Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Wracam do zoomarketu. Ulgowy 15 zł??!!! :mdleje: a normalny?
  2. [quote]Halszki, bo Frania to chłopiec bo nie ma cycuszków[/quote] LOOOOL :lol:
  3. [quote]tańsze jedzenie bez ograniczeń w czasie trwania promocji.[/quote] Ahaaa. W końcu kto może otrzymać taką karte?? Jest jakiś limit? Strach chodzić chodnikiem :nerwy::evil_lol:
  4. No cóż, na takich nie ma bata...:roll:
  5. [quote]Witaj, bedziesz w piątek w w-wie na wystawie?[/quote] :roflt::roflt: miałam się pytać keidy to będzie ale już wim :roflt::roflt: No to jak widać mnie nie ma :lol: Jak po wystawie? :evil_lol:
  6. Rinuś, może ptak na niego narobił :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nooo soooo :siara: Na Uszatego kiedyś narobił :evil_lol:
  7. Aaaaaaaaleeeee dłuugoooszzzz :jumpie:
  8. Hej, wczoraj dwa razy error miałam :angryy: Wydawało mi się że errory już mamy za sobą :roll: [quote name='Mudik']Ta na 200% [url]http://images49.fotosik.pl/6/7345688f257e2e17.jpg[/url][/QUOTE] Nooo, tak jak reszte dziesięć :evil_lol::evil_lol: [quote name='LeCoyotte']http://images33.fotosik.pl/357/f9df7b64771d2916.jpg mmm fajne miejsce:) gdzie to?[/QUOTE] Dokładnie Kleszczyn k. Rypina. Niecałe 30 min. samochodem od Golubia-Dobrzynia :lol: [quote name='Rinuś'][I][B]wow Aneta nie wiedziałam, że Ty takie foty strzelasz...boskie :loveu:[/B][/I][/QUOTE] :oops: Dzięki :loveu: [quote name='deer_1987']http://img231.imageshack.us/img231/8459/fotozlozone32233224ey5.jpg ta mi sie podoba :D[/QUOTE] Mi też :evil_lol: [quote name='BBeta']http://img231.imageshack.us/img231/8459/fotozlozone32233224ey5.jpg Na pomoście siedzi Masaj czy mi się wydaje? ;)[/QUOTE] Siedzi, siedzi :loveu: [quote name='agaciaaa']http://images35.fotosik.pl/5/14e8e81ed2610670.jpg to jest super! :) Zresztą wszystkie fajne![/QUOTE] No i bądź tu człowieku mądry i wybieraj 5 z 11 :placz::shake::loveu: Nic mi nie pomogliście :evil_lol::evil_lol::placz::evil_lol::placz: :Help_2:
  9. No, dokładnie :o
  10. Buhhahahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. Będziesz z nią coś robić?? :evil_lol: Skąd ją masz?
  12. I to jest bardzo dobry pomysł z tym portrecikiem na ściane. Ile mały ma wzrostu że skacze na emeczkach..?
  13. Łooo jeżuuu, jaki różowy ryjek :loveu:
  14. Bardzo mi przykro :( [']
  15. Wszystkeigo dobrego dla mamy :Rose: Dobry pomysł z tym radiem :p 3 dni picia?? :evil_lol:
  16. Ile kosztuje wejście, nic tam nie napisali....
  17. anetta

    czarno-ruda galeria

    A ja tu :diabloti: huhuhuhuhuh :diabloti:
  18. O matko, smutne że nie ma już maluchów :(((((((((((((( Co to jest na czym siedzisz? [url]http://i38.tinypic.com/mn2h3.jpg[/url] kamień? Świetnie to wygląda.
  19. [quote]powinno być na dogo tak jak na naszej klasie [b]"ostatnio twój profil oglądal.."[/b][/quote] :mdleje: Nikt się już nie ukryje. Prawie jak Wielki Brat :roll: :cool1: Witam stado :hand:
  20. [quote name='jamnicze']To na Kaszubach?[/QUOTE] Si :p O kotek :biggrina:
  21. anetta

    bzik

    :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Śmichu, chichu a tu rośnieeeeee nadal :diabloti:
  22. A co to jest bonifikarta? :oops::niewiem: Ehh :glaszcze:
  23. To teraz czekaj na pytania. A to dziecko tej czy tej? :diabloti:
  24. [img]http://images47.fotosik.pl/6/1e5bf022483ae1ec.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/6/7345688f257e2e17.jpg[/img] [img]http://images23.fotosik.pl/270/7843eb550640e48d.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/354/6bcb8d8ff9398bc9.jpg[/img] [img]http://img231.imageshack.us/img231/8459/fotozlozone32233224ey5.jpg[/img]
  25. Deer, z mojego pokoju :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A efetk końcowy zamierzony, właśnie tak miało to wyglądac, jak z tropików :evil_lol: Fajnie że się podoba :loveu::loveu: Pomóżcie mi wybrać z tych zdjęć 5 fot. Ja nie potrafie :lol: Wszystkie mi się podobają :roll::roll: [img]http://images31.fotosik.pl/289/564b5e867c13a7d6.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/5/b6e48902eef64bc3.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/5/df7e7745c0b20865.jpg[/img] [img]http://images36.fotosik.pl/5/5f8a542d8b58632e.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/357/f9df7b64771d2916.jpg[/img] [img]http://images35.fotosik.pl/5/14e8e81ed2610670.jpg[/img]
×
×
  • Create New...