Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. :klacz: Z tego co wim to skok w zwyż polega na tym że psy muszą przeskoczyć tyczke zawieszoną na 120 cm :hmmmm:
  2. Weź się w garść :lol::lol: Jak to robisz że zdjęcia na łóżku są takie przytulne? mają ładne kolory :loveu:
  3. [url]http://images35.fotosik.pl/8/e77a70e144a7c3b0.jpg[/url] :evil_lol: Robisz na auto czy na manualu? Tak tylko pytam :)
  4. Łapie w locie czy jeszcze nie? :))))
  5. Na pierwszy rztu oka myslałam że to byk :evil_lol:
  6. Będzie dobrze, Ares to twardziel :-D
  7. Za dużo wypiły :cool1:
  8. Ciekawe co on tam zobaczył że taki uchachany :razz: :evil_lol:
  9. Hhahaha, dobre Kasiu, dobre :evil_lol: Gratuluje, będą małe Czuszki, będa małe Czuszki :bigcool::bigcool:
  10. Szkoda że nici z planów..:( Piękne [url]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/15-31.jpg[/url]
  11. Mamy już gratulować? :lol:
  12. anetta

    bzik

    Hej Bziki. "O co kaman", mnie powaliło :lol::lol: Czekam na jakieś foty z obozu :multi:
  13. [url]http://img382.imageshack.us/img382/8364/dsc3103hy9.jpg[/url] achhhh :mdleje: :loveu::loveu::loveu:
  14. [quote]Będziesz na DCDC?[/quote] Niestety nie... Fajnie wyglądają na tym polu, takie szalejące :multi:
  15. W głowie mi się to nie mieści... Przecież wszystko było ok!!! :placz:
  16. [quote name='Rinuś'][I][B]Jsesteś okropna :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/I][/QUOTE] Zdarza mi się :cool1: Cześc i czołem :evil_lol:
  17. Uuuu, rozkoszne [url]http://images50.fotosik.pl/8/32564dee0466789f.jpg[/url] :haha:
  18. Ooo Miki :loveu::loveu: Witamy w domu :lol:
  19. :mdleje: poezja.
  20. Jakie stopki hahhahaha :loveu: Ten szczylek jest świetny.
  21. [quote]Anetta nie toń jest ich jeszcze więcej[/quote] Poproszę o koło ratunkowe :evil_lol::evil_lol: Rewelka :o [url]http://img255.imageshack.us/img255/1433/bianca287vi8.jpg[/url]
  22. A tak w ogóle to wróciłam po 8 z imprezy i jestem zjebana :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nic się nie wyspałam :cool1: Talerzyk doszedł :o Szybcy są.
  23. Ach, no to dobrze że to twoja mama :lol: Za poprawke :kciuki:
  24. No ciekawe jak im tam idzie :cool3: Ten Gucio to ma pręgowane łapy a tułw czarny? Dobrze widze??
×
×
  • Create New...