-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
doddy replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
Napiszcie proszę o surowicach, plus osoczu coś więcej bo myślę jakie mam ewentualności w związku z amstaffką. -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
doddy replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
0501 797 018 - mój tel. Kasia -
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
doddy replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saint']Linka będzie kontaktować się z Anią, bo pojawiła się jeszcze jedna kwestia - Ania zapewne przekaże wszystko Kasi (Doddy) ;)[/QUOTE] O mamo, to ja się zaraz pogubię. :evil_lol: Na razie jutro czekam na potwierdzenie od Ninki, czy mam po co jechać w środę. -
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
doddy replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
Ninka, jeśli uda się zabrać astkę ze schroniska, to wtedy prześlij na konto Fundacji te fundusze. Ponieważ jednak sama wiesz jak sprawa wygląda, wstrzymajmy się do czasu aż sunia będzie u nas. -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
doddy replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Super, że się zgodziłaś. Czyli chociaż sunia będzie mieć domowe warunki do czasu zdjęcia szwów. Ufff. Ja jestem gotowa w każdej chwili działać i załatwiać sterylkę. Teraz wszystko w rękach dziewczyn, aby złapały sunię. Dziewczyny, kiedy dacie radę coś działać? -
Na czwartek jestem umówiona na wizytę przedadopcyjną. :diabloti:
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Jak Sofi będzie już u Magdy, to wtedy wstawimy aukcję cegiełkową na allegro. Nadal prosiłabym o napisanie tekstu o Sofi, chcielibyśmy ją wrzucić na stronę Fundacji i szukać jej Wirtualnych Opiekunów. -
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
doddy replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
[quote name='MonikaP']Nie, te wirusy kochają mróz!!! Czym była zrobiona dezynfekcja? Domestos i nie działa na parwowirusy; nie wiem, czy virkon działa. Tak naprawdę działa tylko czas. Karencja po parwo to nawet rok i to nie jest przesada - nie wolno w tym czasie wprowadzać nieszczepionych psów lub psów z osłabioną odpornością.[/QUOTE] Niestety Monika ma rację. -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Potwierdzam, że doszła wpłata w kwocie 10zł od NusiaiJa. Razem więc na koncie Czarusia jest 340zł. Bardzo serdecznie dziękujemy darczyńcom, dzięki Wam Czaruś dostał szansę na lepsze życie. :loveu::loveu::loveu: -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chyba możemy odetchnąć i powiedzieć UFF. Rozmawiałam z Magdą. Czaruś zdecydowanie lepiej się czuje po ustąpieniu środków nasennych. Już się nie zatacza, cieszy się na widok Magdy, chętnie się przytula, apetyt ma ogromny, a także widać już zaokrąglające się boczki. Doszłyśmy do wniosku, że na wszelki wypadek zrobimy chociaż badanie krwi, ale na dzień dzisiejszy nie widać nic niepokojącego się. Także na chwilę obecną musimy poznać chłopczyka, jego zachowania, nawyki, a później wykastrować i doszczepić. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jak sami widzicie psiaków potrzebujących ratunku jest coraz więcej. Oprócz suni wstawionej przez Andzię69, jest kolejna sunia wymagająca pilnej pomocy, sunia w typie asta, zagłodzona, w zaawansowanej ciąży, kulejąca na łapę, a wręcz nią powłócząca. Obecnie nie mamy gdzie tej bidy umieścić i myślimy jakie dalsze kroki podjąć, aby móc ją uratować. Tymczasem jednak, każdy z naszych podopiecznych wymaga karmy, opieki weterynaryjnej, czy choćby pieniędzy na pobyt w hotelu. Wpłat jest coraz mniej, zarazem samych adopcji także. Dlatego też, pragniemy zachęcić Was do pomocy choćby w postaci zakupu kalendarza, specjalnej edycji przygotowanej właśnie dla naszej Fundacji. [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13415566#post13415566][Fundacja AST] KALENDARZ ŚCIENNY 2010 - special ast edition do 31.12. - Dogomania Forum[/url] -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ponieważ jak wiecie, potrzebujemy funduszy na ratowanie kolejnych psiaków (takich jak Czaruś), zapraszamy Was do zakupu kalendarza ściennego na rok 2010 - specjalnej edycji przygotowanej dla Fundacji AST. [Fundacja AST] KALENDARZ ŚCIENNY 2010 - special ast edition do 31.12. - Dogomania Forum -
Zapraszamy do wspierania kolejnych bullowatych w potrzebie, poprzez zakup kalendarza Fundacji AST 2010. Jedną z bohaterek jest oczywiście Fetka. ;) [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13415566#post13415566][Fundacja AST] KALENDARZ ŚCIENNY 2010 - special ast edition do 31.12. - Dogomania Forum[/url]
-
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
doddy replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
My możemy pokryć koszty diagnostyki u ortopedy - np. dr Janicki, Sterna, Degórska (wolę diagnostyki robić u specjalistów, a nie internistów). Sterylizacja - pokryjemy koszty zabiegu. Tylko nie mamy gdzie jej przetrzymać po sterylce. Niestety na szpitalik nas nie stać. Dodatkowo lekarze, którym ufamy w aspekcie sterylek aborcyjnych nie mają szpitala. Delph, zastanawiam się czy nie lepsze IV p. aniżeli tułaczka po wsiach... Przemyśl poważnie kwestię DT. Karmę, ewentualnie klatkę, opiekę medyczną my zapewnimy. -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Weźmiesz tubkę Sedalinu i dolecisz. :evil_lol: -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Ty to tylko te bany byś chciała. :eviltong: -
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
A różnie... bo tych zdjęć jest dużo. :diabloti: