-
Posts
35696 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Murka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Kupiłam dla Grzesia 4 opakowania Coprovetu (1 opak. kosztowało 26 zł, a od 99 zł była darmowa wysyłka), koszt całości 103,90 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/f7cf8e5cb4d3736f Do kosztów za październik trzeba jeszcze doliczyć odrobaczenie 7,50 zł, Fiprex 6 zł. -
Rozliczenie za październik: Stan konta na 30 wrzesień wynosił -565,20 zł +600 zł Pianka +20 zł mdk8 -60 zł karma -12,50 zł odrobaczenie -10 zł Fiprex -80,70 zł Immunoactiv Max Stan konta na 31 październik wynosi -108,40 zł.
-
Dziś był jakiś telefon do jankamałpa, ale do mnie pan już nie zadzwonił. Nie wiem czemu taka fajna sunia nie ma szczęścia. Rozliczenie: Stan konta na 1 październik wynosił -360 zł +360 zł jankamałpa -360 zł hotelowanie 2-31.10 -7,50 zł odrobaczenie -6 zł Fiprex Stan konta na 31 październik wynosi -373,50 zł.
-
Za odrobaczenie trójki 42,50 zł (to razem z książeczkami) + 10 zł Fiprex. Do kosztów trzeba też doliczyć transport trójki ze Szczebrzeszyna do Janowa Lub. (wet) i do hotelu: 74 zł oraz ostatni przejazd do lecznicy na szczepienie i usg: 16 zł. Mam trochę nowych fotek i filmik:) może dziś uda mi się wstawić.
-
Dzisiaj miałam pierwszy telefon o suńki z Warszawy, pani pytała czy jest możliwość adopcji jednej suni (Ayli). Ma już psiaka, więc dwóch nie może adoptować. Podesłałam kontakt Bogusik. Ferri ma już zrywy do zabawy:) Ostatnio jak go wyprowadzałam to musiał na początku odtańczyć taniec radości (piruety dookoła siebie:)), a jak go wczoraj spuściłam ze smyczy to biegał dłuższy czas dookoła placu jak torpeda:) Zabawkami niestety nie umie się jeszcze bawić. Próba rzucenia piłki kojarzy mu się z zagrożeniem. Bardzo lubi być przy człowieku. Jak gdzieś siadam, to Ferri obok mnie siada, jak mu znikam z oczu to pędzi i szuka:) Sam już wraca do boksu, załapał, że spacerki są i będą:) Zaczyna też trochę szczekać. Czystość nadal super.
-
Dziś złapałam i zawiozłam mocz Samby do analizy, bo sunia ostatnio częściej i więcej sika w boksie (wcześniej zdarzało się jej sporadycznie, a teraz jest notorycznie nasikane i mocno pachnie). Myślę że, to problem Samby, bo kałuże są zawsze w jej "miejscu" (kiedyś ją przyłapałam), Argo ma inne "miejscówki" i on zawsze podsikiwał.
-
Na razie suńki chodzą na smyczach po ogrodzie, bo już mi się Ayla próbowała przeciskać pod bramą;) Podobno do schroniska trafiły w ten sposób, że grasowały w czyimś kurniku... Także możliwe, że lubią sobie robić wycieczki. Bardzo lubią dzieci, nie są agresywne wobec kotów (ale od misek wara;), w domu są bardzo grzeczne, czystość zachowują, lubią się bawić. Jak widać są bardzo miziaste i mega łagodne. Ayla nie lubi gładkich powierzchni (płytki, linoleum), boi się po nich chodzić.