Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Na razie wstawiam link do albumu z fotkami zrobionymi na szybko w lecznicy dzisiejszej astce Capri. Później dokleję link do wątku. [URL="http://picasaweb.google.pl/FundacjaAST/Capri?feat=directlink"]Picasa Web Albums - fundacjaast - Capri[/URL] Wątek suni: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13437512#post13437512[/url]
  2. Widziałam rottka na boksach, huskyego, dużo astów. Jedna astka wymaga pilnie zabrania z uwagi na łapki... ma strasznie opuchnięte poduszki... Wątek założę. Na razie dumam nad imieniem i nad lecznicą.
  3. Co do amstaffki, sunia jest zagłodzona, łysa, w rankach, tryska wodą a nie kupą, kaszle, dużo się ślini i wygląda jak kupka nieszczęścia. Jeśli nawet nie ma parwo czy nosówki to ma coś ze skórą... Na razie trafi na obserwację do lecznicy, a później do DT bądź hotelu. Z uwagi na koszty lecznicowe, apelujemy także o wsparcie finansowe. :-( Dziękujemy mtf za okazaną pomoc dla bidulki.
  4. Astka w aucie. Wracamy do Wawy bezpośrednio do lecznicy i mała na bank zostaje w szpitalu... :-( Ehhh...
  5. Wątek byśmy założyli po diagnozie. ;) Teraz będziemy Cię męczyć o aktualizacje. :diabloti: Wątpię, aby dr się zgodził, ale jak Fibi nie zawiezie suni to dajcie znać, a ją odbiorę. Dajcie tylko znać gdzie mam jechać. Delph, pozostawiam Ci wymyślenie imienia dla niuni jako matki chrzestnej. :evil_lol: Oby tylko nie powtarzało się z innymi co są i były w fundacji. :lol:
  6. Oj weź, ona mieszka za ulicą, to daaaleko jezd. ;)
  7. Diagnoza jest pewna od ortopedy warszawskiego. ;)
  8. Ewusek, kierowałaś prośbę do Diany z TOZu. Wątpię by pomogła, bo Nukę która ma adoptować czeka już kilka miesięcy na nią... Ale nieważne. Czekam na wieści doktorowe co dalej. Ewusek, czy Ty jesteś w stanie pomóc transportem do Dephl suni, jeśli Fibi nie da rady? Ewentualnie np. wziąć ją do siebie w ostateczności, a ja bym ją w nocy odwiozła do Delph jeśli nikt się nie zgłosi. Bonsai, dzięki za pomoc z fotkami. Im więcej super fot do ogłoszeń tym lepiej.
  9. Ewusek, a rozmawiałaś z dr że nie jest w ciąży? Niepotrzebny lament żeśmy mu podniosły. :diabloti: Co do pomocy finansowej, będziemy wdzięczni za pomoc jak najbardziej. ;)
  10. Dzięki Fibi za pomoc. :loveu: Sterylka domówiona, doktor czeka. Od razu zwróć jego uwagę na łapkę i wyłysienia. Niech zrobi RTG i jak trzeba pobierze zeskrobiny. Będziemy wszyscy w kontakcie co do odbioru suni. Ja jestem w trasie do Swarzędza właśnie i boję się, że się do 20 nie wyrobię by odebrać małą i dowieźć do Delph. Delph, dla Ciebie także ogromne podziękowania. Fibi, wstawiłabyś jakieś zdjęcia, bo ciekawa jestem jakiego psiaka żeśmy pozyskali. :evil_lol:
  11. Piszę do siebie, ale mówi się trudno żyje się dalej. Sunia w ciąży, złapana. Tragedia to mało powiedziane... Ma wywichnięte biodro na oko, jest łysa i jak nam zaraz zacznie rodzić to się nie zdziwię. Sunia dziś o 15 ma sterylkę z uwagi na biodro, przy którym poród byłby chyba nierealny. Trzymajcie kciuki za sunię, bo będą jej bardzo potrzebne. A za nas, by nam swarzędzką wydali. :p
  12. U Toyi wszystko super. Obecnie jesteśmy na etapie szukania z Kasią dobrego ortopedy w Opolu, bo myślimy o operacji rzepek. Ewentualnie, czy orientujecie się który ortopeda jest dobry we Wrocławiu?
  13. Możemy ją odwiedzić jak będziecie, bo to nasza sąsiadka. :p
  14. U nas niestety sporo. Walczymy z siusianiem Holy pod siebie, a raczej próbujemy zdiagnozować z czego to może wynikać. Liczyliśmy ile litrów pije babcia dziennie. Pije 6l. przy dozowaniu... jak się ją zostawi z miską to na raz jest w stanie wypić 2,5l. Babcia jak śpi to się ciągle obsiusiuje. Jak się budzi jest zdziwiona. Podejrzewane są różne schorzenia. Między innymi, coś na tle bólowym, problem z nadnerczami, choroba Cashinga, nietrzymanie po sterylizacji i inne. Diagnozujemy na razie. Obecnie babcia jest na środkach przeciwbólowych, aby wyeliminować czynnik bólowy. Na spacerki chodzimy co 2h. Apetyt ma strasznie marny. Mniej więcej na 3 dni je jeden kubeczek karmy. Pomimo jednak powyższych problemów, na spacerach jest strasznie radosna.
