Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Szantina to super, że będa zdjęcia :angel: :angel: A akuratnie ta robota mnie nie przeraża, jest dla mnie wręcz przyjemnością :lol: i łapaniem wprawy, :roll: bo ja się cały czas mozliwości "kompa" ucze :oops:
  2. Zemat kochanie :calus: :lol: Ja naprawdę mieszkam w "zapsiałej" dzielnicy i jakoś psy u mnie nie gryzą. Jedyne wypadki jakie sie zdarzały to pies kontra pies (w tym jeden smiertelny, niestety) a nie pies kontra czlowiek. :wink: Dalej ze statystyk policyjnych może tak wynikać, ale skąd sie biora statystyki policyjne? Chyba stąd, ze ktos zgłasza przestepstwo albo nie :wink: ........... Jeżeli ciapnie Cie w łydke pies jakiegos wiejskiego gospodarza bo żes wlazł na jego podwórko po mleko od krowy, to co polecisz na policje? - raczej nie :wink: jesli zrobi to psiak latajacy luzem po osiedlu w mieście, to jest to po prostu częściej zgłaszane i tyle. Moja matka, która teraz mieszka sobie na wsi, przez te swoje dziesiatki lat zycia mieszkając w mieście nie była pogryziona przez psa, teraz od 3 lat była łapana za nogawke przynajmniej ze 3 razy w tygodniu. Poza tym pokaz mi psa na wsi PO SZKOLENIU, ja takiego nie widziałam , raczej widziałam szalejące na widok każdego "wściekle bestie" na łancuchach, ktore zostają na noc spuszczane i latają po całej wsi dalej szczerząc swoje kły na kazdego i wtedy lepiej poza własny teren nie wychodzic :roll:
  3. Banjo to przykro mi :( Ale jak tak to zarób duuuuuużo pieniążków na to konto :angel: :angel:
  4. banjo to niech Gosia dokedzie o tej 22 :lol: Przeciez o tej godzinie spac nie bedziemy :o
  5. Bea, że Ty bedziesz to sprawa była chyba oczywista :lol: Banjo, weź mnie dziewczyno nie denerwuj :x Po co ja tyle karkówy na grilla kupiłam? :o Czemu nie wiecie, czy dotrzecie ? :roll: :cry: Najlepiej nic nie wymyslaj, tylko powiedz, że Ci sie poprostu nie chce :roll: A Bea i tak Cie załatwiła 8) :lol: :lol:
  6. Carr Ty leniu :roll: Nic Ci nie powiem, bo ze mnie siły witalne wyssała praca i wstawanie przez cały tydzień o 5,30 rano :roll: Mogę Ci tylko godzine podać : Jutro – 16,00 8) I to, że na liście jestem Ja 8) i oczywiście Rotti, która jest w drodze do wawki 8)
  7. PIKA

    Pozdrowionka :)

    Kika bo wyjątki potwierdzają regułe :wink: :lol: :lol:
  8. To go przed wyjazdem wybiegaj :lol: W czym problem? :niewiem:
  9. PIKA

    Pozdrowionka :)

    Aaaaaaaaa ja też jestem jedynaczka i egoizmu tez w sobie nie widzę :lol: Ale............ czasami mi brakuje jakiegoś brata czy siostry :roll: :wink:
  10. PIKA

    Pozdrowionka :)

    Śliczniutka mama to sliczniutkie dziecko :lol: I ode mnie tez prosze całowąć, Codziennie :calus:
  11. Carr ty nie truj, ale wsiadaj w pociąg i wal do Wawki :drinking: :drinking: Maleństwo zostanie w domu tym razem :wink:
  12. PIKA

    Pozdrowionka :)

    . No pogadac zawsze można :lol: i dlatego powinnam wszedzie wpadać Z powdou kotów na gończe, :lol: bo z powodu ptaszków (czytaj kaczek) siedze tez na retriverach, :D z zamilowania powinnam na molosy (czyt. dogi ) iść, z racji posiadania danej rasy - jestem na kundelkach :lol: dla zabawy na offie i z ciekawości na "Wszystko o psach" i na "Wilki" wpadam :wink: Kurka wodna, jak to fajnie miec kundla :o . No truskaweczki malinka, tylko strasznie kwaśne sa :( Więc ja miksuję sobie z jogurtem naturalnym, niestety dodaje troszke cukru bo ten kwas by mi żoładek wykończył i pije takie cós. I dobre to jest bo strasznie zapycha zoładek i juz sie jeść nie chce :wink: Ze co niby ?? Ide z odsiecza!! :evil: Byłam, widzialam :roll: Coś marna ta odsiecz :roll: Chyba, że Ci się zięć spodobał :lol: I ucałuj w niedziele Cavanke od cioci POKI :lol:
  13. Prawdę powiedziawszy to tylko mnie. :roll: Masz słabszy sen :roll: Ciesz, się. :-? Mojej jak się „chłopa chcialo” to o 1 w nocy chciała wychodzić, bo pod oknem czekał spiewający narzeczony. Ale ja tylko przez jeden tydzień tak miałam Ty masz przed sobą jeszcze 2,5 tygodnia :roll: Generalnie możesz mówić do Argo „Zakochany Kundel” :iloveyou: :lol: ups To mu elegancka ścieżkę wyłożą do narzeczonej. :lol: Jak mnie ocieplali budynek w zeszłym roku to mi koty do mieszkania właziły :lol: A ja tam wole panienke, bo przy takich okazjach mam znią problem TYLKO 3 tygodnie, a własciciele panów praktycznie bez przerwy :lol: Bo to jak jednej sąsiadce się skończy to drugiej zaczyna i tak w koło Macieju :lol: A moja w majtkach nie chodzi 8)
  14. PIKA

