-
Posts
35693 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Dziś był jakiś telefon do jankamałpa, ale do mnie pan już nie zadzwonił. Nie wiem czemu taka fajna sunia nie ma szczęścia. Rozliczenie: Stan konta na 1 październik wynosił -360 zł +360 zł jankamałpa -360 zł hotelowanie 2-31.10 -7,50 zł odrobaczenie -6 zł Fiprex Stan konta na 31 październik wynosi -373,50 zł.
-
Za odrobaczenie trójki 42,50 zł (to razem z książeczkami) + 10 zł Fiprex. Do kosztów trzeba też doliczyć transport trójki ze Szczebrzeszyna do Janowa Lub. (wet) i do hotelu: 74 zł oraz ostatni przejazd do lecznicy na szczepienie i usg: 16 zł. Mam trochę nowych fotek i filmik:) może dziś uda mi się wstawić.
-
Dzisiaj miałam pierwszy telefon o suńki z Warszawy, pani pytała czy jest możliwość adopcji jednej suni (Ayli). Ma już psiaka, więc dwóch nie może adoptować. Podesłałam kontakt Bogusik. Ferri ma już zrywy do zabawy:) Ostatnio jak go wyprowadzałam to musiał na początku odtańczyć taniec radości (piruety dookoła siebie:)), a jak go wczoraj spuściłam ze smyczy to biegał dłuższy czas dookoła placu jak torpeda:) Zabawkami niestety nie umie się jeszcze bawić. Próba rzucenia piłki kojarzy mu się z zagrożeniem. Bardzo lubi być przy człowieku. Jak gdzieś siadam, to Ferri obok mnie siada, jak mu znikam z oczu to pędzi i szuka:) Sam już wraca do boksu, załapał, że spacerki są i będą:) Zaczyna też trochę szczekać. Czystość nadal super.
-
Dziś złapałam i zawiozłam mocz Samby do analizy, bo sunia ostatnio częściej i więcej sika w boksie (wcześniej zdarzało się jej sporadycznie, a teraz jest notorycznie nasikane i mocno pachnie). Myślę że, to problem Samby, bo kałuże są zawsze w jej "miejscu" (kiedyś ją przyłapałam), Argo ma inne "miejscówki" i on zawsze podsikiwał.
-
Na razie suńki chodzą na smyczach po ogrodzie, bo już mi się Ayla próbowała przeciskać pod bramą;) Podobno do schroniska trafiły w ten sposób, że grasowały w czyimś kurniku... Także możliwe, że lubią sobie robić wycieczki. Bardzo lubią dzieci, nie są agresywne wobec kotów (ale od misek wara;), w domu są bardzo grzeczne, czystość zachowują, lubią się bawić. Jak widać są bardzo miziaste i mega łagodne. Ayla nie lubi gładkich powierzchni (płytki, linoleum), boi się po nich chodzić.
-
Ferri jak na razie jest super psiakiem. Na początku trochę wył i wydawał koszmarne dźwięki kiedy go zamykałam w boksie lub kiedy był zamknięty i mnie zobaczył (i np. wypuszczałam sąsiedniego psa). Ale z każdym dniem jest spokojniejszy, przyzwyczaja się do tego, że spacery są regularne i teraz już tylko popiskuje. Co istotne, Ferri owszem lubi spacery, ale przede wszystkim chce do człowieka. Uwielbia po prostu siedzieć, kłaść się przy mnie. Bez problemu usunęłam mu wszystkie dredy i dziś już wyczesałam z grubsza. Czystość zachowuje super. Zdjęcia zrobię po kąpieli, na razie trzeba dużo samozaparcia, żeby go przytulać:) A póki co fotki dziewczynek, najpierw Axa:
-
Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2
Murka replied to jankamałpa's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że się sunia nie rozbisurmani zbytnio:) Uczulałam tych ludzi, żeby jej nie rozpieszczali na początku, bo mimo wszystko charakterek ma:) Z czasem na pewno jakieś problemy się pojawią, trzeba mieć nadzieję, że sobie poradzą. Rozliczenie suni: -153 zł hotelowanie 6-23.10 (zniżka ze względu na karmę) -112 zł transport z Zamościa do hotelu i weta -4 zł odrobaczenie II -160 zł transport do Rzeszowa Pozostałość po hotelowaniu Savi wynosi -429 zł. -
I kolejne rozliczenie Dżekiego... Stan konta na 26 wrzesień wynosił -429,66 zł +60 zł Iwona K. +30 zł Ewa Sz. +30 zł Marta P. +200 zł jess +50 zł Limonka80 +50 zł Anna H. +50 zł Marzanna K. -360 zł hotelowanie 27.09-26.10 -7,50 zł odrobaczenie -6 zł Fiprex Stan konta na 26 październik wynosi -333,16 zł.