-
Posts
35696 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Murka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Kupiłam dla Grzesia kolejne opakowanie Coprovetu, koszt 36 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/1d0b59e7935ae3bf Wet mówi, że dobrze by było, żeby Grześ jadł cały czas ten preparat i zastanawiam się czy nie taniej by było w internecie znaleźć i kupić parę opakowań? Widziałam gdzieś po 28 zł. -
Jakbyście mieli nadmiar domków dla kociaków, to szukam domu dla dwóch dziewczynek, które dziś znalazłam jadąc samochodem przez pola. Ktoś je wywalił w ten deszcz, pewnie dlatego, że to kotki:( siedziały przy drodze w trawie i mokły. Dobrze, że odważniejsza trikolorka wyszła trochę na jezdnię i zaświeciły mi się ich oczka (było już szarawo). Koteczki są maleńkie, ale z kuwety już ładnie skorzystały. Nie boją się ludzi, mruczą jak traktorki:)
-
Z psami czuje się pewniej. Jak zostaje sama w pokoju to wyje i poszczekuje. Teraz już wie, że psy wracają i jest spokojniejsza, ale jak psy są dłużej na ogrodzie (Czika wychodzi na smyczy i wraca wcześniej) i jej samotność się przedłuża to zaczyna trochę płakać. Plus taki, że nic nie niszczy i zachowuje pięknie czystość. No i mimo lęku jest bardzo łagodna. Byłam z nią u weta na szczepieniu i przy okazji zważyliśmy ją: całe 8 kg:)
-
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
Murka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Myślę, że już tak:) Tutaj parę fotek z DS:) -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
Murka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Chyba mogę już napisać, że Forest ma dom!!! :) Pojechał tydzień temu, ale w porozumieniu z supergogą nic nie pisałyśmy, bo bałyśmy się zapeszyć... Ludzie co prawda zapewniali, że jak wezmą to już nie oddadzą. No i faktycznie nie zamierzają oddać:) Jak to Pan powiedział "to jest bilet w jedną stronę". To była miłość od pierwszego zdjęcia. Pan powiedział, że zobaczył jego zdjęcia i od razu wiedział, że to jest TEN pies. Tak było z jego poprzednią suczką, która była z nimi 16 lat. Też miała problem z tylną łapką (była ciut krótsza). Chcieli się wybrać do schroniska, ale z powodu epidemii było zamknięte, więc zaczęli szukać w internecie. I tak natknęli się na Foresta:) Forest zamieszkał w mieszkaniu w bloku w Lublinie. Ludzie przyjechali po niego i byli zdziwieni, że jest u nas aż 3 lata, "przecież on jest taki piękny!". W mieszkaniu są 4 dorosłe osoby i tak się organizują, żeby Forest nie zostawał na razie sam. Z czasem planują spróbować go nauczyć zostawania, nawet mają już plan, że wszystkie rzeczy będą pochowane itd. W bloku mieszka psia bechawiorystka i już miała okazję poznać Foresta, więc psiak chyba lepiej nie mógł trafić. Póki co jedyny problem był z kąpielą, bo Forest baaardzo chciał nawiewać zarówno z prysznica jak i z wanny. Ale koniec końców kąpiel się odbyła:) -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Murka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
U Grzesia nadal ok:) Kupiłam mu kolejny preparat na wątrobę, koszt 17,50 zł: -
Rozliczenie za wrzesień: Stan konta na 31 sierpień wynosił -424,50 zł -60 zł karma -80,70 zł Immunoactiv Max Stan konta na 30 wrzesień wynosi -565,20 zł.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Murka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
U Grzesia na razie wszystko ok. Mam nadzieję, że tym razem nie wykrakam... Otrzymałam wpłatę dla Grzesia 50 zł od Lipsik:) -
Rozliczenie: Stan konta na 27 sierpień wynosił -429,66 zł +50 zł Marzanna K. +60 zł Iwona K. +40 zł anonim +40 zł Ewa Sz. +30 zł Marta P. +50 zł Anna H. +40 zł anonim +50 zł Marzanna K. -360 zł hotelowanie 28.08-26.09. Stan konta na 26 wrzesień wynosi -429,66 zł.
-
Czika standardowo ulokowała się w kąciku pod biurkiem: ulubionym miejscem dla wszystkich strachulców. Na szczęście bardzo szybko zaprzyjaźniła się z psami i jej obecność żadnemu nie przeszkadza.
-
Dżeki z nową lokatorką, która upodobała sobie to samo miejsce:) Na szczęście Dżekiemu to nie przeszkadza.
-
Kupiłam Esseliv Forte dla Kuby, koszt 28 zł: Rozliczenie: Stan konta na 24 sierpień wynosił +2333 zł -286,50 zł hotelowanie 25.08-23.09 (częściowa zniżka ze względu na karmę) -25 zł wścieklizna -4,50 zł dojazd weta -139,70 zł karma nerkowa -28 zł Esseliv Forte Stan konta na 23 wrzesień wynosi +1849,30 zł.
-
Ma wpisane w książeczce, że w 2017 roku ważyła 8,70 kg i chyba się to nie zmieniło. Na zdjęciach wygląda na większą, ale ona mała jest, taka sarenka:) Porobię zdjęcia w domu, z innymi psami, kotem to może będzie lepiej widać jej wielkość. Fajnie, bo na koty nie zwraca uwagi:)
-
Kończy się Caniviton i chciałam kupić, patrzę, a tu jakieś koszmarne ceny, najtaniej 155 zł! To chyba przez koronawirusa takie windowanie cen, bo coraz gorzej z dostawami towarów. Może po prostu kupię tańszy Arthrodol? Też zawiera czarci pazur, działa przeciwbólowo. Jest dużo tańszy, kosztuje 30 parę złotych. Co prawda starczy na krócej (będzie dawka 1,5 tabletki), ale i tak taniej wyjdzie niż Caniviton...
-
Z tego co wiem, to dzisiaj też jest dobrze i królik nie został zjedzony:) Rozliczenie końcowe: Stan konta na 4 wrzesień wynosił -442,50 zł +442,50 zł Fundacja ZEA +182 zł Poker (bazarek) +70 zł Nadziejka (bazarek) +100 zł DS -127,50 zł hotelowanie 5-19.09 (zniżka ze względu na karmę) -125 zł transport do Warszawy (trasa hotel-Warszawa-Tomaszów Mazowiecki-Radom-hotel wyniosła 500 zł na 4 psiaki) Pozostałość po hotelowaniu Fibi wynosi +99,50 zł.