Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. :iloveyou: :iloveyou: A ta piłka to akuratnie jej rozmiar :lol: może zacznie ja aportowac :lol:
  2. no moja też, jak tylko cześc uslyszy, albo dzień dobry to zaraz jej ogon lata, kulturalna jest tez chce sie przywitac :lol: Ale poza tym to tez czasami leci do kogoś, kto jej sie .......... spodoba :o z reguły wtedy trafia na ludzi lubiących psy :lol: innych olewa, :roll: ale wczesniej czy później i tak do mnie przyleci jak ja sie za daleko oddale :wink: I mnie poznaje, ostatnio wyszli po mnie z TZ-tem jak z pracy wracałam. Byli za wysokim nieprzezroczystym ekranem dźwiekochlonnym Skubana wyczuła, że wysiadłam z samochodu kolegi bo nagle wycięła TZ-towi w stronę ulicy. Ja malo zawalu nie dostałam, jak zobaczylam, jak mój pies luzem wyskakuje za tego murku. Ale nigdzie nie poszla tylko stanęła i zaczęła sie rozglądac i jak mnie zobaczyła była to radośc do utraty tchu :lol:
  3. u mnie ten łoś jest ze 2 razy większy od Dorki, no, ale nie jakis olbrzymi :lol: ja nie mam mniejszego pluszaka :lol: Chodzi głownie o sam fakt czegos ,milego, futerkowego. Pieski czasami dobrze na to reagują i nie czuja się samotne. To oczywiście jest rozwiązanie dopóki mała nie zacznie ząbków zmieniac, bo wtedy to z pluszaka wiórki zostana :lol: :lol:
  4. Dzielna i mądra dziewczyna :lol: Po mnie to ma 8) :wink: To już macie 8) Znaczy nie tego co ja jej dałam u siebie, bo to swoista pamiatka, więc chcę żeby w domu zostało, ale cos się wymysli :wink: nalepiej pasującego rozmiarami do budki :wink:
  5. łomatko :( I nic grubszego? :o kiedys sie przyzwyczai że sama zostaje :( Ona malusia jeszcze jest :( a nie macie jakiegos pluszaka w domu?. Może jej zostawiać. :roll: Przypomnialo mio sie, że jak u mnie była i musiałam ja zostawić sama w pokoju to dałam jej takiego pluszowego łosia a ta cfaniara se go pod krzesło wciągła (jak buda to buda :wink: ) a on ze dwa razy taki jak ona na wielkośc :o i spac poszła :)
  6. :hmmmm: a ja uważałam, że to najspokojniejszy maluch w miocie, ale sie może okazac, ze jednak najbardziej zarobaczony :o No ja juz dawno mówiłam, ze to mała taterniczka :lol: :lol: A mój poprzedni pies tez potrafił zakopać sie w pościel, tak że nawet nie słyszał jak go wołaja. Ja się tylko zastanawialam, czy on sie nie udusi :roll: Kati a powiedz, czy wam duzo poigryzła i czy zostawiła jakies znaki :wink: na podłodze :lol: Ciekawe, czy piszczy przez jakis czas jak was nie ma ? :hmmmm: malawaszka Ty mi przypominac nie musisz, u mnie słowo droższe od pieniedzy 8) Obiecane - dotrzymane :lol:
  7. Carry a Ty uważasz, że Rotti w głowie teraz klubówka i że ma siłe o tym mysleć? :roll:
  8. Aga2 a może ty też chcesz byc dobrym człowiekiem ? :lol: Tam jeszcze jej rodzenstwo zostało, w tym jedna siostra co to wygląda identycznie jak Dorka :lol:
  9. A po co macie się poprawiać ? :o Ja z ciekawości pytam, czy spi z wami żeby sprawdzić, czy jej krzywdy nie robicie i czy na podłodze biedna spać nie musi. 8) :o krzywdę, tej kruszynce :o :lol: No co Ty? Przeca żartowałam :lol: A czemu ci głupio? :o Przecież ja was w to wrobiłam. Wiem że nie żałujecie, ale.............. :wink: A Dorka sama osobiście podziękuje, w sobotę. :lol: Zostawicie ją u mnie, a sami spokojnie swoje starsze sucze wybiegacie. Moją tez z Marianem wykopie na dwór :roll:
