Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. Mam same sznaucery + jakieś niedobitki innych ras, żeby nie było.. Na olbrzymy zaspałam i mam tylko 3 fotki, które strzeliłam zanim znalazłam Ewę. Cieszę się, że zdążyłam na Gassirki wystąpienie :mdleje: [B]Beata, Anetta, Ewa, Ola, Moon Light, Agnes, Martyna[/B] bardzo miło było Was spotkać :loveu: Na razie fotki nie-ringowe, bo nie mam siły tamtych sortować :diabloti: nasza gwiazda :loveu: [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4953/dsc0048vbe.jpg[/IMG] współlokator namiotowy [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/8876/dsc0039lpk.jpg[/IMG] Tosia [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/1733/dsc0506k.jpg[/IMG] Bangita [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/6240/dsc0471m.jpg[/IMG] I mój łysy mop łąkowy [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/6053/dsc0008pds.jpg[/IMG] Zaraz spadam do pracy, więc póki co tyle. Jak wrócę o 24, to obawiam się, że mogę nie miec sił na wstawianie czegokolwiek, ale zdjęć dużo więc starczy na najbliższy miesiąc :evil_lol: Pa dzieciaki :loveu:
  2. [quote name='LeCoyotte']Jak każdy wie, żeby zrobić w miarę dobre zdjęcie, trzeba je dobrze naświetlić;) (ale odkrycie:lol:) Scena była bardzo kontrastowa dlatego żeby wyglądała tak jak ją w rzeczywistości widziałem, zrobiłem dwie fotki, pierwsza z czasem 1s, druga 8s, czyli 3EV róznicy (2 do potęgi 3 = 8s / 1s). (...) Oczywiście zamiast tych wszystkich masek itp wystarczy założyc na obiektyw odpowiedni neutralny filtr gradientowy, ale to inna bajka:evil_lol:[/QUOTE] Matulu jedyna :mdleje:
  3. Do jutra dzieciaki :loveu:
  4. Piękne niebeiskookie :loveu::loveu::loveu: Do jutra dziewczęta :diabloti:
  5. Ależ Vesper pięknieje w oczach :loveu: Robi się z niej piękna młoda dama :loveu: O Dirki nie wspomnę, bo wciąż mnie zachwyca swą urodą :loveu::loveu::loveu: Szkoda, że się jutro nie spotkamy :shake::-(
  6. i ja będę - przy sznaucerach :loveu:
  7. Widzim się w sobotę? :diabloti: Ja będę się pewnie koło 11 kręcić wokół ringu sznaucerów :diabloti:
  8. To co Ewcia? Do zobaczenia w sobotę :loveu: Napisz mi jeszcze o której się zaczynają oceny czarnych średnich no i kiedy Wy wchodzicie ! I czy wystawa jest na stadionie Gwardii i czy mam wysiąść na Wierzbnie :eviltong:
  9. Przepiękne zdjecia :multi: Jestem zachwycona hienki urodą :loveu: Olga, możesz mi powiedzieć jakim szkłem robione są ostatnie fotki?
  10. [URL="http://img188.imageshack.us/img188/4015/dsc0071oaq.jpg"]http://img188.imageshack.us/img188/4015/dsc0071oaq.jpg[/URL] Jeżu kolczasty jakie toto kochane :loveu::loveu::loveu:
  11. [B]Vectra[/B], ja od jakiegoś czasu Galinę smaruję takim offem dla dzieci w żelu i komary już nie męczą, także może warto spróbować?
