-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak na razie dumam, w aspekcie zdjęcia wstawionego przez Ocelot - aby umieścić Czarusia w hotelu u Magdy. Nie wygląda na zdjęciu bowiem na psiaka wymagającego hospitalizacji. Chyba, że to wina zdjęć, ale wyjdzie to w toku działań. Będziemy zbierać na transport, hotel, ewentualnie kastrację jeśli nie został odjajczony w schronisku. Każda wpłata 5zł, nawet jednorazowa jest na wagę złota. Także bazarek jest bardzo mile widziany. :loveu: -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Ja to się pochoruje jak pooglądam te widoczki i będę chciała w stronę natury a nie blokowisk. :placz: W ogóle to Sevaś w super kondycji chyba? -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Andzia, nie widziałaś tego Pcimia! Tam to jest wiele terenuuuu do tych zboczonych zdjęć! I lepiej aby Daria ich nie wstawiała bo się wszystkie tu pochorujemy i będzie musiała nas gościć w tej swojej wieelkiej chacie! -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
doddy replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Masz PW ciotka to raz, a po dwa, to ten Pcim jest cudny. :p Teraz będą fotki na zboczu chyba cały czas. :evil_lol: -
To czekamy na fotki, może one pomogą znaleźć mu dom.
-
Ja poprzez ogłoszenia uczę się cierpliwości. :eviltong: Bo strasznie nie lubię klikać tego samego na 20 portalach...
-
Ogłosiłam nieco potworzycę. Anita, allegro zrobisz sama? [URL]http://www.adopcjapsa.pl/[/URL] [URL="http://www.adpedia.pl/"]http://www.adpedia.pl[/URL] [URL="http://www.adsy.pl/"]http://www.adsy.pl[/URL] [URL="http://www.alegratka.pl/"]http://www.alegratka.pl[/URL] [URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php[/URL] [URL]http://www.autogielda.pl/zwierzeta_domowe.html[/URL] [URL]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3[/URL] [URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/"]http://www.dwukropek.pl[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] [URL]http://www.etablica.com/[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]http://www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL]http://www.gielda.bai.pl/[/URL] [URL]http://www.gieldaogloszen.pl/[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/[/URL] [URL="http://www.karusek.com.pl/ogloszenia.php"][/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/"]http://www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]http://www.kupiepsa.pl[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/ks-cat,20010,0.asp[/URL] [URL]http://www.mojpupil.pl/[/URL] [URL="http://www.najpewniej.pl/"]http://www.najpewniej.pl[/URL] [URL="http://www.ofertownia.pl/"]http://www.ofertownia.pl[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.24polska.pl/[/URL] [URL]http://ogloszenia.adverts.pl/[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.moje.pl/index.php[/URL] [URL]http://ogloszenia.yellowpages.pl/[/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"]http://www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.olx.pl/"]http://www.olx.pl[/URL] [URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL] [URL="http://www.pchlitarg.info.pl/"]http://www.pchlitarg.info.pl[/URL] [URL="http://www.petsy.pl/"]http://www.petsy.pl[/URL]
-
Jak ma szczepienia, to niepotrzebna :) Pytanie tylko, czy je ma. :p Bo książeczki to są wypisywane przy wydawaniu, a psy szczepione podobno wcześniej.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ciotki, potrzebujemy pomocy dla kolejnego bidaka, który się poddał w schronisku. :-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=149173[/URL] -
Sylwia, Caniserin to surowica p. nosówce z tego co kojarzę.
-
Są na wyczerpaniu, więc masz utrudnione zadanie. :lol: Co do Czarusia - ja mam inny problem, nie mam gdzie go zabrać. :shake: Ciągle myślę, ale pomysłów brak.
-
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ocelot, a wiesz coś może o jego stosunku do ludzi oraz zwierząt? Czy daje wszystko ze sobą robić, czy lubi być dotykany itd.? -
Pewnie, że da radę skrzydłować ją fundacją. Tylko musisz obiecać, że znajdziesz jej domek ze złotymi klamkami. :loveu::loveu::loveu: Przy okazji - myślę, aby jeszcze tego doskrzydłować do Fundacji, bo boję się, że padnie w schronisku. :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=149173[/url] Oczka jak 5zł ma Maniunia. :) Idę sępić o deklaracje dla Czarusia i tworzyć allegro Holy. :p
-
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ocelot, a wydadzą Czarka ewentualnie Fundacji? W jakim on jest stanie? Wymaga hospitalizacji? Czy miał robione jakieś badania? Widział go weterynarz? Jak Czarek się zachowuje? Czy macie może jakieś nowe zdjęcia? Myślę, aby go zabrać, ale muszę wiedzieć w jakim jest stanie aby ocenić gdzie ewentualnie szukać mu miejsca. Czy psiak był sprawdzany pod kątem kontaktów z psami? Potrzebne by były deklaracje na hotelik dla niego, ale najpierw musimy wiedzieć czy go nam wydadzą, w jakim jest stanie i znaleźć miejsce. Czekam na wieści. -
Maniunia jest boska. :loveu::loveu::loveu::loveu: Czy ja już to mówiłam? No napatrzeć się nie mogę. Kaszelek, ropa z dróg rodnych - to samo miała Zojeczka. Kaszelek był kaszlem kennelowym, ropa okazała się zapaleniem. Ale Maniunia mam nadzieję, że nie będzie mieć takich przeżyć i okaże się to jakaś niegroźna choroba. Andzia, jak coś Wam potrzeba to piszcie. Ja też chętnie pomogę w ogłaszaniu. :multi:
-
Nasz poranek dopiero się skończył, bo dopiero wstaliśmy. :p Dla jasności, byliśmy z nią 3 razy w dniu dzisiejszym na spacerku z uwagi na siusiu. W nocy mieliśmy wpadkę, bo ja tak padłam, że nijak nie słyszałam aby chodziła i nędziła o spacer, czy choćby tego że weszła w nocy na łóżko. Rano było więc siusiu. Poza wybiórczą głuchotą, sikaniem to naprawdę fajowa babcia. :loveu:
-
Agnieszko, strasznie się cieszę że Twoja sunia dobrze zareagowała na niunię. Ciekawa jestem, czy ciotka Andzia ochoczo będzie chciała Ci ją oddać na przechowanie. :evil_lol:
-
No nie mogę się napatrzeć jaka jest cudna Maniunia. :loveu: Jak coś Wam potrzeba to dawaj znać.