-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Tym bardziej powinnaś mnie pocieszać ciasteczkami, że po nocy w Kielcach ślęczałam. :placz: -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
To Ty nie chciała do nas wczoraj przyjechać z ciastkami. :placz: -
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Rozne som... i na wiekszosci widac carnego pieska. :eviltong: -
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
No przecie pisałam, że w telefonie. :eviltong: -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
doddy replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Błagam zróbcie jej zdjęcia jak najszybciej. Może patrząc na obraz nędzy i rozpaczy ktoś zdecyduje się dać DT. A DT jest potrzebne już, bo przecież ona w zaawansowanej ciąży jest... Ja wyjeżdżam w przyszły czw. Dobrze by było do czwartku zamknąć kwestię suni i już ją gdzieś umieścić i sterylizować. -
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
doddy replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
Gusia, jak coś to mam klatkę DOG V wolną, więc mogę pożyczyć. ;) -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Chętnie się z kimś zamienię. Teraz mam życie pod tytułem: - siusiająca pod siebie Holy - wyjąca Holy zostawiana sama - zmartwienie gdzie wstawić 3 ciężko chore psy - jak nie doprowadzić fundacji do bankructwa przy takiej ilości potrzebujących psiaków - kiedy po co i gdzie pojechać - ogłosić psiaki - itd... Myślę o wyprowadzce na Marsa. :p -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Nie martw się, ja też nie mam dlatego też zawiozę do niej kalendarze fundacyjne aby wystawiała na bazarku. :lol: -
Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!
doddy replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
Jestem. ;) Do maili jeszcze nie doszłam w próbach odkopania się z zaległości. Co do Lary. Niestety my nie damy rady suni wziąć. :shake: Obecnie na zwolnienie miejsc czekają 2 sunie. Jedna, ta którą wstawiła Andzia69 - zagłodzona, z nużycą oraz odparzeniami od własnych odchodów w których śpi, druga - sunia w zaawansowanej ciąży, kulejąca na łapę, zagłodzona, błąkająca się po wsiach. DT jak na lekarstwo. Nie zanosi się, aby któryś miałby być pusty, psiaki na adopcję czekają, ale chętnych nie ma. Są psiaki, które czekają ponad pół roku na nowe domy. Jedyne co możemy teraz pomóc to ogłaszanie suni. -
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
doddy replied to mru's topic in Już w nowym domu
Ola, zacznij go karmić lepiej. :eviltong: Jest chudy jak pies ze schroniska. :diabloti: -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sedalin działa różnie, czasami kilka godzin, czasami dni. Stąd decyzja z poczekaniem do poniedziałku. Jak na razie Czarusia znosi na lewą stronę i ma się wrażeniem że nie ma on zbytnio kontaktu ze światem zewnętrznym. -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja żyje teraz nadzieją, że jego fatalny stan spowodowany jest Sedalinem... -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Mówisz, że nie masz takiego uroku osobistego jak Kardoe. :diabloti: -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Andzia, nigdy nie ogłaszamy na allegro psów o których nic a nic nie możemy powiedzieć. Bo teraz jak ktoś zadzwoni, to mogę powiedzieć - "nie wiem jak pies się zachowuje, wygląda na strasznie chorego, miłej adopcji". :p -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
doddy replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Jesteście w stanie dać DT astce? Pokryjemy koszty karmy, leczenia, ale w tej chwili nie mamy wolnego miejsca by ją zabrać. -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Kardoe, to Złoty Wolontariusz Bazarkowy. :loveu: A bazarki potrzebne... dwie kolejne bidy czekają na pomoc... jedna zagłodzona z nużycą i odparzeniami, druga w zaawansowanej ciąży, biegająca pod Wawą i mająca coś z łapą. Ja już wysiadam... dobrze, że jadę na urlop w następny weekend. -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Widziałam Czarusia dzisiaj w nocy. Wyglądał FATALNIE! Mam nadzieję, że to wina Sedalinu tylko. Jakby zupełnie nie kojarzył świata zewnętrznego... Jeśli do poniedziałku psiak będzie w takim stanie jak wczoraj trafi do szpitala przy lecznicy na pełną diagnostykę. Oby to był tylko Sedalin... Agaga21, dziękujemy za zrobienie allegro, ale Czarusiowi nie będziemy szukać domu dopóki nie zostanie sprawdzony pod kątem zdrowotnym, a także charakteru, także na razie Twoje allegro jest zbędne. -
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
doddy replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
Gusia, dzięki wielkie. Astkę będę ekspediować do Radomia, bo w Wawie nie mam dla niej miejsca. Nawet jakbyś ją jutro dała radę przywieźć, to ja nie będę w stanie jej zawieźć do Radomiua. W środę jadę do Konina, to wtedy chcę zabrać astkę i od razu odstawić do Magdy. -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzwoniłam do Magdy w dzień i mam niewielką ilość informacji. Czaruś przyjechał na Sedalinie i jeszcze się zataczał jak rozmawiałyśmy. Apetyt ma ogromny. Bardzo chętnie jadł kurczaczka. Obsikał wszystkie kąty. Płakał zostawiony sam. Na razie nie jest zbyt wylewny. Poczekamy aż Sedalin przestanie działać. -
Alba, bardzo się cieszę że Buła u Ciebie szczęśliwa. A została Buła?
-
ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE
doddy replied to Ninka's topic in Już w nowym domu
Gusia, jakbyś pojechała bezpłatną to schronisko będziesz mieć po drodze przed Poznaniem. ;) Prosiłabym w imieniu Fundacji AST o pomoc finansową dla zagłodzonej astki. :-( Nie ma niestety żadnych deklaracji, a suni trzeba pomóc. -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
doddy replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ocelot, udało Ci się przekazać Ani dane Magdy? Mam nadzieję, że podróż minie spokojnie. -
Violett odpisała, że imię Luna było nadane przez nią na potrzebę ogłaszania. Nie jest to więc oryginalne imię Gabi.