Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. O MAMO :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: PIĘKNE WYSZŁY!!!!!!!! Pewnie, ze bazar robimy!
  2. Iza, ogromnie, ogromnie podziękowania za tekst. Pinkmoon, bardzo przepraszam że nie zauważyłam Twojego tekstu i męczyłam Izę. :placz:
  3. Teraz to już chyba mój nr tel. Bo wiem jaki to rozwydrzony niedobry bachor jest. :evil_lol:
  4. Monday, część osób nie jest w stanie wejść na dogomanię ponieważ cały czas prowadzone są prace serwisowe. Może więc stąd jest brak odzewu ze strony niektórych userów.
  5. Asiula, błagam, przypominaj mi jutro o telefonie i o nazwie mleczka, bo zapomnę. :placz:
  6. Iza, dziękuję Ci bardzo za pomoc. Ja ostatnio nie mam ani czasu, ani weny do napisania czegokolwiek sensownego. Madziek, zarówno Bona jak i Holy okazały się strasznie fajnymi psiakami, które mocno wywróciły moje życie. Obie charakterne, obie z ogromnym poczuciem humoru, obie przynoszące wiele radości. Mam nadzieję, że Holy przeżyje Bonisie, a także że znajdzie może nowy dom. ;)
  7. Jak jutro nie będzie padać to zrobię coś na dworze. ;)
  8. Tesia musi pilnie wrócić do Magdy. :-( Hajaa nie może wejść na dogo. Tesia nie jest w stanie pogodzić się z Blackiem, choć bawi się na dworze z innymi psami. Wyje zamykana w innym pokoju, co poskutkowało wezwaniem przez sąsiadów policji, dodatkowo któryś z sąsiadów chce napisać donos do spółdzielni... Według Moniki, Tesia nie odnajduje się w mieszkaniu w ogóle, nie zwraca uwagi na przewodnika, nie chce wykonywać komend oraz nie jest w stanie pogodzić się z czarnym. Szukamy transportu do Magdy, nawet na dziś.
  9. Ja nietypowo. Otóż wczoraj byliśmy na wizycie przedadopcyjnej w Warszawie w Ursusie dla naszego chorego pitbulla. Pani Kasia mówiła, że miała czasami dalmasie na DT od osób, które im pomagają. Czy może ktoś z Was wie o kim mówię i jest mi w stanie potwierdzić na PW, że to dobry dom? Szukam 100% potwierdzenia, ponieważ nasz pit jest ciężko chory i chciałabym dla niego dom ze złotymi klamkami. Proszę o info na PW. Dziękuję.
  10. [quote name='Cudak'][B]Co z psem? Udało się go wziąć na DT?[/B][/QUOTE] Niestety nie wiem. Chyba Aga1234 nie wzięła psiaka, bo czytałam że ma innego szczeniaka u siebie.
  11. Chyba do tej pierwszej jeszcze chcąc ogarnąć całe towarzystwo.
  12. Bo to nie pora spania. :p Powiedziały, że w dzień nago chodzić nie będą. :diabloti:
  13. Frotko, wyczyść sobie skrzynkę PW. Piszę do Ciebie, ale masz zapełnioną.
  14. Biochemia, mocz - w normie. Więc z babcią jest całkiem dobrze. :multi: Teraz mamy liczyć ilość wypijanej wody i jeśli dalej będzie dużo pić to będziemy szukać innego podłoża (ból może też powodować zwiększone pragnienie).
  15. Biochemia (w której m.in. będzie poziom mocznika i kreatyniny - wskaźniki nerkowe) oraz mocz zostały wysłane do laboratorium, bo w lecznicy na miejscu był jedynie sprzęt do oznaczania morfologii. Dzisiaj będziemy dzwonić o wyniki i już może się nam coś wyjaśni. :)
  16. Jedni na zimę zmieniają opony, a Feta okrycie. :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/112/86c3a97e0f5fe4cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/112/4b5fa6112c17a896.jpg[/IMG][/URL]
  17. Rozmawiałam z Magdą o Migotce. Dobrze się odnalazła u Magdy i jest strasznie wesoła. Magda mówi, że po pierwszym stresie jej reakcje na psy także lepiej wyglądają tj. nie rzuca się zajadle z dużej odległości, a wręcz przechodzi normalnie. Pewnie miłością darzyć psów Migota nie będzie, ale przynajmniej jest szansa, że spacer z nią nie będzie problemem.
×
×
  • Create New...