-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Z tego co rozmawiałam z Łukaszem, to on dopiero w grudniu będzie myśleć o psiaku. ;) Ale pytaj.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Nowy podopieczny naszego przybytku niedoli. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczeniak-pitbull-red-nose-w-dt-u-redcat-szuka-najlepszego-domu-172953/[/url] -
Oj daj Ty spokój. Strasznie nie lubię pisać tekstów. ;) Mamy pierwszą deklarację stałą na 20zł. Zapytałam Kasi, czy chce aby pisać z nicka, jeśli tak to napiszę która to dobra ciotka. Kto jeszcze pomoże?
-
Niunio nie ma jeszcze imienia, jak wymyślimy to wstawimy. Szczeniak trafił kilka dni temu do schroniska w Celestynowie i dzisiaj przejęliśmy go do Fundacji. Dostaliśmy go warunkowo z uwagi na kwarantannę. Po 10 dniach niunio będzie mógł mieć własny dom (4 dni kw już minęły). Szukamy dla niunia najlepszego domu. Warunkiem adopcji jest kastracja. Obecnie niunio przebywa w Grójcu k. Warszawy. W sprawie adopcji, prosimy o kontakt: 0663 66 38 77 [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/1976/dsc0012z.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/5617/dsc0021g.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/9343/dsc0025n.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/9617/dsc0026c.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/3117/dsc0028t.jpg[/IMG]
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Apelujemy niestety o pomoc dla kolejnej astki mieszkającej na ulicy. Zbieramy deklaracje choćby po 1zł. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ulica-jej-domem-blakajaca-sie-astka-zbieramy-deklaracje-na-hotel-chocby-po-1zl-172949/[/url] -
To ja zamiast bazarku, apeluje niestety o pomoc dla kolejnej astki mieszkającej na ulicy. Zbieramy deklaracje choćby po 1zł. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ulica-jej-domem-blakajaca-sie-astka-zbieramy-deklaracje-na-hotel-chocby-po-1zl-172949/[/url]
-
Ulica jej domem, drzewa jej schronieniem przed śniegiem... czy w takich warunkach amstaff ma szansę przeżyć zimę? Niech każdy z Was sobie odpowie na to pytanie. Amstaffka mieszka w jednej ze wsi pod Starachowicami, błąka się garnąc się do napotkanych osób. Niestety na razie nikt z dobrych osób, które się nią zajmują, dokarmiają nie dał jej najważniejszego - domu, ciepła, poczucia bezpieczeństwa. Co roku, każdej zimy dział Tęczowy Most się powiększa o tematy tych psów, dla których pomoc nie nadeszła... Apelujemy do Was o pomoc dla tej suni, niech nie będzie jedną z setek tych, o których nikt nie chce pamiętać, niech dostanie szansę na nowe lepsze życie. Z uwagi na ogrom psów jakie mamy pod opieką nie damy rady wziąć suni na własne barki. Padł więc pomysł, aby uzbierać deklaracje na comiesięczny jej pobyt w hotelu. Koszt 450zł. Jestem pewna, że każdy z nas ma w portfelu choćby 2zł, które może przekazać dla niej. Lub choć 1zł. Zachęcamy Was do pomocy, dla nas podarowanie co miesiąc choćby 2zł to niewielki koszt, a dla psa szansa na normalne życie. Poniżej będziemy pisać deklarujące się osoby. Dopiero jak zbiorą się deklaracje, sunia zostanie zabrana. Teraz więc jej los jest w naszych wspólnych rękach. [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/8186/ast.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/3267/ast1.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/8216/ast2.jpg[/IMG] [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/3838/ast3.jpg[/IMG]
-
połamana, pogryziona, w ciąży...AMSTAFKA...Świercze Ma dom
doddy replied to Ewusek's topic in Już w nowym domu
[LEFT]Ewusek, kubraczek koniecznie zdejmować, bo rana musi się wietrzyć. Więc na spacerki jak najbardziej zdejmować. ;) Nr konta Fundacji: [FONT=verdana][B]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych[/B] ul. Żwirki i Wigury 1b/37 02-143 Warszawa [/FONT] [FONT=verdana]Nr konta:[/FONT] [FONT=verdana][B]79 1160 2202 0000 0000 8061 3463 [/B][/FONT][FONT=verdana][/FONT] [FONT=verdana][/FONT] [/LEFT] -
Ano duużo tych psów niestety. :-( Andzia, pituś to chyba domowy bo ma modzele na łokciach? Czy on ma jakiegoś guza na żebrach, czy to tylko taki niepożądany efekt na zdjęciach? Widzę domowe fotki, czy psiak ma DT do czasu znalezienia domu? Sunia bidula jak biega samopas po dworze... Zima już prawie jest... Może jakiś hotel? Tylko wiadomo, że znowu musielibyśmy żebrać o deklaracje. Agaga21, czy u Mariamc są wolne miejsca? Jeśli tak do niej było by najtaniej zbierać fundusze. Jeśli nie, to 450zł na Bogatynię lub Warszawę (zaczęliśmy współpracę z nowo otwartym hotelem).