  12. [quote name='Bzikowa']Pfff , w sobotę? Russelle są w niedzielę :lol: I westiki - więc ja będę tylko w niedzielę...[/QUOTE] Ale JA będę w sobotę :diabloti:
  13. [quote name='Unbelievable']jak ja się nim nie zajmę to nikt się nie zajmie, siostra wygania mnie z domu bo jak zabiorę grama to ona dostanie swojego, więc jeżeli nie zabiorę nie zajmie się nim, rodzice spacerek 5min i do domu, poza tym ja jestem szczura mamusią i tylko mnie się słucha:roll: no ja się nastawiam na to, że będę ale zobaczymy ;) [/QUOTE] Ja to wszystko rozumiem, tylko mówię Ci jak to wygląda z perspektywy studenta. Jest ciężko. I chodzi tu o stronę techniczną głównie - bo pies siedzący 8-20 sam w domu, bez siku, bez ludzi.. szczęśliwy nie będzie. Szczególnie, że po tych 12 godzinach Ty nie będziesz miała siły nawet się wykąpać, a co dopiero go wybiegać. Chyba, że znajdziesz sobie kogoś do mieszkania, dzięki komu szczurzy nie zwariuje sam i nie nabawi się choroby układu moczowego ;) Ja nie robię sobie zbytnich nadzieji, nie będzie rozczarowania - a może być niespodzianka :diabloti:
  14. [quote name='Vectra']zamknął oczy , bo zna drogę na pamięć :diabloti: a dlaczemu ?[/QUOTE] Chyba zna ją w połowie, bo drugie oko otwarte :diabloti: Bo sznaucery są w sobotę :placz:
  15. [quote name='Unbelievable']niestety tak :placz:[/QUOTE] Uuuu.. to Was nie popodglądam :shake:
  16. [quote name='Unbelievable']jeszcze ty skoczyłaś :diabloti: no ja też się wyprowadzę z cąłym tarabanem, ja pies i stefania :evil_lol: ciekawe co z rybkami :hmmmm: ja będę studiować w innym mieście, więc nieuniknione ;) mam nadzieję że do zobaczenia, bo tak samo jak w tamtym roku, rodzice wyjeżdżają i zostaję sama w domu, no ale rok starsza jestem i warszawę znam bardziej, może mnie puszczą ;)[/QUOTE] Gdzie skoczyłam? :-o Gdzie na studia gdzie? :loveu: Zastanów się czy bedziesz w stanie się sama psem zająć.. bo niestety zajęcia czasem trwają od 8 do 20.. :shake: Ah, czyli raczej nastawiać się, że Cię nie będzie? :placz:
  17. [URL="http://img6.imageshack.us/img6/9312/74825651.jpg"]http://img6.imageshack.us/img6/9312/74825651.jpg[/URL] Jak pięknie widać rysy Twojej twarzy :evil_lol:
  18. [quote name='eria']czemu tu zawsze są rozmowy o rozmnażaniu ?? :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Bo to jedyny słuszny temat - jak na psie forum przystało :evil_lol:
  19. [quote name='Vectra']w Wawie będę :diabloti: [/QUOTE] Kiedy są teriery? W niedzielę? [URL="http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/LIPIEC%202009/01%2007%202009/IMG_0013.jpg"]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/LIPIEC%202009/01%2007%202009/IMG_0013.jpg[/URL] Paniczowi coś do oka wpadło :shake:
  20. Justa

    Brutus i Salma ;)

    [quote name='eria']to jest chore :shake: wyzysk totalny - co człowiek ma z tego dnia ? szukaj Kasiu nowej pracy .... [/QUOTE] To prawda - to jest chore. Dlatego taką pracę ja jestem w stanie znieść jedynie w wakacje. Na stałe nie ma mowy - jakieby to nie były pieniądze..
  21. [quote name='AnkaG']Justa masz rację rób dzieciaczka. Super są takie pachnące mleczkiem maluszki. :lol:[/QUOTE] Zrobię zrobię, jak mi ktoś pomoże :evil_lol::eviltong: Szkoda, że TYLKO mleczkiem nie pachną :evil_lol:
  22. [B]Martyna[/B], moja ma ten sam objaw :roll: Na szczęście do wyprowadzki mojej już bliżej niż dalej ;) A jeśli chodzi o Gramcia, szybko dojdzie do siebie! Zdrówka :loveu: No i do zobaczenia za tydzień w sobotę !
  23. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]Justa, no na razie tylko:eviltong:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]a buty takie,do biegania po mieście :p[/B][/COLOR] [url]http://img135.imageshack.us/img135/5784/61681358.jpg[/url][/QUOTE] To się spiesz, bo JUŻ wszystko jest mocno przebrane :diabloti: Jakie wylansowane :razz:
  24. [quote name='betty_labrador']no pewnie ze sie widzimy :multi: etam, wez glany. Przeciez rok temu ubralas sie tez w upał jak w środek zimy :evil_lol: :eviltong:[/QUOTE] Pfff.. szkoda, że nie widziałaś jak chodze ubrana zimą :diabloti:
  25. [quote name='Talagia']Jakie podania? :crazyeye: Przeciez cala rekrutacja przebiega przez internet ??? :-o[/QUOTE] A to zależy gdzie - w Lublinie wciąż trzeba dostarczać dokumenty normalnie. Myślę, że liczy się data stempla poczatowego ;) Ale lepiej zadzwonić i się zapytać dla pewności.
×
×
  • Create New...