  10. Tuffi, a co was dręczy? :( Można jakoś pomóc ? :-?
  11. Mokka a Ty uważasz, że u takiego maluszka to ona rozpoznaje, czy to chłopak, czy dziewczynka? :roll: Przecież toto ma ledwo 6 tygodni Tu nie tkwi problem w płci szczeniaka, ale w tym, ze jakiś czworonóg wlazl na jej teren. Kati świadkiem, że jak Saba była z Dorka na dworzu to w ogóle na gluta uwagi nie zwracała, w mieszkaniu jeden wielki warkot na mała :-? i obrażalstwo na mnie :lol: tak :oops: i wiem że to niewychowacze :oops: poprawimy się :wink: A po co macie się poprawiać ? :o Ja z ciekawości pytam, czy spi z wami żeby sprawdzić, czy jej krzywdy nie robicie i czy na podłodze biedna spać nie musi. 8) A swoją droga to ciocia Pika zobowiązuje się kupić maluszkowi jakieś posłanko. 8) A ponieważ ona lubi (przyzwyczaiła się ) do czegoś w rodzaju budy to takowe dostanie 8) Więc pytanie, czy jedziecie na Forty Bema w tą sobotę przed godziną 14. Jeśli tak to proszę zabrac mała i mnie zostawic, a ja z nia pójde i na wymiar budke kupie :wink:
  12. I ja tez i ja tez ta wiara :angel: :angel: :angel:
  13. Kati juz sie na swoja nie złoszczę :lol: Mnie szybko przechodzi :wink: :lol: Tylko żal d... sciska, bo pewnie pojechalibyście po szczeniaka i dwa dzieciaczki znalazłyby domki :roll: a tak........ chociaz z drugiej strony jakbym jej nie wzięła to pewnie by kwitła dalej w schronisku :wink: A malutka :iloveyou: Oczywiście prosze ja ode mnie wycałowac :calus: i nie myślcie sobie, żeście się mnie tak łatwo pozbyli :wink: :lol: i że ja jej odwiedzać nie będę :lol: :lol: Mała nadal spi z Wami? :lol: :lol:
  14. chyba nie brak wanny, :roll: ale zimna woda w wannie :roll:
  15. Boshe :o Dopiero teraz do kompa siadłam bo niedawno wróciłam z Rachowa i ......... nie znalazłam tematu o Rotti tam gdzie był. :evil: mało nie zemdlałam :evil: Czy ktos chce żeby dogomaniacy sie na serce powykanczali ? :evil: Rotti jak zawsze trzymam kciuki, całuje Cie bardzo mocno i przesyłam pozytywna energie. :D A ten cały dzisiejszy dzień mojego pobytu w Rachowie był w Twojej intencji i Tobie poświecony. Zeby wszystko to co ja dobrego zrobie dla kogos wróciło pozytywna energia i dobrem do Ciebie Tuffi, Agga przekażcie jej to ode mnie we wtorek :D i ucałujcie :D
  16. akk4psy czyli paktycznie myslałysmy o tym samym :) chociaz przyznaję, ze źle zrozumialam ale to z innych powodów powiązałam to co napisałaś nie tak jak trzeba. :roll: Bo tak to jest, jak sie dostaje dziwne wiadomości :-?
  17. To Ci wiadomości :D Rotti trzymaj się i walcz dalej, tak jak teraz walczysz bo pamiętaj, ze miałyśmy razem do Stobnicy jechać, a tej wycieczki ja Ci nie daruje :D
  18. Pagajku co Ci? :o Klapa od kasetki żeś sie w główkę walła, czy se za mocno pachą przygniotłas? :o
  19. no trudno, żebyś widziała, :-? jak miałas łeb w kasetce :roll: i do tego pod ręka :roll: ja tam łeb na karku nosze 8) 8) 8) 8)
  20. No i miała racje, co tu jakiś kurdupel będzie córce głowę (a raczej nie głowę :oops: ) zawracał :lol: Wybrała bardziej przystojnego zięcia :wink: Bila – Ciebie naprawdę z roboty wyrzucą :lol:
  21. Ela jesteś silna, silna duchowo i masz wole walki, więc WALCZ, wspomagana naszymi myslami i pozytywna energia
  22. Ale jest siła i chęc walki I zawsze nadzieja
  23. Łomamciu :( :cry:
  24. Azir a wiadomo, czemu przełożyli, jeśli to nie tajemnica :-? A energie przesyłam, zawsze i wszędzie, cz jest operacja, czy jej nie ma :D
  25. Taaaaaak? :o :wink: Bo to komenda najłatwiejsza do nauczenia :wink: No, tak, ale ja se powarczeć,w sytuacjach, kiedy ona chce mi zeżreć, jakiegoś psa, nie mogę. :-? Bo nie jest powiedziane, że gwiazda np. nie weźmie mojego warczenia, jako mojej pomocy. :roll: Znaczy, że ja to niby warczę nie na nią, a na wroga. :o Ona potrafi siedzieć, bardzo ładnie, ale przy tym wlepiać ślepia we wroga i warczy :roll: Ty chyba nie lejesz Argo smyczą? :o I Ty mojej nie widziałeś w szale, :-? ona slepnie i głuchnie na wszystko w koło. :-? Ja ją musze uspokoić i odwrócić uwagę od „obiektu” , co wcale nie jest łatwe. :-? Ona nawet potrafi smakołykami pluć :o czasu nie ma zjeśc :-? bo trzeba dopaść wroga :-? Na szczęście na osiedlu mam tylko 4 takie suki, którym małpiatka nie chce popuścić. To 2 amstafki, 1 pitbulka i 1 suka a’la colli. Ta ostatnia to sama ją zaczepia i kiedyś się doigra, niestety :( A jak sie przy tym poznawaniu psa i jego reakcji refleks wyrabia :lol:
×
×
  • Create New...