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Ja, tak jak pisałam jestem często u Magdy, więc pewnie i Sofi będziemy odwiedzać i dużo rozmawiać na jej temat. Fotki porobię. ;) Allegro cegiełkowe zrobimy, poszukamy Wirtualnych Opiekunów - tu nadal czekamy na tekst od ponad tygodnia. :) -
połamana, pogryziona, w ciąży...AMSTAFKA...Świercze Ma dom
doddy replied to Ewusek's topic in Już w nowym domu
Ona jest tak biedna, a zarazem urocza, że aż szokuje. Delph, dałam Twój nr tel Kasi. ;) Na 15 będzie chciała jechać do NDM, więc u Ciebie pewnie będzie k. 14. -
Allegro cegiełkowe, gdyby ktoś chciał wesprzeć sunię przez portal allegro. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=807244028]Amstaff CAPRI zagłodzona, łysa, chora - POMÓŻ (807244028) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Gusia, Capri jest w lecznicy na Mokotowie. Odwiedzać ją będzie teraz codziennie Kasia od Fetki. Kasiula, dzięki wielkie. :loveu: Co potrzeba. Na dziś to fundusze. Karmę zapewnia bowiem lecznica. Jak sunia będzie mogła wyjść z lecznicy, to wtedy np. dobra karma, aby wspomogła powrót do normalności. Ewentualnie transport do weta, jeśli my jakoś nie damy rady.
-
połamana, pogryziona, w ciąży...AMSTAFKA...Świercze Ma dom
doddy replied to Ewusek's topic in Już w nowym domu
Delph, jak znajdziesz chwilkę to zrób lepsze zdjęcia suni to wystawimy allegro cegiełkowe. I czas imię wymyślić. :cool3: -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Nowa podopieczna... Capri [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/capri-amstaffka-uratowana-z-koszmarnych-warunkow-zaglodzona-lysa-chora-172916/[/url] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvH-FSnxBqI/AAAAAAAAARM/a1Go6zt2LHQ/DSC_0215.jpg[/img] -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Beatą jak dzwoniła do Magdy z zapytaniem o miejsce i wtedy mówiła mi, że weźmie w schronisku Sofie na siebie. Beatko, zmieniło się coś od tego czasu? -
połamana, pogryziona, w ciąży...AMSTAFKA...Świercze Ma dom
doddy replied to Ewusek's topic in Już w nowym domu
Byliśmy u suni na szybko, aby zostawić klatkę, obrożę oraz sprawdzić chipa. Obraz nędzy i rozpaczy. :-( Ale najważniejsze, że już bezpieczna i pod okiem fajnych ludzi. Rozmawiałam z dr Traczykiem. Mniej więcej Ewusek powyżej napisała co powiedział. Dodatkowo mogę dopisać, że w zeskrobinie pasożytów nie ma. Uraz łapy i biodra jest na tyle stary i daleko posunięty, że nie da się z tym nic zrobić. Sunia ma przykaz być szczupłą, ponieważ w dalszej kolejności może dojść do zerwania więzadła krzyżowego. Koszt dzisiejszej wizyty 420zł. Gdyby ktoś chciał wspomóc leczenie suni, będziemy bardzo wdzięczni. -
Kolejna bidulka pod opieką naszej Fundacji prosi o wsparcie. :-( [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13437512#post13437512]CAPRI - amstaffka uratowana z koszmarnych warunków, zagłodzona, łysa, chora... - Dogomania Forum[/url] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvH-FSnxBqI/AAAAAAAAARM/a1Go6zt2LHQ/DSC_0215.jpg[/img]
-
Dzięki Anitka. :loveu: Będzie na jedną z naszych nowych podopiecznych - Capri: [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13437512#post13437512]CAPRI - amstaffka uratowana z koszmarnych warunków, zagłodzona, łysa, chora... - Dogomania Forum[/url] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvH-FSnxBqI/AAAAAAAAARM/a1Go6zt2LHQ/DSC_0215.jpg[/img]
