Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
  • Posts

    6182
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PIKA

  1. Samba to za stempelek Ale chciałam zauwazyć, że Twojemu psu cos czarnego z nosa wychodzi :o
  2. A myslał kto, gdzie najczęsciej? :roll: No właśnie na wsiach i małych miasteczkach :roll: Kto za to cierpi? Odpowiedzialni psiarze i ich psy.... najczęściej w miastach :-? Czy uważasz, że, za przeproszeniem, chłop pójdzie ze swoim nierodowodowym kaukazem na szkolenie i jeszcze będzie jakieś OC płacił? :-? Nie ubezpiecza swoich zbiorów, a będzie jakiegoś kundla ubezpieczał i kase wydawał. :roll: A poza tym kto to sparwdzi? Wiejska Straz Miejska, czy szwagier z Gminnego Komisariatu Policji? :-? Sorki, że przytoczyłam tu kaukaza, ale tam gdzie mam działkę, jest....... tfu :-? ........ „hodowla” gdzie się produkuje kaukazy, oczywiście bez papierów i praktycznie każdy rolnik z tej wsi jak i z sąsiedniej takowego psa na podwórku posiada, przynajmniej jednego, a zdarza się, że i więcej. :roll:
  3. Czyli rozumiem z tego, jak również z wypowiedzi BeatyG , że to nie jest uchwalone i jak na razie mogą mnie i nas wszystkich w ......... pocałowac :lol:
  4. Anetta – jak nie mozesz w sobote to Ci nic innego nie pozostaje, jak w niedzielę do Pomiechówka jechac :roll: Banjo, jak znam Bea100 to was chętnie zobaczy,(ja też :angel: ) ........ jak flaszke przyniesiecie i jakąś kiełbache :wink: :lol:
  5. Ale dialog :o :-? :shake: :hmmmm: :wink:
  6. Samba, no przeca mówiłam, nad woda zegarka nie mam :roll: w wodzie tym bardziej :lol: :wink: A ja wam powiem, co tam jest meskiego - nogi. :lol: Chyba, że to zdjęcie kobitki grajacej w piłke nożną :wink:
  7. Nad wodą? , żadnego :lol: A jesli juz to na metalowej branzoletce, więc pies sie nie dobierze :lol: :hmmmm: nie wiem, czy takie są :hmmmm:, ale jak sa to na pewno by na mnie nie pasowały :roll:
  8. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :calus: A ja oświadczam, że czasami chodzę w meskich T-shirtach a i mam spodenki rodzaju męskiego :lol: :lol: Więc to o niczym nie świadczy 8)
  9. Samba dopóki Ci sie nie pozajączkuje? :roflt: :wink:
  10. no i mnie tez sie mózg zlasował, :roll: Bo jak w tej sytuacji :roll: ZAWSZE kiedy sie chce powiedziec "TAK" ? :roll: A co innego miało jej wpaść? :niewiem: Przeca tam nic innego nie widac :niewiem: A ja tam meskiego kija nie widze :oops: :roll: Ty roentgena w oczach masz? :o
  11. :o :o A jakbyś dysponował, to byś zamieścił ? :o :o
  12. A może Samba myśli, że właściciel psa Argo to kobieta :hmmmm: Bo właściwie żadnego dowodu na płec Pana Argo to nie ma :roll:
  13. Samba przeciez Argo to chłopczyk :lol: Z czego wnioskujesz, że dziewczynka? :o
  14. Ale narozrabiałam :oops: Dogi na labach wyladowały :oops: :wink: Ale macie jeszcze :wink: :lol: Tu dobrze widać na czym ten płaszcz "polega" Dla porównania "błekitki" i czarnuszki nie ma to jak dog na kanapie :wink:
  15. Rotti tu jest, więc mogłaby sie wypowiedziec :lol: Bo ja sie domyslam ( a raczej wiem :wink: ) , kiedy ta chwila mogłaby nastapić 8) :wink:
  16. Taki przymilny, łaszący sie i ocierający pieszczoch jestem? 8) A i niekiedy ładnie mruczeć potrafie 8) :wink:
  17. a ja mam charakterek w paski? :hmmmm: to znaczy jaki? :o o to, to :evilbat: Musi co jestes Ryby zodiakalne. Ja jestem Ryby i jestem okropnie niezdecydowana :) :shake: ja Wodnik jestem :angel: I ja bardzo szybko decyzje podejmuje :lol: czasami za szybko :-? Tylko w tym konkretnym przypadku mam problem, bo mi się wszystkie podbaja :roll: a nie będę z każdego rodzaju po jednym w domu trzymac :o I te ich niebieskie oczka :iloveyou: No własnie Korona mnie mówi, że powinnam żółtego, albo pregusa. :lol:
  18. Nie :roll: Pajaców nie lubiam :roll: A tak poza tym niezdecydowana jestem :oops: Nie wiem który do mnie bardziej pasuje :roll:
  19. To lepiej nawet :lol: dla kregoslupa zdrowiej tak sie nie schylac :lol: Bo jak sie schyle i mi cos strzyknie i sie nie wyprostuje :hmmmm: Alternatywa dla mnie jest tyż nie malutki psiaczek, czyli dog niemiecki 8) I kiedys go bede miała 8)
  20. Kora o czym ty mówisz ? :roll: To akuratnie wszyscy wiedza. My przeszliśmy na szkolenie specjalistyczne, do którego pies powinien odpowiednie predyspozycje i cechy charakteru. Co mam iść z 4-letnim psem na kurs psów celnych np. Ze 2 lata szkolenia nam to zajmie. To se pieske popracuje ze 2 lata, albo i nie i na emeryturę. Czytaj dziewczyno całe posty a nie tylko fragmenty :roll:
  21. Za stara to na pewno nie. A z tymi cechami... No fakt, psi ratownicy powinni być łagodni, bo chodzi o to, żeby ofiarę to brzegu doholować, a nie zjeść w sosie morskim :wink: . Ale mnie się wydawało, że ona agresywna do ludzi nie jest...? Nie, no do ludzi jest łagodna, jak baranek :lol: Nawet bardzo łagodna, wręcz przymilna. Ale ma tez cechy psa stróżującego i obronnego, nie wspomnę o cechach bojowych :roll: Poza tym ona nie ma zacięcia „aportera”. Znaczy czasami się tak bawi, ale to nie jest np. labek, który może się zaaportować na śmierć Poza tym w takich przypadkach pies musi współpracować z innym psem i tu mogą być największe problemy :roll: Więc nie wiem, czy taki charrrrrrakterek nadaje się do jakiegokolwiek ratownictwa w tym wodnego A jak jej odbije i zacznie pilnować poszkodowanego? I nie da innym „ludzkim” ratownikom (nie mówię o sobie) podejść do poszkodowanego, bo mu jeszcze krzywdę zrobią . :niewiem: Ona mi kiedyś babkę obszczekała, bo ta dziecku klapa przylała, znaczy chciała bronić dzieciaka. To jest kundel, więc zawsze musze się liczyc z tym, że jej charakter może być nie równy a jakis przodek się jeszcze może w niej odezwać :niewiem:
  22. Flaire a ona nie jest za „stara” na rozpoczęcie tego typu nauki ? Ona ma już 4 lata :roll: Ja wiem, że na nauke nigdy nie jest za późno, ale to bardzo specyficzna dziedzina, a to jednak nie „czysta” niufka i ma jeszcze inne, również te „nie ładne” cechy charakteru :roll: faktem jest, że ja starsznie późno te cechy ratownictwa odkryłam. Ona przez 1,5 roku bycia u mnie nie miała okazji sie tymi cechami wykazac. Ona wprawdzie pływała, my juz nie mielismy mozliwości pływania "przy niej"
  23. Flaire ja se jaj nie robie :lol: Ona naprawdę wyciąga z wody. Jak zobaczy, ze ci tylko głowa znad wody wystaje to zaraz na ratunek leci. :roll: za nadgarstek łapie i do brzegu wyprowadza :roll: Na brzegu puszcza. No, ale tak to z kundlami bywa, nie wiadomo co w nich siedzi :wink: Na kurs ratownictwa wodnego nie pójdę, bo ją musiałam oduczać, coby mi wszystkich kapiących nie ratowała :roll: Kiedyś zamiast „ratować” piłeczkę to postanowiła uratować pływającą obok kobitke :oops: Dobrze, że babka miała poczucie humoru :roll: Hanya morderca :roll: wszystkich psów w typie bull :roll: A imie od lwa, bo się czasami jak lwica zachowuje (jak poluje np :wink: .) i czasami tak chodzi :lol:
  24. Jeśli to do mnie to odpowiem ma na imie Saba czyli w jakims języku afrykańskim chyba lew :wink: A na emblemacie nie za bardzo widać, ze to ona, bo ona tu pływa i tylko łepetyne z wody widać, a do tego przejeta jest starsznie bo mnie "aportuje" do brzegu :roll:
×
×
  • Create New...