  15. Zapomniałam napisać, że sunia zna komendy. Dodatkowo ma szramę na brzuchu jakby po sterylizacji.
  16. Rodzice Fety mają na noc tą potworzycę: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ok-warszawy-znaleziono-amstaffke-pilnie-potrzebny-dt-172762/[/url]
  17. Schroniska obdzwonię jutro, bo dziś nie miałam netu w dzień. Chipu nie ma, jak pisałam w pierwszym poście. Tatuażu także niet. Sunia dzisiaj na noc pojechała do Maćka, a jutro Maciek z Kasią zawiozą ją do Radomia do Magdy, bo nie mieliśmy sumienia wsadzić jej do budy z łóżka. Więc niestety apel - potrzebna zbiórka na hotel. :placz:
  18. Szkoda, że nikt nie może dać jej DT. :-( Łóżkowa niunia, a będzie musiała siedzieć w kojcu. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvCYi_aDBhI/AAAAAAAAAQw/4oPq1Uc9TcY/DSC_0205.jpg[/img]
  19. Asia, jak będziemy to możemy wspólnie jechać. ;)
  20. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvAwOza1UfI/AAAAAAAAAQc/NlB_ul8nHkU/DSC_0161.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvAwO3zRQFI/AAAAAAAAAQg/J_5rxNbVmwk/DSC_0170.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvAwXfiZ46I/AAAAAAAAAQk/r-n7xlBzApY/DSC_0124.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvAwkQspT0I/AAAAAAAAAQo/8Fhf96nDw9s/DSC_0158.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvAwkdTY9cI/AAAAAAAAAQs/ZEhiQU7vu9o/DSC_0149.jpg[/img]
  21. Pod Warszawą została znaleziona amstaffka. Szukamy byłego właściciela, a także pilnie DT dla niej. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ok-warszawy-znaleziono-amstaffke-pilnie-potrzebny-dt-172762/[/url]
  22. Dzisiejsza astka z akcji policji: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ok-warszawy-znaleziono-amstaffke-pilnie-potrzebny-dt-172762/[/url]
  23. [B]ROZLICZENIE:[/B] Wpłaty: Brak wpłat Koszty: 450zł - hotel [B]RAZEM: - 450zł[/B] ----------------------------------------------------------------- W dniu dzisiejszym pod Warszawą policjanci znaleźli błąkającą się sunię amstaffkę. Czarna sunia z niewielką ilością białych znaczeń, uszy nie cięte. Była bez obroży. Zadbana. Brak chipu i tatuażu. Wiek ok. 2 lat. Sunia jest typowo domowa, uwielbia jazdę autem, w domu od razu wyciąga się na łóżku. Do zwierząt raczej nastawiona agresywnie. [B]Szukamy dla suni DT, ponieważ na razie ulokujemy ją w boksie zewnętrznym z budą. Sunia jest typowo domowa co widać od razu. Teraz na chwilę jest u mnie w domu, bo dopiero wieczorem uda mi się odwieźć do Beaty.[/B] Szukamy najlepiej poprzedniego właściciela. Ewentualnie po sterylce będziemy szukać nowego. Tel do mnie: 0501 797 018 [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvApTvhmzFI/AAAAAAAAAQE/gfbZ4bz6hnQ/DSC_0172.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvApTjEOuSI/AAAAAAAAAQI/-KtIKf4zk5E/s512/DSC01029.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvApTmftIII/AAAAAAAAAQM/tJdouL6QYwM/DSC_0181.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvApTvMkDCI/AAAAAAAAAQQ/YQCj_wL5BAA/DSC_0189.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/SvApT9qvfCI/AAAAAAAAAQU/xjchMX2Is_I/DSC_0177.jpg[/IMG]
  24. Tequila już wróciła do Radomia. ;)
  25. Ehh... tragedia idzie przed zimą. Jak widzicie, psiaków mam mamy masę. Kilkaset psiaków typu bull zasila schroniska w całej Polsce. Dodatkowo zbliża się zima, co pewnie nie ułatwi ani adopcji, ani nie zmniejszy puli bezdomnych psów. [B]Błagam, zbierzmy się w szukaniu funduszy a także nowych domów, aby pomóc choć części potrzebujących psiaków. [/B] Jutro do domu tymczasowego do mamy Oli Redcat trafia ok. 3 miesięczny szczeniak pitbull red nose. Dzisiaj, od samego rana jesteśmy bombardowani telefonami od policji, że na akcji pod Warszawą wpadła im do auta astka. Pewnie zakończy się to nowym nabytkiem w naszych skromnych progach, po który pojadę po południu na komendę. :diabloti: Jutro, jeśli schronisko wyrazi zgodę - astka ze Swarzędza. Na ratunek czekają - astka w zaawansowanej ciąży, zagłodzona, z kulawizną łapki. I w Swarzędzu jest jeszcze jedna bida straszna. :placz: [B]Szukamy DT, funduszy i nowych domów. [/B]
×
×
  • Create New...