-
[B]Pełne rozliczenie Capri. [/B] [B]Wpłaty:[/B] Małgorzata M. 20zł Joanna M. 100zł Edyta R. 100zł Amstafizna 15zł Julia W. 100zł Agata K. 50zł Monika K. 30zł Jola od Malinki 150zł Monika J. 10zł Andrzej B. 100zł Anna S. 50zł Mtf Zalesie 200zł Katarzyna S. 30zł Iwona A. 20zł Iwona G. 200zł. Jacek M. 40zł [COLOR=DarkRed]RAZEM: 1215zł[/COLOR] [B]Wydatki:[/B] 1316,10zł - koszt leczenia oraz pobytu w lecznicy 216,69zł - koszt paliwa 11zł x 4 - bramki na autostradzie. [COLOR=DarkRed]RAZEM: 1576,79zł[/COLOR] [B]SALDO KOŃCOWE: - 361,79zł. [/B] Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy okazali serce i troskę dla Capri. Przykre jest tylko, że ta historia nie ma Happy Endu. :-( -------------------------------------------------------------------- [COLOR=DarkRed][B] CAPRI[/B][/COLOR] - młoda sunia w typie amstaffa... Patrząc na poniższe zdjęcia, aż ciężko przechodzi przez gardło słowo amstaff, pies... bo widać tylko kości powleczone skórą, a na nich obrazy cierpienia jakie ten pies zaznał. O Capri dowiedzieliśmy się kilka dni temu. Pojawił się apel o amstaffce zamkniętej w schroniskowej piwnicy. Dzisiaj zabraliśmy Capri pod opiekę Fundacji. Ze względu na tragiczny stan umieściliśmy sunię w szpitalu w całodobowej lecznicy weterynaryjnej w Warszawie. [COLOR=DarkRed]Odbierając Capri ze schroniska, zobaczyliśmy kupkę nieszczęścia zjadającą właśnie swoje odchody... Chuda, w ranach, z odparzeniami na łapach, chrychająca, tryskająca wodą zamiast kupy. Capri oprócz choroby skóry, ma podejrzenie nosówki bądź parwowirozy, z uwagi na jej stan, oraz ze względu na pobyt w środowisku dotkniętym tymi chorobami, tj. schronisku. [/COLOR] W najbliższych dniach postaramy się na bieżąco informować Was o losie Capri. Jutro będzie miała pobieraną krew, zeskrobiny w kierunku pasożytów, bakterii i grzybów, dodatkowo wejdziemy z antybiotykami (dziś już dostała serię zastrzyków). Z uwagi na koszty pobytu w lecznicy, zwracamy się do Was z prośbą o pomoc finansową. Wszelkich wpłat na sunię prosimy dokonywać bezpośrednio na konto Fundacji, z dopiskiem [COLOR=DarkRed]"DAROWIZNA DLA CAPRI". [/COLOR] [LEFT][FONT=verdana][B]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych[/B][/FONT] [FONT=verdana]ul. Żwirki i Wigury 1b/37 02-143 Warszawa [/FONT][/LEFT] [FONT=verdana]Nr konta: [B]79 1160 2202 0000 0000 8061 3463 [/B][/FONT][FONT=verdana] [/FONT] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvH-FSnxBqI/AAAAAAAAARM/a1Go6zt2LHQ/DSC_0215.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvH-FZEF3cI/AAAAAAAAARQ/plbnItOXNP0/s512/DSC_0218.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvH-FueI71I/AAAAAAAAARU/D67B5-nMEkQ/s512/DSC_0239.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvH-btsxBBI/AAAAAAAAARg/dRDbkf3uIDk/DSC_0227.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvH-bx0Z2dI/AAAAAAAAARo/24jBgMQvQEo/DSC_0234.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvH-snmjbnI/AAAAAAAAAR0/DSU1Gve9M7g/DSC_0232.jpg[/IMG] [URL="http://picasaweb.google.pl/lh/photo/Xj1OiK0wN2GD8A2CFT1J4A?feat=directlink"]Picasa Web Albums - fundacjaast[/URL]