-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
doddy replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
Na razie wstawiam link do albumu z fotkami zrobionymi na szybko w lecznicy dzisiejszej astce Capri. Później dokleję link do wątku. [URL="http://picasaweb.google.pl/FundacjaAST/Capri?feat=directlink"]Picasa Web Albums - fundacjaast - Capri[/URL] Wątek suni: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13437512#post13437512[/url] -
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
doddy replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
Widziałam rottka na boksach, huskyego, dużo astów. Jedna astka wymaga pilnie zabrania z uwagi na łapki... ma strasznie opuchnięte poduszki... Wątek założę. Na razie dumam nad imieniem i nad lecznicą. -
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
doddy replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
Co do amstaffki, sunia jest zagłodzona, łysa, w rankach, tryska wodą a nie kupą, kaszle, dużo się ślini i wygląda jak kupka nieszczęścia. Jeśli nawet nie ma parwo czy nosówki to ma coś ze skórą... Na razie trafi na obserwację do lecznicy, a później do DT bądź hotelu. Z uwagi na koszty lecznicowe, apelujemy także o wsparcie finansowe. :-( Dziękujemy mtf za okazaną pomoc dla bidulki. -
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
doddy replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
Astka w aucie. Wracamy do Wawy bezpośrednio do lecznicy i mała na bank zostaje w szpitalu... :-( Ehhh... -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
doddy replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Wątek byśmy założyli po diagnozie. ;) Teraz będziemy Cię męczyć o aktualizacje. :diabloti: Wątpię, aby dr się zgodził, ale jak Fibi nie zawiezie suni to dajcie znać, a ją odbiorę. Dajcie tylko znać gdzie mam jechać. Delph, pozostawiam Ci wymyślenie imienia dla niuni jako matki chrzestnej. :evil_lol: Oby tylko nie powtarzało się z innymi co są i były w fundacji. :lol: -
Oj weź, ona mieszka za ulicą, to daaaleko jezd. ;)
-
ASTka ZOJA Z NUŻYCA - zamieszkała u Mirabelki w Opolu :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Diagnoza jest pewna od ortopedy warszawskiego. ;) -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
doddy replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Ewusek, kierowałaś prośbę do Diany z TOZu. Wątpię by pomogła, bo Nukę która ma adoptować czeka już kilka miesięcy na nią... Ale nieważne. Czekam na wieści doktorowe co dalej. Ewusek, czy Ty jesteś w stanie pomóc transportem do Dephl suni, jeśli Fibi nie da rady? Ewentualnie np. wziąć ją do siebie w ostateczności, a ja bym ją w nocy odwiozła do Delph jeśli nikt się nie zgłosi. Bonsai, dzięki za pomoc z fotkami. Im więcej super fot do ogłoszeń tym lepiej. -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
doddy replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Ewusek, a rozmawiałaś z dr że nie jest w ciąży? Niepotrzebny lament żeśmy mu podniosły. :diabloti: Co do pomocy finansowej, będziemy wdzięczni za pomoc jak najbardziej. ;) -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
doddy replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Dzięki Fibi za pomoc. :loveu: Sterylka domówiona, doktor czeka. Od razu zwróć jego uwagę na łapkę i wyłysienia. Niech zrobi RTG i jak trzeba pobierze zeskrobiny. Będziemy wszyscy w kontakcie co do odbioru suni. Ja jestem w trasie do Swarzędza właśnie i boję się, że się do 20 nie wyrobię by odebrać małą i dowieźć do Delph. Delph, dla Ciebie także ogromne podziękowania. Fibi, wstawiłabyś jakieś zdjęcia, bo ciekawa jestem jakiego psiaka żeśmy pozyskali. :evil_lol: -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Piszę do siebie, ale mówi się trudno żyje się dalej. Sunia w ciąży, złapana. Tragedia to mało powiedziane... Ma wywichnięte biodro na oko, jest łysa i jak nam zaraz zacznie rodzić to się nie zdziwię. Sunia dziś o 15 ma sterylkę z uwagi na biodro, przy którym poród byłby chyba nierealny. Trzymajcie kciuki za sunię, bo będą jej bardzo potrzebne. A za nas, by nam swarzędzką wydali. :p -
ASTka ZOJA Z NUŻYCA - zamieszkała u Mirabelki w Opolu :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
U Toyi wszystko super. Obecnie jesteśmy na etapie szukania z Kasią dobrego ortopedy w Opolu, bo myślimy o operacji rzepek. Ewentualnie, czy orientujecie się który ortopeda jest dobry we Wrocławiu? -
Możemy ją odwiedzić jak będziecie, bo to nasza sąsiadka. :p
-
U nas niestety sporo. Walczymy z siusianiem Holy pod siebie, a raczej próbujemy zdiagnozować z czego to może wynikać. Liczyliśmy ile litrów pije babcia dziennie. Pije 6l. przy dozowaniu... jak się ją zostawi z miską to na raz jest w stanie wypić 2,5l. Babcia jak śpi to się ciągle obsiusiuje. Jak się budzi jest zdziwiona. Podejrzewane są różne schorzenia. Między innymi, coś na tle bólowym, problem z nadnerczami, choroba Cashinga, nietrzymanie po sterylizacji i inne. Diagnozujemy na razie. Obecnie babcia jest na środkach przeciwbólowych, aby wyeliminować czynnik bólowy. Na spacerki chodzimy co 2h. Apetyt ma strasznie marny. Mniej więcej na 3 dni je jeden kubeczek karmy. Pomimo jednak powyższych problemów, na spacerach jest strasznie radosna.
