Hej, wczoraj dwa razy error miałam :angryy:
Wydawało mi się że errory już mamy za sobą :roll:
[quote name='Mudik']Ta na 200%
[url]http://images49.fotosik.pl/6/7345688f257e2e17.jpg[/url][/QUOTE]
Nooo, tak jak reszte dziesięć :evil_lol::evil_lol:
[quote name='LeCoyotte']http://images33.fotosik.pl/357/f9df7b64771d2916.jpg mmm fajne miejsce:) gdzie to?[/QUOTE]
Dokładnie Kleszczyn k. Rypina. Niecałe 30 min. samochodem od Golubia-Dobrzynia :lol:
[quote name='Rinuś'][I][B]wow Aneta nie wiedziałam, że Ty takie foty strzelasz...boskie :loveu:[/B][/I][/QUOTE]
:oops: Dzięki :loveu:
[quote name='deer_1987']http://img231.imageshack.us/img231/8459/fotozlozone32233224ey5.jpg
ta mi sie podoba :D[/QUOTE]
Mi też :evil_lol:
[quote name='BBeta']http://img231.imageshack.us/img231/8459/fotozlozone32233224ey5.jpg
Na pomoście siedzi Masaj czy mi się wydaje? ;)[/QUOTE]
Siedzi, siedzi :loveu:
[quote name='agaciaaa']http://images35.fotosik.pl/5/14e8e81ed2610670.jpg to jest super! :) Zresztą wszystkie fajne![/QUOTE]
No i bądź tu człowieku mądry i wybieraj 5 z 11 :placz::shake::loveu:
Nic mi nie pomogliście :evil_lol::evil_lol::placz::evil_lol::placz:
:Help_2: