-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
[quote]Aha ale chyba masz coś w planach?[/quote] Nieee, w najbliższej przyszłości niet. Aleeee genialny [url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz419.jpg[/url] :crazyeye::crazyeye: To jest Zmrocznik gładysz. Jest to motyl z rodziny zawisakowatych.
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Cudownie że dałaś jej DT :loveu: Jest śliczna :loveu::loveu: A jak z Negrim się bawi :)))))))) -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Woow, już pierwsze foty są :) :multi: A nie da się ich wstawiać dużych?? -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
Ale fajne zdjęcia :cool3: -
No to jeszcze jutro i do domuuuuu :lol:
-
Phiiii :diabloti: Robaczku :loveu:
-
Suuuper że sucz ma nowy domek :multi:
-
[url]http://images34.fotosik.pl/333/dc720678d2fe2df7med.jpg[/url] :mdleje: hahahahaha dobre :evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Nadrobiłam, cięzko mi było...To był nie lada wyczyn. Gratuluje małej świnki :loveu: Fajna jest :lol: [size=1]Umieściłas już zdjęcia z wystawy gdzieś tam na serwerze?[/size]:evil_lol: -
Cześć robaczki :razz: Trochę mnie nie było ale to z powodu problemów z kompem :roll: Najpierw klawiatura mi się się popsuła, od burzy :cool1: Stopiły się te łącza w środku czy co tam jest :cool1: No i musiałam nową zakupić. Ale to nie wszystko bo od tej burzy coś się poprzestawiało w kompiku i nie mogłam normalnie uruchamiać :shake: Ale już jest ok!! Mamy problem z Kają. Od jakiegoś czasu zaczęła kichać i gluty jej z kinola leciały :shake: Dokturka powiedziała że to bardzo możliwe że od zębów :shake: Jest stan zapalny i to wszystko poszło na nos. Jej się już robił zanik mięśni szczęki bo ona już nie gryzie przez te żęby...Dostała antybiotyk, leki, maść do oczu. W przyszłym tygodniu idziemy z nią na kontrole. To wszystko jest doraźne, aby troszke jej ulżyć. Ale żeby całkowicie usunąć problem to trzeba usunąć zepsute zęby :roll::roll: A to się wiąże z narkozą...:roll: No i będziemy konsultowali to z kardiologiem...Wcześniej krew jej pobiorą.. Nie wiem....boję się.... [img]http://img50.imageshack.us/img50/8422/dscf2765zkq8.jpg[/img] [img]http://img50.imageshack.us/img50/2833/dscf2768zli1.jpg[/img]
-
Tak, tak :)
-
Nadroiłam :loveu: Ju myślałam e pomyiłam galerie tyle tu nagadane :diabloti: Piękne djęcia :loveu::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Grom skubaniec :razz: -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
anetta replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://i34.tinypic.com/2wmkfi1.jpg :lol::lol: dobre -
:roflt: Rinusiowa, najdies se tam jakąś spelune :roflt: Kurna, literki "z" i "iks" mi nie diałają :angryy:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Śymi,es1zna ta sesja z kością :lol:= = Wymrbac1z, klawi,aturba ymi, rypła :angryy: :placz: Ni,e wi,em, jak to naprbawi,ć :placz: -
Cześć Brutusy :cool3: [quote]wiecie, że jutro rano wyjeżdżam ?[/quote] Przeżyjemy :evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Trzymaj się waszeczko :( :calus: Przykro mi :(- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Uuu, co ja czytam, Ozzy :cool3: Joreczek Ozzy się obruszył :evil_lol:
- 78403 replies
-
[url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz129-5.jpg[/url] :scared: [quote name='agaciaaa']Pisałam niedawno, to kiedyś była oczyszczalnia.. a teraz są resztki po oczyszczalni :evil_lol: Co kupiłaś? :razz:[/QUOTE] Nie widziałam :oops: albo nie pamiętam. Teraz nic :evil_lol::evil_lol:
-
Kurcze, i co teraz??? Dobrze że Bianka zmądrzała :lol:
-
Chmury [img]http://img175.imageshack.us/img175/7785/dscf2752zyz8.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol: [img]http://img175.imageshack.us/img175/6457/dscf2754zpd5.jpg[/img] [img]http://img175.imageshack.us/img175/7627/dscf2759zgb9.jpg[/img] [img]http://img175.imageshack.us/img175/3994/dscf2761zrz3.jpg[/img] [img]http://img175.imageshack.us/img175/6296/dscf2762zhm7.jpg[/img]
-
Jestem! :eviltong: Witam wszystkich. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] ja widziałam okolice po powodzi w 1997 roku....masakra co woda niosła :shake: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Pamiętam, pamiętam....:shake: [quote name='Szarik']Witam! :) Już od dawna planowałam sobie obejrzenie Twojej galerii i wreszcie jestem ;)[/QUOTE] Cieszkam się :multi: [quote name='Eriu']Witam ;). Rysunek cudo, zresztą model też :D. Jako niezorientowana spytam: byliście już na obozie agility?[/QUOTE] Jeszcze nie :multi::multi: Wszysko przed nami :loveu: Zdjęcia, zdjęcia...no coś tam mam :eviltong: Nie mam czasu robić zdjęć, o! Te są zaległe. [img]http://img175.imageshack.us/img175/3955/dscf2733zxt2.jpg[/img] [img]http://img175.imageshack.us/img175/1555/dscf2734zhi4.jpg[/img] [img]http://img175.imageshack.us/img175/8341/dscf2735zrx4.jpg[/img] :diabloti: [img]http://img175.imageshack.us/img175/8775/dscf2742zhg6.jpg[/img] [img]http://img175.imageshack.us/img175/3256/dscf2743zrn3.jpg[/img]