-
Posts
35696 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Tyśka, dzięki wielkie za zrobienie ogłoszenia moich kociaków! Wypłoszki znalazły dziś wspólny dom dzięki ogłoszeniu Dory:) Przyjechali po koteczki Państwo z Krakowa, niedawno odeszła im szylkretka. Wspaniali ludzie, kociarze i ogólnie miłośnicy zwierząt. Córka jest weterynarzem. Mam obiecane fotki jak się już trochę zadomowią. Tu jeszcze u nas:
-
Na pewno nie tyle co w Izbicy, ale myślę, że parę kotów będę mogła przetrzymywać. Moje kocie rezydentki już się przyzwyczaiły do obcych kotów (na początku bardzo źle reagowały na intruzów nawet jak były izolowane, ale przez lata przewinęło się parę kotów i się przyzwyczaiły). Dlatego zgodziłam się przyjąć kociaki-dzikuski. Hania zaoferowała się, że będzie je oswajać:)
-
Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2
Murka replied to jankamałpa's topic in Już w nowym domu
elik, trzymam kciuki za ujemny wynik testu... podobno przy koronawirusie nie ma kataru, oby to się potwierdziło. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Murka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Kupiłam kolejny preparat na wątrobę, tym razem Essetivum (tańszy odpowiednik Esselivu), koszt 13,60 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/4062a0acdd0f7959 Ze zdrowiem wszystko ok nadal:) -
Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2
Murka replied to jankamałpa's topic in Już w nowym domu
Miałam dziś pierwszy telefon w sprawie Savi (Kraków), sympatycznie brzmi. Przekazałam namiary do jankamałpa. -
Ja już obiecałam Dorze, że wezmę kociaki jak moje dwa znaleziska znajdą dom. Niestety do tej pory były tylko dwa pytania i żadnych konkretów... One są już tak fajnie ogarnięte, że stwierdziłam, że nie będą kolidować z dzikuskami, które i tak będą musiały być izolowane na początku. Tylko dziś ich zaszczepiłam i muszę trochę odczekać żeby nabrały odporności.
-
Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2
Murka replied to jankamałpa's topic in Już w nowym domu
Ona była 3 lata w schronisku, więc na pewno jest starsza. W książeczce ma wpisany rok urodzenia 2014. Nasz wet ocenił, że sunia faktycznie może mieć te 6 lat. Może być młodsza i mieć 4-5 lat, ale na pewno nie mniej. -
Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2
Murka replied to jankamałpa's topic in Już w nowym domu
-
Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2
Murka replied to jankamałpa's topic in Już w nowym domu
Kotecki w razie czego też do adopcji (ktoś wyrzucił w polach w deszcz). -
Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2
Murka replied to jankamałpa's topic in Już w nowym domu
Tu widać jaka to malizna:) -
Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2
Murka replied to jankamałpa's topic in Już w nowym domu
-
Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2
Murka replied to jankamałpa's topic in Już w nowym domu
Próbuje nawet czasem zaczepiać Grzesia, ale ten pozostaje niewzruszony:) Te kłaki na legowisku to nie Savity... ale nie mam już siły czyścić. -
Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2
Murka replied to jankamałpa's topic in Już w nowym domu
Najbardziej upodobała sobie zapraszać do zabawy naszą Kirę, bo jest najmniejsza z towarzystwa:) Widać jeszcze schroniskowe lęki i np. jak Pola zbyt gwałtownie podbiegnie, to Savi się płoszy. -
Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2
Murka replied to jankamałpa's topic in Już w nowym domu
Dziś dorobiłam zdjęcia i myślę, że można sunię ogłaszać. Sunia jest świetna, co zresztą widac na zdjęciach. Są momenty, że się boi, np. gdy się ją woła i wyciąga rękę - ewidentnie żle się jej to kojarzy... ale to na pewno przejdzie z czasem. Sunia jest ogólnie spokojna i grzeczna. Na ogrodzie lubi pobiegać i bawić się. Trochę pilnuje zabawek. Bardzo fajnie odnajduje się wśród innych psów: zaczepia do zabawy, ale jak któryś pies sobie nie życzy, to zostawia go w spokoju. Na niektórych zdjęciach widać "śpioszki w oczkach". Przemywam oczy solą fizjologiczną. -
Jesienny Szarp pozdrawia. Wygłupy z Polcią:)