-
Zapomniałam napisać, że sunia zna komendy. Dodatkowo ma szramę na brzuchu jakby po sterylizacji.
-
Schroniska obdzwonię jutro, bo dziś nie miałam netu w dzień. Chipu nie ma, jak pisałam w pierwszym poście. Tatuażu także niet. Sunia dzisiaj na noc pojechała do Maćka, a jutro Maciek z Kasią zawiozą ją do Radomia do Magdy, bo nie mieliśmy sumienia wsadzić jej do budy z łóżka. Więc niestety apel - potrzebna zbiórka na hotel. :placz:
-
Szkoda, że nikt nie może dać jej DT. :-( Łóżkowa niunia, a będzie musiała siedzieć w kojcu. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvCYi_aDBhI/AAAAAAAAAQw/4oPq1Uc9TcY/DSC_0205.jpg[/img]
-
[img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvAwOza1UfI/AAAAAAAAAQc/NlB_ul8nHkU/DSC_0161.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvAwO3zRQFI/AAAAAAAAAQg/J_5rxNbVmwk/DSC_0170.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvAwXfiZ46I/AAAAAAAAAQk/r-n7xlBzApY/DSC_0124.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvAwkQspT0I/AAAAAAAAAQo/8Fhf96nDw9s/DSC_0158.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvAwkdTY9cI/AAAAAAAAAQs/ZEhiQU7vu9o/DSC_0149.jpg[/img]
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzisiejsza astka z akcji policji: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ok-warszawy-znaleziono-amstaffke-pilnie-potrzebny-dt-172762/[/url] -
[B]ROZLICZENIE:[/B] Wpłaty: Brak wpłat Koszty: 450zł - hotel [B]RAZEM: - 450zł[/B] ----------------------------------------------------------------- W dniu dzisiejszym pod Warszawą policjanci znaleźli błąkającą się sunię amstaffkę. Czarna sunia z niewielką ilością białych znaczeń, uszy nie cięte. Była bez obroży. Zadbana. Brak chipu i tatuażu. Wiek ok. 2 lat. Sunia jest typowo domowa, uwielbia jazdę autem, w domu od razu wyciąga się na łóżku. Do zwierząt raczej nastawiona agresywnie. [B]Szukamy dla suni DT, ponieważ na razie ulokujemy ją w boksie zewnętrznym z budą. Sunia jest typowo domowa co widać od razu. Teraz na chwilę jest u mnie w domu, bo dopiero wieczorem uda mi się odwieźć do Beaty.[/B] Szukamy najlepiej poprzedniego właściciela. Ewentualnie po sterylce będziemy szukać nowego. Tel do mnie: 0501 797 018 [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvApTvhmzFI/AAAAAAAAAQE/gfbZ4bz6hnQ/DSC_0172.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvApTjEOuSI/AAAAAAAAAQI/-KtIKf4zk5E/s512/DSC01029.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvApTmftIII/AAAAAAAAAQM/tJdouL6QYwM/DSC_0181.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvApTvMkDCI/AAAAAAAAAQQ/YQCj_wL5BAA/DSC_0189.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvApT9qvfCI/AAAAAAAAAQU/xjchMX2Is_I/DSC_0177.jpg[/IMG]
-
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tequila już wróciła do Radomia. ;) -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ehh... tragedia idzie przed zimą. Jak widzicie, psiaków mam mamy masę. Kilkaset psiaków typu bull zasila schroniska w całej Polsce. Dodatkowo zbliża się zima, co pewnie nie ułatwi ani adopcji, ani nie zmniejszy puli bezdomnych psów. [B]Błagam, zbierzmy się w szukaniu funduszy a także nowych domów, aby pomóc choć części potrzebujących psiaków. [/B] Jutro do domu tymczasowego do mamy Oli Redcat trafia ok. 3 miesięczny szczeniak pitbull red nose. Dzisiaj, od samego rana jesteśmy bombardowani telefonami od policji, że na akcji pod Warszawą wpadła im do auta astka. Pewnie zakończy się to nowym nabytkiem w naszych skromnych progach, po który pojadę po południu na komendę. :diabloti: Jutro, jeśli schronisko wyrazi zgodę - astka ze Swarzędza. Na ratunek czekają - astka w zaawansowanej ciąży, zagłodzona, z kulawizną łapki. I w Swarzędzu jest jeszcze jedna bida straszna. :placz: [B]Szukamy DT, funduszy i nowych domów. [/B]