[quote name='Rinuś'][I][B]Jsesteś okropna :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/I][/QUOTE]
Zdarza mi się :cool1:
Cześc i czołem :evil_lol:
[quote]Anetta nie toń jest ich jeszcze więcej[/quote]
Poproszę o koło ratunkowe :evil_lol::evil_lol:
Rewelka :o [url]http://img255.imageshack.us/img255/1433/bianca287vi8.jpg[/url]