Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35696
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Kupiłam dla Grzesia 4 opakowania Coprovetu (1 opak. kosztowało 26 zł, a od 99 zł była darmowa wysyłka), koszt całości 103,90 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/f7cf8e5cb4d3736f Do kosztów za październik trzeba jeszcze doliczyć odrobaczenie 7,50 zł, Fiprex 6 zł.
  2. Rozliczenie Cygana za październik: Stan konta na 30 wrzesień wynosił -99,90 zł +100 zł Renata D. +15 zł Joanna B. +15 zł Agata W. +50 zł Sybilla N. +300 zł Agnieszka Sz. +50 zł Agnieszka Sz. -372 zł hotelowanie 1-31.10 -10 zł odrobaczenie -8 zł Fiprex Stan konta na 31 październik wynosi +40,10 zł.
  3. Rozliczenie za październik: Stan konta na 30 wrzesień wynosił -565,20 zł +600 zł Pianka +20 zł mdk8 -60 zł karma -12,50 zł odrobaczenie -10 zł Fiprex -80,70 zł Immunoactiv Max Stan konta na 31 październik wynosi -108,40 zł.
  4. Dziś był jakiś telefon do jankamałpa, ale do mnie pan już nie zadzwonił. Nie wiem czemu taka fajna sunia nie ma szczęścia. Rozliczenie: Stan konta na 1 październik wynosił -360 zł +360 zł jankamałpa -360 zł hotelowanie 2-31.10 -7,50 zł odrobaczenie -6 zł Fiprex Stan konta na 31 październik wynosi -373,50 zł.
  5. Za odrobaczenie trójki 42,50 zł (to razem z książeczkami) + 10 zł Fiprex. Do kosztów trzeba też doliczyć transport trójki ze Szczebrzeszyna do Janowa Lub. (wet) i do hotelu: 74 zł oraz ostatni przejazd do lecznicy na szczepienie i usg: 16 zł. Mam trochę nowych fotek i filmik:) może dziś uda mi się wstawić.
  6. Myślę, że spokojnie odnalazłby się w bloku, to nie jest lękliwy psiak i szybko się odnajduje wśród obcych (jest bardzo łagodny). Nie wiem na 100% jak z zostawaniem samemu (może poszczekiwać na początku), ale on dużo śpi i jest spokojny. Niszczyć raczej nic nie będzie, czystość zachowuje super.
  7. Dzisiaj miałam pierwszy telefon o suńki z Warszawy, pani pytała czy jest możliwość adopcji jednej suni (Ayli). Ma już psiaka, więc dwóch nie może adoptować. Podesłałam kontakt Bogusik. Ferri ma już zrywy do zabawy:) Ostatnio jak go wyprowadzałam to musiał na początku odtańczyć taniec radości (piruety dookoła siebie:)), a jak go wczoraj spuściłam ze smyczy to biegał dłuższy czas dookoła placu jak torpeda:) Zabawkami niestety nie umie się jeszcze bawić. Próba rzucenia piłki kojarzy mu się z zagrożeniem. Bardzo lubi być przy człowieku. Jak gdzieś siadam, to Ferri obok mnie siada, jak mu znikam z oczu to pędzi i szuka:) Sam już wraca do boksu, załapał, że spacerki są i będą:) Zaczyna też trochę szczekać. Czystość nadal super.
  8. Fabio się do kotów (i innych małych zwierząt) kompletnie nie nadaje. Wszystko chce upolować:(
  9. Dziś złapałam i zawiozłam mocz Samby do analizy, bo sunia ostatnio częściej i więcej sika w boksie (wcześniej zdarzało się jej sporadycznie, a teraz jest notorycznie nasikane i mocno pachnie). Myślę że, to problem Samby, bo kałuże są zawsze w jej "miejscu" (kiedyś ją przyłapałam), Argo ma inne "miejscówki" i on zawsze podsikiwał.
  10. Wczoraj dzwoniła miła pani z Warszawy, ale pierwsze pytanie jak do kotów, bo w domu jest kot...:(
  11. Ok. 10.00 wyjeżdżam i ok. 11.00 przekazuję ją kierowcy, który dowozi ją prosto do Zgierza. Pewnie koło 16.00 będzie Klara już na miejscu.
  12. Ayla nie jest chuda. Jest szczupła i może na zdjęciu wydaje się, że ma wcięty brzuch, ale to dlatego, że ma sierść wygoloną na brzuchu i jest takie wrażenie. Jest lżejszej budowy niż Axa.
  13. Wczoraj byłam z ferajną u weta na szczepieniu. Aurora miała robione USG, ale ciąży nie widać, więc wet zaszczepił także i ją. Koszt szczepień i USG 150 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/f88a4c4c7e6a0fd2 Mgiełce się poprawiły oczka, już nie ma trzeciej powieki:)
  14. Na razie suńki chodzą na smyczach po ogrodzie, bo już mi się Ayla próbowała przeciskać pod bramą;) Podobno do schroniska trafiły w ten sposób, że grasowały w czyimś kurniku... Także możliwe, że lubią sobie robić wycieczki. Bardzo lubią dzieci, nie są agresywne wobec kotów (ale od misek wara;), w domu są bardzo grzeczne, czystość zachowują, lubią się bawić. Jak widać są bardzo miziaste i mega łagodne. Ayla nie lubi gładkich powierzchni (płytki, linoleum), boi się po nich chodzić.
×
×
  • Create New...