :o [url]http://img396.imageshack.us/img396/7378/46nh6.jpg[/url] Uczyliście ją wystawiania? :cool3: ;) Pięknie wygląda!
  20. O kurna....:o Ale jazdy. Kciuki trzymam.
  21. [url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ALAS131.jpg[/url] :mdleje: :roflt:
  22. [quote]Dziekuje Whipet-nie charcik[/quote] No tak, whippet :)
  23. :lol: Świetne foty:-D Zwłaszcza te portretowe :loveu:
×
×
  • Create New...