-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Wypowiedź Violett z f. astów: [quote]czytam własnie , to własnie ta suka o której mówiłam , tylko troche mi sie lata rypły jak widac . Była ona na allegro a pozniej własnie w schronie, znikneła , trafiła do adopcji a pozniej do dzierzoniowa.[/quote] Violett robiła powyższe fotki w czasach schroniska w Wałbrzychu. Zapytałam jej, czy coś więcej pamięta.
-
Gabi, to chyba w rzeczywistości Luna. [url=http://www.fundacja-ast.pl/content/view/104/63/]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych - LUNA ze schroniska w Walbrzychu[/url] Kiedyś na prośbę Violett ogłaszaliśmy psy z wałbrzyskiego schroniska. I patrzcie jakie stare ogłoszenie się ostało.
-
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
doddy replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
Andzia, ja nie dam rady wziąć dodatkowych psiaków bo nie będę mieć miejsca w aucie. Będzie Holy na pokładzie bo wszędzie z nami musi jeździć. :-( -
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
doddy replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
Jak na astkę uzbiera się chociaż 400zł to i tak będzie dobrze. ;) Wątpię aby tyle się uzbierało patrząc na ilość bullowatych w potrzebie. -
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
doddy replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
[quote name='jagoda1403']Od razu trzeba pisać jakie sumy potzrbujemy na którego psiaka skoro jeden juz ma miejsce w hotelu to ile hotel + transport ??[/QUOTE] Na zagłodzoną asteczke potrzebujemy 750zł. Sunia ma trafić do Radomia do hoteliku ze szkoleniem. -
Helga - mix amstaffa - po prostu ...wróciła do siebie. Ma dom!!!!
doddy replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Wieczorkiem mi przypomnijcie. Sprawdzaliscie chipa? Jakaś strasznie znajoma się sunia wydaje. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Lepiej pw, bo jeszcze ktoś donos do skarbowego zrobi, jak na nas. :evil_lol: -
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
doddy replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
Maila odczytałam, ale dopiero dzisiaj nadrabiam zaległości w odpowiadaniu. Niestety na ogólny wstawię kolejne psiaki szukające domów. Już nie wiadomo w co ręce wsadzać bo psiaków tak dużo. Jedyne co można to dać sunię do hotelu, ale tu potrzebne by były deklaracje, bazarki i etc. -
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Mam duuużo zdjęć Lolki w telefonie od Edyty. :eviltong: -
KRAKÓW - piękny, młody PIT BULL red nose JUŻ W DOMU!!!!!
doddy replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Asior, był jakikolwiek sygnał o Dante? -
Dziewczyny, jak sobie w schronisku radzi Luno? O Muszkieterze wiemy, o Czarusiu też a cicho się zrobiło o Luno i Myszce. I jak Buła w nowym domu?
-
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
doddy replied to a topic in Już w nowym domu
Czy są jakieś bullowate w schronisku? -
[quote name='andzia69']Helga z Orzechowic dalej czeka na swój domek:-( śliczna jest...a tam takie "zadupie" totalne...a psiaków sporo:-( Może chociaż ona się pokaże swiatu Helga: [IMG]http://images50.fotosik.pl/219/5b1386f68d0f097e.jpg[/IMG][/QUOTE] Jakaś znajoma mi się wydaje... Ja niestety także mam kolejne 2 bidy do wstawienia. :-(
-
U babci "do przodu". Jest coraz grzeczniejsza, mniej stetryczała, bardziej kontaktowa. Wszędzie z nami jeździ z uwagi na sikanie. Dodatkowo teraz musimy brać jej miskę z wodą (nawet na chwilowe wycieczki), bo jak nie bierzemy i wracamy do domu, to wtedy babcia pije wiaderkami. Ostatnio nie sisia w domu i dłużej wytrzymuje bez spacerów. Jest zimniej i więcej śpi. Ma najlepiej z naszych psów. :p Śpi w łóżku legalnie, rozpycha się tymi swoimi grabkami, robiąc mi coraz to nowe siniaki i zadrapania. :diabloti: Reszta śpi - nielegalnie. :evil_lol: Od dzisiaj babcia je oprócz suchego Royala i Chondrocanu, dodatkowo puszki. Niestety już karmienie z rączki, z oliwą itd. nie pomagało. Z puszką zjadła chętnie (prawie tak chętnie jak wczorajszy pieczony schab od mamusi :p). Ogólnie życie ma chyba wesołe, cieszy się na spacerach, w domu jest zatopiona w pościeli i ma wszystko w nosie.
-
Wstawiam rozliczenie Migotki, mam nadzieję że nic nie pominęłam, ponieważ dopiski były różne. An1a 50zł Anokia 30zł Paulina K. 10zł Halina P. 30zł Marzena E. 10zł Jolanta S. 10zł Magdalena J. 10zł Berenika D. 15zł Agnieszka L. 10zł Katarzyna S. 30zł RAZEM: 205zł Dziękujemy darczyńcom. :loveu::loveu::loveu: Prosimy o dalszą pamięć o niuni. Przed nami szczepienia, chipowanie, sterylizacja, a także konieczność opłaceniu hoteliku.
-
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękujemy Wam dziewczyny ogromnie za pomoc. Za pomoc w wyciągnięciu psiaka, a przede wszystkim w transporcie. Komu przesłać adres i nr tel do Magdy? Dane przelewowe Fundacji: [FONT=verdana]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych ul. Żwirki i Wigury 1b/37 02-143 Warszawa [/FONT] [FONT=verdana]Nr konta: 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463 [/FONT][FONT=verdana] [/FONT][FONT=verdana]Nr konta do przelewów z zagranicy: BIGBPLPW[/FONT] [FONT=verdana] Bank Millennium S.A. Branch Millennium IBAN PL 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463 [/FONT] -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękujemy niżej wymienionym darczyńcom za pomoc dla Czarusia. :loveu::loveu::loveu: Blue.berry - 200zł Jolanta Ł. 100zł Katarzyna S. 30zł RAZEM: 330zł. :multi::multi::multi: Brakuje nam więc 420zł na pierwszy miesiąc. Gdyby ktoś chciałby jeszcze wspomóc Czarusia, będziemy bardzo wdzięczni, a dokładniej Czaruś. ;) -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Przecie nie zostawimy Beaty z sunią na głowie. ;) Musimy się skupić na zebraniu funduszy na lalkę. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Beata, wstawimy ją też do nas na stronkę i spróbujemy poszukać Wirtualnych Opiekunów dla suni. Może tak uda się jej też pomóc. ;) Beti, jesteś w stanie napisać jakiś zwięzły tekst na stronę do nas? O psie, potrzebach itp.