Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Rusty, doskonale rozumiem, :lol: Też miałam ten problem. Twój pies to rozumiem coctail? Ja mam w domu kagańce w ilośc szt 4 - metalowe o róznych formach i kształtach + 1 skórzany, który czasami jest w uzyciu. Wprawdzie ciut za duży na sukę, ale jakby kto pytał to kaganieć ma, no nie :wink:
  2. Rusty, :shocked!: ale kaganiec to trzeba taki kupić, coby pies nie tylko mógł zipnąć, ale normalnie rozdziawić paszczę, swobodnie wywalić ozor i sobie ziajać. Biegusiem do sklepu po nowy kagańczyk, ale już :motz: :wink:
  3. Ono ma : nawet dwa bziki 1/ polowanie na koty :evil: 2/ zagryzienie wszystkich napotkanych bojowców typu ast, czy pit. :(
  4. PIKA

    Huk

    Lerka napisała He, he Lerka, psy policyjne i stróżujące nie mogą reagować na huk. I to, że ktoś stwierdzi, że ten piesek pójdzie do policji nie oznacza, że on z góry nie będzie się bał huku i będzie bardzo mądry. Pies przeznaczony do policji czy wojska przechodzi testy, a i to nie wyklucza, że z wiekiem czegoś się nie będzie bał. Często się zdarza, że policja odsprzedaje, już przeszkolone psy, które np. boją się huku, albo mają lęk wysokości. Ale pieska Ci gratuluję, nie powinnaś mieć z nim większych problemów, jeśli chodzi o reakcje na huk. :klacz: Moja suka też się nie boi, w sylwestra stała ze mną w oknie i oglądała sobie sztuczne ognie z wyraźnym zaciekawieniem. I jestem pewna, że je widziała, bo jak leciała raca to ona wodziła oczami ruszają głową zgodnie z torem lotu racy. :o : Jeżeli jednak cos nagle gruchnie zbyt blisko nas (np. jakiś rozwalony gaźnik w czyimś samochodzie, to ona po prostu na mnie spojrzy i ewentualnie podejdzie. Ja zawsze w takich sytuacjach zachowuję obojętność. No przecież nic się nie stało :niewiem: :wink:
  5. Ja niestety, też :oops: :modla: Ale chyba ze dwa razy. Psiur był wtedy baaardzo zdziwiony. Jego pańcia i agresja!?:o
  6. Na każdym wieczornym spacerze moja suka jest spuszczana, ale w miejscach gdzie jest mało psów i najlepiej jej znajomi. Niestety, żeby delikatnie ująć, ona nie jest zbyt towarzyska. :-? Na osiedlu nie spuszczam nigdy, ponieważ to jest za duży pies a ludzie się niestety boją. Kaganiec nie wchodzi w rachubę, bo lalka się obraża, jak jej go zakładam i nie chce biegać tylko idzie grzecznie przy nodze ze spuszczoną głową . :) W życiu nie widzieliście tak wyszkolonego i grzecznego psa, jak moja sunia w kagańcu :wink:
  7. Piesków na aki rzeczywiście nie ma, ale są słonie, rybki i kwiatki. Dla miłośników zwierząt dobre :lol: Tylko nie piszą jak wytresować słonia albo rybkę? :cry:
  8. Ale mnie chodzi o relacje spanie razem (pies-pies i człowiek – pies ) a przywództwo stada. Psiemu Alfie nic nie ubywa jak śpi razem ze swoim stadem. Są świetnie posłuchane psy, które śpia z właścicielami i rozpuszczone bestie, które z nimi nie spią.
  9. A tam, nie wolno psu spać w łóżku. :o Też wymysł. :D Jak pies bez problemu schodzi na nasze żądanie i daje nam spać u siebie na posłaniu to nie ma żadnych problemów wychowawczych. :lol: A może Pay odpowie, czy haszczaki przypadkiem nie śpią wtulone w siebie (szczególnie kiedy jest zimno) na jednym legowisku i jeśli tak to co chyba się jeszcze nie pozagryzały? A moja chodzi spac i wstaje wtedy kiedy i ja chodze. Bo ona musi poczekać aż ja sie pierwsza do łóżka położę i miejsce jej koło siebie zrobię. :fadein: Kolejność w stadzie musi byc, no nie? :wink:
  10. :D Widzę, że tu na razie też przewaga suczek :thumbs:
×
×
  • Create New...