-
Posts
6182 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PIKA
-
eee ... No bez przesady. :wink: Spotkać by się można było :D Moja Sabcia będzie na smyczce :wink: A wiesz, jakby obie na smyczce były to nawet niezły pomysł :hmmmm: Bym swojej szkołę dała :evilbat: za twoim pozwoleniem przetrenowania maupy na Twojej suce :wink:
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Samba, jak slusznie zauwazyla doswiadczona PIKA, przy zagorzalej, parterowej grze z wlasciwym partnerem, G nie powinno ci zmarznac :roll:Paluszek mi się omsknął znowu, :roll: ale zdanie sensu nie starciło, wręcz nabrało nowego znaczenia :roll: Tylko trza uważać, coby ten, no, :oops: sonar nie zamarzł :roll: -
Z suczami na ten spacerek? :o Chcesz, żeby któraś twoja, albo moja życie straciła? :o
-
Przejeżdżać to nie będę, ale wpaść mogę :lol: Oczywiście bez mojej Sabci bo wtedy którejś na pewno by się stało kuku :lol: Ty zresztą tez możesz zajrzeć do mnie zobaczyć moja Sabcię na żywo, tym bardziej, ze jak jedziesz „na Warszawę” to przez Bielany Ci po drodze nawet będzie :lol: A jak na razie to do soboty u Bea100 :drinking: :drinking: :drinking:
-
Trafie, trafie ,na ślepo, bez kompasu jeno po zapachu :drinking: :drinking: :lol: :lol:
-
No kurka, jak wszyscy, :roll: jak ja nie mam :roll: :wink:
-
Kati dzieki za informcje. :D Moja też jest dominująca i menda nieprawdopodobna, a mam w planach też jej zrobić „:kuku” :wink: i bardzo mnie interesuje kwestia konkretnych zmian charakterologicznych :roll: ,a nie gdybania :wink: Tym bardziej, ze u suk to podbno różnie z tym bywa :-?
-
Zemat miło Cie znowu widzieć :lol: Mam nadzieję, że już normalnie a nie raz na ruski rok :wink: W miastach tez sa pogryzienia (jak i złodzieje, bandyci, wyrywacze torebek i takie tam męty :wink: ) nikt nie twierdzi, że nie, :roll: ale............. jednak powiedz mnie o jakich pogryzieniach, czy zgryzieniach najwięcej słychać, gdzie była ta, dokonana przez psa „zbrodnia” i jak WŁAŚNIE TAKIE WYPADKI wpłynęły na kształt proponowanych ustaw i ograniczeń dla normalnych psiarzy, i ich pupilków. :roll:
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Czy by ci zmarzło, czy nie, to chyba zależy od partera do gry :-? :roll: -
:lol: :lol: To masz zabawnie :lol: A TZ nie czuje się zazdrosny? :wink: Tiaaa jest, :roll: że to jego nie podrywa :lol: Takie zachowanie miała Saba jak jeszcze miała cieczki :wink: Czyli Saba jest suka dominującą a Gajka o tym wie :wink: Jest to chęć wyeliminowania konkurencji :lol: I powiedz mnie, czy to wszystkie Saby tak mają ? :roll: I czy poza cieczką też była agresywna do innych suczek jeśli tak, to czy jej teraz przeszło. :roll:
-
Isacz, nie mówiłaś o innych jej zachowaniach, ale o tych konkretnych :wink: Poza tym ona ma dopiero 14 mieś. :wink: i chyba próbuje co jej wolno a co nie. :wink: To, ze duża suka ja wychowuje, wcale nie oznacza, że kiedyś ta suka się tej jamniczce nie podporządkuje :D Poza tym próby dominacji w stosunku do innego psa nie można porównywać do poddanie się człowiekowi. Pies uważany za Alfę w stadzie psów, podporządkuje się człowiekowi, z większym lub mniejszym wysiłkiem ze strony człowieka oczywiście. :wink:
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Pika :lol: :roll: Towarzysko, towarzysko :wink: :lol: BEZ KOMERCJI :oops: :lol: Ależ ja mogę nie komercyjnie, towarzysko :oops: rozdawać :roll: I o co Ty mnie podejrzewasz,? :o Że ja od przyjaciół kasę za rozdawanie biorę :o Proszę TAK dalej :roll: a wyniki w pokera beda OSZAŁAMIAJĄCE ... :modla: :evil_lol: :gent: Szczególnie jak tego AS-a z rękawa wyjmę -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:hmmmm: jak dobrze pamiętam to w pokerze to jest jeden rozdający 8) co to ma AS-a w rękawie 8) A bank też potrzymać mogę :roll: :wink: -
isacz zachowania kopulacyjne w stosunku do psa tej samej płci lub płci różnej nie związanej z okresem godowym, jest po prostu zachowaniem dominacyjnym. Także ta jamniczka, ma bardzo silny instynkt dominacyjny i to pokazuje, a że mała to cóż, w psim świecie wzrost znaczenia nie ma :wink: Kati twoje sucze chyba zachowują się jak najbardziej normalnie. Kiedy moja Saba ma cieczke w ten sam sposób jak Gajka podrywa ............... mnie :o TZ-ta nie rusza, a przeca to facet. :roll: A jak Gajka reaguje w tym okresie na obce sobie suki? Bo moja chce delikwentki skonsumować :-?