    Pozdrowionka :)

    Beata tylko, że ja na gończych to specjalnie nie mam nic do roboty :roll: Bo psa gończego nie mam :roll: Chyba, że weźmiecie pod uwagę, ze ona cudownie koty goni i ja na gończego przyjmiecie :lol: :lol: I sie pochwalę jeszcze raz, że ja 3 kg schudłam :angel: :angel:
  15. PIKA

    Pozdrowionka :)

    Pati Ty lepiej idź na topik DOGOMANIA bo zdaje się pewnej bardzo małej dziewczynce narzeczonego przydzielono :lol:
  16. A ja od początku myslałam, że wiedziec bedziesz iż se jaja robie, jak zawsze zreszta :wink: :lol: Nie chciałam :( ale dla pocieszenia tylko, oszukiwac nie będę :roll: Teraz już wiem, czemu tak wcześnie sie dzisiaj pojawiłeś, spiewający pies pewnikiem Was pobudził :-? :roll: Uważaj na Argo, bo mu naprawdę może cos do łeba strzelić i wsadzic głowę pomiedzy prety balustrady balkonowej na ten przykład, albo bedzie próbował przeskoczyc na balkon sąsiada. Psy są bardzo pomysłowe w tej kwestii :roll:
  17. :o Argo a Ty co tak rano? :o :oops: Absolutnie nie było to moim :wallbash: zamiarem :calus: No tak to jest, jak człowiek jeden emot za mało wstawi :oops: :roll: Tam powinno byc jeszcze to " :wink: " :calus: Co piesek chce do sąsiada po balustradzie przejść? :-? odpowiadam - trzy tygodnie :roll:
  18. PIKA

    Pozdrowionka :)

    Aaaaaaaaa to zwiałyscie z tego samego powodu co i ja :wink:
  19. PIKA

    Pozdrowionka :)

    A ta sie miala odchudzać :roll: Zwiały z "odchudzajacego" topiku i serniki im w głowie :roll:
  20. No niestety, ma padać :roll: Ale ma byc cieplej niz dzisiaj chociażby :P Ale zaświadczam, że u Beaty nie zmokniemy :lol: Rotti siostro :Rose: trzymam kciuki za dobra, suchą drogę :kciuki:
  21. Tilia super, Bea na pewno się do Ciebie odezwie, jesli juz tego nie zrobiła :D Do żarełka sie nie wtrącam, ale jak przniesiesz jakąś wymieszana zielenine to pewnie źle nie bedzie :wink: A spróbuj nie :wink:
  22. Argo ales mnie podsumował :oops: Nie miałysmy 8) niekoniecznie. 8) Kobitka tez tak zrobic może i jeszcze byc pełna entuzjazmu 8)
  23. Chyba odpowiedniejszego, bo jakoś towarzystwo nie za bardzo się garnie do gry w karty. :roll: Ale i tu, tu poprzekładać należy :roll: Troszczyć się o niego. :roll: Chuchając na ten przykład. :roll: :No, nie tylko :roll: Rozgrzać tez w ciepłej dłoni można :roll: i natrzeć :roll:
  24. Tilia myśle, że możesz ::lol: najlepiej zapodaj jakiegoś priva do Bea100 to ci adres poda Na pewno weź to co pijesz % - towego :wink: co do żarełka na grillka to niech Bea decyduje bo ona rozdysponowuje, kto co :lol:
  25. No :D Prze bardzo :D Trzeba tylko jakąś datę ustalić i miejsce :wink: Data? - sobota/niedziela Miejsce ? - :hmmmm: forty Bema? Jak bedzie samochodem to możecie zostawic u mnie pod blokiem a na Forty na piechotę. :wink: Pogadamy U Beaty :lol: Może Twoja spuści mojej wpier**** jakby się za bardzo rzucała :-? Ja swojej to na wszelki wypadek to skórzany namordnik założe :roll: Tylko kurka, gdzie ja go mam ? :oops:
×
×
  • Create New...