-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
[img]http://images42.fotosik.pl/43/dcf2403abeb79846.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/308/6e8f29b1ca5fc676.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/43/7ef738869a13c017.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/307/f343655d4c31525d.jpg[/img] [img]http://images38.fotosik.pl/43/f4b69cddcb26c7fa.jpg[/img]
-
Koniec byczenia się :roll::placz: Od jutra zaczyna się codzienność :cry: [quote]afera że śnieg spadła a foty jesienne. U nas spoczko z petardami ...chyba już się zapasy goopkom skończyły[/quote] Cichaj, bedom i te :diabloti: Dziś wzięłam aparata na spaceros :cool1: No u nas też zakończyli, uff. [quote]Dokładnie, śniegu jest tyle, że jak wyszłam 20 minut temu z łestikiem na siku to miał klatę do połowy w śniegu ale baaaaardzo mu się podobało No podrywać podrywać a takie tam zboczenie, nie każdy musi być normalny[/quote] Właśnie najfajniej wyglądaja małe pieski przedzierające się przez niewielkie zasepki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Oczywiście, bez dwóch zdań :p [quote]Ja tez narzekam ze sniegu nie ma..[/quote] Zapraszam :lol: [quote][url]http://images50.fotosik.pl/43/de8a65cceea99ed6.jpg[/url] fajna ta fotka [/quote] Prawie jak w górach :haha: [img]http://images33.fotosik.pl/431/a72a67972e323cbf.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/43/d7ad0ad22b42c05c.jpg[/img] Pozostałości po samolocie... [img]http://images32.fotosik.pl/425/a514f98b069a05b6.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/425/a27b60cecc1f5eb3.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/307/10c47064471b2d3a.jpg[/img]
-
[quote name='KaRa_']Trzyma się w normie ma 12kg :evil_lol: jak na sterylizowaną suczkę udaje nam się ładnie trzymać wagę ;) Nie jest szczupła, ale nie jest gruba ;) Teraz jak na nią patrzę nie mogę uwierzyć iż ona potrafiła ważyć 16-17kg :oops::oops::oops:[/QUOTE] No to super :)))))))
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Dobrze że ma domek :multi: W każdej chwili możesz ją odwiedzać :multi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
:-( Przykre to :( Bosh, co za debil to podkłada :angryy::angryy: arghhhhh
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Ja w ogóle nie wiem po co było te pytanie :diabloti: Przecież widać że kjójik :roll: -
Ależ urosła :multi::loveu: Panna się z niej robi fiu fiu :loveu:
-
Piękne :loveu: Więcej, więcej!
-
To Konrad?! Za każdym razem jak go pokazujesz (czyli raz na pół roku :evil_lol::evil_lol:) to wygląda inaczej :lol: Jak łapka? lepiej już?
-
:shake::shake: Może trzeba to skonsultować z okulistą?
-
:evil_lol: Spadłam z krzesła oglądając filmy kociambrami :roflt: Ładny widok z okna :evil_lol: Szpamela Anderson :loveu::loveu: Jak ona zgrabnie się porusza w tej wodzie!
-
Hhahaha, świetny moment [url]http://img233.imageshack.us/img233/820/grudzie3801nr3.jpg[/url] :megagrin: Chyba nie ma nic gorszego jak sylwek w pracy :razz:
-
Aaaa jakie wspominki :loveu: Uwielbiam to :loveu: Małe gluciory :loveu::loveu::loveu::loveu: A ja pamiętam jak za ladą stała Zuzia :multi::multi:
-
Słuchajcie, narzekałam że nie mam śniegu :cool1::evil_lol: To teraz mam zamieć za oknem :crazyeye::crazyeye: Od ładnych kilku godzin! Biało wszędzie :cool1: Bzikowa :evil_lol: Podrywać :evil_lol: On nie gania za gołębiami, to przez tego faceta sam się nakręcił :lol: i ganiał jak opętany :lol: Mudik, dzwoniłaś? Bianka, hahahah to mnie rozbawiłaś z tym motylem :evil_lol: Wasia, przynajmniej miałaś zajęcie :evil_lol: Pepa o Ciebie zadbała :evil_lol: [img]http://images34.fotosik.pl/425/3d08d4bc6bc0b1e9.jpg[/img] [img]http://images24.fotosik.pl/308/898fdd09a518f47d.jpg[/img] [img]http://images36.fotosik.pl/43/17a9209f2d89a53a.jpg[/img] [img]http://images50.fotosik.pl/43/de8a65cceea99ed6.jpg[/img] [img]http://images30.fotosik.pl/308/c9566d093b453ddd.jpg[/img] :evil_lol::evil_lol::loveu: [url]http://planetjune.com/shop/bmz_cache/7/709cafd17daa1ed877ef42dce3117d13.image.610x600.jpg[/url]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[url]http://images46.fotosik.pl/45/b6b9aecfabc83a8f.jpg[/url] A Mania to za co się złapała? :diabloti: Macie jakieś przykłady co do tej chirurgii? -
Ale zapasy :multi::multi: U mnie też jets już śnieg :multi:
-
APSA, ładny av :diabloti: Dobrze że właściciel się odnalazł. Ona chyba miała być goldenem :evil_lol: Powiedziałaś mu żeby kupił jej adresatkę?
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://images44.fotosik.pl/45/b5cd9118eb3b80ea.jpg[/url] tiu tiu tiu, malutki pieseczek, chodź na rączki :haha: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
:lol: Świetny film. A muzyka debeściarska :lol::lol: Viv, gratuluje. Podobało mi się obieganie przedmiotów :lol::lol: Łatwo było nauczyć? -
Wygląda to jak rów melioracyjny :evil_lol: Fajne światełko, fajne, takie cieplutkie :loveu: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz680.jpg[/url] Dba o porządek, brawo!
-
Hanne R. zasypało :nerwy:
-
Alu :mdleje: [url]http://images46.fotosik.pl/45/e6fd76774db34e26.jpg[/url] świetne Ja się dziś ciepło ubrałam, poszalałam z uszatym i od razu ciepło mi się zrobiło :eviltong:
- 78403 replies
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
[url]http://www.rwpb.pl/atos/atos2639.jpg[/url] Jaka panieneczka z Chapsa :errrr::errrr: Jak baletnica :roflt: Fajnie zrobione [url]http://www.rwpb.pl/atos/atos2611.jpg[/url] :cool3: :thumbs: Z przeszkód śmieszne te foty zwłaszcza na kładce i palisadzie :evil_lol: -
Jakieś problemy z grawitacją macie :evil_lol::evil_lol: A jak waga Sharon? :cool3: Spadła?