Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Napiszcie proszę o surowicach, plus osoczu coś więcej bo myślę jakie mam ewentualności w związku z amstaffką.
  2. Pytanie czy trafi w rączki. :evil_lol: Dobra, dobra, już grzeczna jestem. :loveu:
  3. A mówiłam, że się zdarza nie trafić. :eviltong:
  4. [quote name='Saint']Linka będzie kontaktować się z Anią, bo pojawiła się jeszcze jedna kwestia - Ania zapewne przekaże wszystko Kasi (Doddy) ;)[/QUOTE] O mamo, to ja się zaraz pogubię. :evil_lol: Na razie jutro czekam na potwierdzenie od Ninki, czy mam po co jechać w środę.
  5. U mnie nie trafiała, ale widocznie wzrok się jej polepszył. :evil_lol: P.S. Ona jeszcze bardziej wyładniała...
  6. W mniejszą piłkę nie może trafić? :evil_lol:
  7. Ninka, jeśli uda się zabrać astkę ze schroniska, to wtedy prześlij na konto Fundacji te fundusze. Ponieważ jednak sama wiesz jak sprawa wygląda, wstrzymajmy się do czasu aż sunia będzie u nas.
  8. Super, że się zgodziłaś. Czyli chociaż sunia będzie mieć domowe warunki do czasu zdjęcia szwów. Ufff. Ja jestem gotowa w każdej chwili działać i załatwiać sterylkę. Teraz wszystko w rękach dziewczyn, aby złapały sunię. Dziewczyny, kiedy dacie radę coś działać?
  9. Na czwartek jestem umówiona na wizytę przedadopcyjną. :diabloti:
  10. Jak Sofi będzie już u Magdy, to wtedy wstawimy aukcję cegiełkową na allegro. Nadal prosiłabym o napisanie tekstu o Sofi, chcielibyśmy ją wrzucić na stronę Fundacji i szukać jej Wirtualnych Opiekunów.
  11. [quote name='MonikaP']Nie, te wirusy kochają mróz!!! Czym była zrobiona dezynfekcja? Domestos i nie działa na parwowirusy; nie wiem, czy virkon działa. Tak naprawdę działa tylko czas. Karencja po parwo to nawet rok i to nie jest przesada - nie wolno w tym czasie wprowadzać nieszczepionych psów lub psów z osłabioną odpornością.[/QUOTE] Niestety Monika ma rację.
  12. Dziękujemy kolejnym dobrym duszom za pomoc finansową dla Migotki: Natalia_aa 100zł Martyna H. 20zł RAZEM: 325zł :loveu::loveu::loveu: Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, wstępnie Migotka będzie sterylizowana 11.11.
  13. Potwierdzam, że doszła wpłata w kwocie 10zł od NusiaiJa. Razem więc na koncie Czarusia jest 340zł. Bardzo serdecznie dziękujemy darczyńcom, dzięki Wam Czaruś dostał szansę na lepsze życie. :loveu::loveu::loveu:
  14. Chyba możemy odetchnąć i powiedzieć UFF. Rozmawiałam z Magdą. Czaruś zdecydowanie lepiej się czuje po ustąpieniu środków nasennych. Już się nie zatacza, cieszy się na widok Magdy, chętnie się przytula, apetyt ma ogromny, a także widać już zaokrąglające się boczki. Doszłyśmy do wniosku, że na wszelki wypadek zrobimy chociaż badanie krwi, ale na dzień dzisiejszy nie widać nic niepokojącego się. Także na chwilę obecną musimy poznać chłopczyka, jego zachowania, nawyki, a później wykastrować i doszczepić.
  15. Od razu parszydełko, jest jedyna w swoim rodzaju. :loveu:
  16. Jak sami widzicie psiaków potrzebujących ratunku jest coraz więcej. Oprócz suni wstawionej przez Andzię69, jest kolejna sunia wymagająca pilnej pomocy, sunia w typie asta, zagłodzona, w zaawansowanej ciąży, kulejąca na łapę, a wręcz nią powłócząca. Obecnie nie mamy gdzie tej bidy umieścić i myślimy jakie dalsze kroki podjąć, aby móc ją uratować. Tymczasem jednak, każdy z naszych podopiecznych wymaga karmy, opieki weterynaryjnej, czy choćby pieniędzy na pobyt w hotelu. Wpłat jest coraz mniej, zarazem samych adopcji także. Dlatego też, pragniemy zachęcić Was do pomocy choćby w postaci zakupu kalendarza, specjalnej edycji przygotowanej właśnie dla naszej Fundacji. [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13415566#post13415566][Fundacja AST] KALENDARZ ŚCIENNY 2010 - special ast edition do 31.12. - Dogomania Forum[/url]
  17. Ponieważ jak wiecie, potrzebujemy funduszy na ratowanie kolejnych psiaków (takich jak Czaruś), zapraszamy Was do zakupu kalendarza ściennego na rok 2010 - specjalnej edycji przygotowanej dla Fundacji AST. [Fundacja AST] KALENDARZ ŚCIENNY 2010 - special ast edition do 31.12. - Dogomania Forum
  18. Zapraszamy do wspierania kolejnych bullowatych w potrzebie, poprzez zakup kalendarza Fundacji AST 2010. Jedną z bohaterek jest oczywiście Fetka. ;) [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13415566#post13415566][Fundacja AST] KALENDARZ ŚCIENNY 2010 - special ast edition do 31.12. - Dogomania Forum[/url]
  19. Kot, ewidentnie sobie miejsca nie może znaleźć bo ktoś mu łóżko zajął. :diabloti:
  20. W Kocim Świecie jest także podobna sunia, tyle że z ciemną kufą. [url=http://www.kociswiat.org.pl/index.php?ac=animalDetales&animal=64]fundacja azylu koci swiat[/url]
  21. My możemy pokryć koszty diagnostyki u ortopedy - np. dr Janicki, Sterna, Degórska (wolę diagnostyki robić u specjalistów, a nie internistów). Sterylizacja - pokryjemy koszty zabiegu. Tylko nie mamy gdzie jej przetrzymać po sterylce. Niestety na szpitalik nas nie stać. Dodatkowo lekarze, którym ufamy w aspekcie sterylek aborcyjnych nie mają szpitala. Delph, zastanawiam się czy nie lepsze IV p. aniżeli tułaczka po wsiach... Przemyśl poważnie kwestię DT. Karmę, ewentualnie klatkę, opiekę medyczną my zapewnimy.
  22. Weźmiesz tubkę Sedalinu i dolecisz. :evil_lol:
  23. Ty to tylko te bany byś chciała. :eviltong:
  24. A różnie... bo tych zdjęć jest dużo. :diabloti:
×
×
  • Create New...