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Jak misio wyraźnie pokazuje, ze mu w futerku za gorąco :roll: Dobra :B-fly: Ale, ja karty rozdaje 8) -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Dawaj rozebrana glowe! :D Którą? :hmmmm: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:o :hmmmm: Tiaaaaaaa, co nowe zdjęcie to bardziej rozebrane :roll: czekamy na dalszy ciąg striptizu 8) Eve, ja Cie bardzo proszę, Ty mnie takimi tekstami nie podpuszczaj :roll: Nie tutaj :-? :wink: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
raaaaaaaaanyyyyyyy :o :o Samba, jak się dokładnie przyjrzałam to widac :calus: :lol: :lol: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Cus ci PIKA refleks nawala :roll: A kto to słyszał, żeby psu z pyska jaszczury wychodziły ? :o czym ona tego biedaka karmi ? :( -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
:o A to miał być jaszczur a nie język? :o A to ja przepraszam :modla: :wink: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
Och! Moja sztuka pozostaje niezrozumiana przez wspolczesnych... :onfire: Czuje sie jak Norwid... znaczy ja wszystko rozumiem, :roll: tylko nie rozumiem, czemu to "cos" jest czarne :hmmmm: -
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
znaczy robaki ma a nie katar :roll: Wedle mojej skromnej wiedzy o zasadach KOMPOZYCJI fotek wszystko jest ok Nie jest ok :lol: Głowę masz uciętą :lol: 8) 8) 8) Bo Argo to "Jeździec bez Głowy" 8) -
Wybacz :modla: :modla: tiaaaa. tylko udowodnij delikwentowi, że to jest akuratnie kaukaz :roll: Ten, który zszedłbył ostatnio mnie bardziej berbardyna przypominał :roll: A udowodnij właścicielowi pita, że to pit, a nie ast bez rodowodu, których to na liście nie ma
-
hohufka sorki to nie bylo bezposrednio do ciebie :roll: chciałam zwrócic uwagę, że TY bedziesz musiała psa i ubezpieczyć i zabezpieczyć, nie bedziesz mogła go puścić coby se pobiegał, bedziesz płacic mandaty a inni beda mieli to wszystko w d..... i będą nadal bezkarni, chociaz własnio Oni ponosza najwieksza wine za zainstniały stan rzeczy. Ja już nawet nie wspomnę, o obowiązkowym szkoleniu wiejskich psów :lol: To Ci powiem, że predzej da psu w łeb siekierą niz pójdzie zapłacić ubezpieczenie :-? Oni z psami do weta nie chodza. Szczepienia na wscieklizne zrobia i to wsio Dwa tygodnie temu, piekny, młody a'la kaukaz zszedł z tego świata :( na babeszje, bo nikt ani psa przed kleszczami nie zbezpieczył, ani weta nie wezwal, jak sie z psem zaczęło cos dziać. Moja matka dla dwóch psów kupuje Frontline a chłopki sie w czoło pukaja :roll:
-
Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi
PIKA replied to Thaned's topic in Golden retriever
To jest katar sienny. Bidula ma uczulenie na czarny bez... :cry: I dlatego smarka na czarno? :o