-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Wróciłam ze spacerku :mdleje: Poszłam z nim na działki tam gdzie chodze z Masajem, doszłam, ale stwierdziłam że to mu nie wystarczy :evil_lol: więc skierowałam się dalej, do lasu. To był strzał w 10 :diabloti: Mam labo czekolade w domu :diabloti: Niesforną i niesłuchającą się :mad: Na szczęście jutro jedzie do domu bo ciężko mi z nim :shake: Natarczywy do Kaji, ona go olewa a ten na nią szczeka :crazyeye: A basik to on ma :cool1: Aby przeżyć noc, a potem z górki. Nigdy w życiu laba :cool1: [quote name='deer_1987']Widoki to byly sliczne!![/QUOTE] :loveu: [quote name='jamnicze']Masaj jednak dał się namówić na pływanie [url]http://images32.fotosik.pl/352/24c9690a632a0bc8.jpg[/url][/QUOTE] Po długich namowach w końcu popłyną te pare centymetrów :evil_lol: [quote name='Celina12']http://images35.fotosik.pl/7/1bee59787e1bf326.jpg powiało grozą...[/QUOTE] :diabloti: [quote name='Marta_Ares']wspaniale widoki:loveu:[/QUOTE] Wim :p [quote name='wiq']http://images35.fotosik.pl/7/1bee59787e1bf326.jpg :roflt:[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dobry wieczór Super zdjęcia, fajną miałyście wycieczkę. A jakie widoki... :loveu:[/QUOTE] :loveu::loveu: [quote name='agaciaaa']http://images35.fotosik.pl/7/1bee59787e1bf326.jpg zabawa w kata :diabloti: ech ta dzisiejsza młodzież :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Wychowana na strzelankach i przemocy :evil_lol: [quote name='Jupi']fajna fotorelacja:loveu:[/QUOTE] Dzięki :multi: [quote name='Bzikowa']Ale mieliście fajne miejsce na obóz :loveu: Tylko... to był zdaje się obóz agility, taaaak? To gdzie fotki z treningów ? Hmmm? :mad:[/QUOTE] [quote name='jamnicze']No właśnie, gdzie?[/QUOTE] Nie mam :crazyeye: :evil_lol: Pare porobiłam ale są kiepściutkie. A zdjęć uszatego nie mam :shake: Wiem że ktoś tam mu robił ale nie wiem kto.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']a co wolisz o bąkach , pierdnięciach , beknięciach czy kupach ? :diabloti: w końcu to fo o psach , nie ? jajka jak najbardziej temat psi :diabloti:[/QUOTE] Ja o dzieciach pisałam :diabloti: -
Jezuuu, elektryczna łapka :mdleje:
-
Mam, niestety leci na dno jak kłoda :/
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Przez jajka :evil_lol: Gdzieś to dziś czytałam na dogo :evil_lol: Cudowny temat :diabloti: -
A cóz to za hopeczki i tunele? :cool3:
-
O fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/42320/131628/00000004.jpg[/url] :diabloti::diabloti::diabloti: No ładnie się tam zabawialiście :diabloti:
-
[quote]z jakim linkiem[/quote] A no ten [url]http://picsrv**********/images/smiles/icon_sad.gif[/url] :evil_lol: Kochany pieseczek yoreczek [url]http://img155.imageshack.us/img155/8017/s0208908112gr2.jpg[/url] :loveu:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
O ja pierdut [url]http://i35.tinypic.com/2q3aohf.jpg[/url] ale!!! [quote]Zaskoczyło mnie ostatnio, że do zoo we wrocławiu nie można psów wprowadzać[/quote] To przecież normalne że do zoo z psami się nie wchodzi :roll: -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[url]http://img98.imageshack.us/img98/9615/obraz582ld8.jpg[/url] Hhahhaaha, :evil_lol: też tak robiłam :evil_lol: -
Dziewczyny jak papużki nierozłączki :lol: :hand:
-
:mdleje: Boski wyjazd, Dirki i Ty się wyszalałyście :multi: :loveu: Szkoda że nie wszytskie foty mi się otwierają. Bernenczyk kolos :o
-
Hej Justa, ale galeria się ożywiła, i Ty tak promieniejesz :lol: :cool3: No no.
-
Galeria Owczarka Farka :) Zapraszamy :)CoDzienna Porcja Fotek:)
anetta replied to limoncia's topic in Owczarek niemiecki
:hand: halo, halo -
Piekne zdjęcia z gór :loveu: A to, ach!:loveu: [url]http://images50.fotosik.pl/5/1c233e5a00dcc117.jpg[/url] Maliniaczki są po prostu zaje :o Nieustraszone małolaty :o
-
Od dziś, co czwartek w Gazecie Wyborczej, nowa seria książek poświęcona psom i kotom. Dwie pierwsze części o psach, dwie następne o kotach:)))))) [url]http://www.agora.pl/agora_pl/1,87336,5657699.html[/url] Książeczka ma 160 stron, bardzo ładnie wydana, kolorowe zdjęcia, obok rasy krótka charakterystyka psa. Ponadto, troszke o pielęgnacji, budowie psa, wystawianiu, opiece nad szczeniakami. Coś na wzór pewnej książki o rasach psów, bo jak ją przeglądałam miałam wrażenie że już gdzieś widziałam podobnie zilostrowaną książeczkę.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='betty_labrador']czyli bedziesz miec pieska pod opieka! ja tez nie ebde na zawodach :( a szkoda bo chcialam zeby Tosca pobiegla ten slalom 60 tyczek :([/QUOTE] Tak. Ledwo go zobaczyłam :lol: [url]http://images40.fotosik.pl/7/a2d6654528cdcbd3.jpg[/url] -
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
anetta replied to Eriu's topic in Foto Blogi
Hhhahha, no ładnie, wy się zabawiacie w budce a pani nie ma jak zatelefonować :evil_lol::evil_lol: -
Cudownie wygląda w tych kwiatkach, taka delikatna laleczka :lol: :loveu: [url]http://img374.imageshack.us/img374/3986/bianca006nj1.jpg[/url] Utonęłam pod ilością zdjęć, super!
-
[quote]Anetta, jakby to powiedzieć... Niebieski piesek spotyka suczkę albo niebieska suczka pieska... Co to znaczy hatoor?[/quote] Hhahaha, bardzo smieszne :diabloti: Rademenes :cool1: Chyba nie powiesz że nie widziałaś "7 życzeń"? :o
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
:crazyeye::crazyeye: Ale dlaczego?? Nie mam jak pomóc... -
Ładniutka ta obróżka :loveu:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Ale gonitwy :multi: Zapaszki, zapaszki, Tobiaszek nie mógł się opanować :lol: Dobrze że pani z GPS nie wywiozła was w las :evil_lol: