-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
[URL="http://img75.imageshack.us/img75/6803/obraz077.jpg"]http://img75.imageshack.us/img75/6803/obraz077.jpg[/URL] oni to się chyba lubią, coo? :loveu: swoją drogą mateusz, strasznie się zmieniłeś przez ten rok co Cię nie widziałam :crazyeye:
-
http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/Aza2009-spacery/DSC_0594.jpg ale wypłoszek :evil_lol::loveu:
-
[quote name='ariss'] Dziś była wystawa w Białymstoku;) Gassira: V1,CWC,CACIB,BOB,CHAMPION POLSKI:cunao:[/QUOTE] :loveu: WIELKIE WIELKIE gratki ! :multi: [URL="http://gi157.photobucket.com/groups/t42/LAV8J8VWH3/GassiraBialystok20091.jpg"]http://gi157.photobucket.com/groups/t42/LAV8J8VWH3/GassiraBialystok20091.jpg[/URL] mój ideał..
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[URL="http://i567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/Carbonara/piesek%202%20kreseczka/26082009-mae-Carbo-332.jpg"]http://i567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/Carbonara/piesek%202%20kreseczka/26082009-mae-Carbo-332.jpg[/URL] trzeba przyznać.. ma w sobie COŚ :loveu: -
[quote name='malawaszka'][url]http://img41.imageshack.us/img41/2959/dsc0864ebs.jpg[/url] hahahah Vesper lubi mieć swoje zdanie nt kierunku :evil_lol: :loveu:[/QUOTE] Dokładnie to samo chciałam powiedzieć :loveu:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
Hej Beatko ! :loveu: Jest może jakaś wystawa we wrześniu w Warszawie? :eviltong: -
[quote name='BBeta']Filmiki fajne, tylko dlaczego Galina wykonuje polecenie (obrót) nim Ty zdążysz cokolwiek powiedzieć? :diabloti:[/QUOTE] Czyta mi w myślach :diabloti: Być może kwestia opóźnienia dźwięku, być może silniejsza reakcja na bodziec wzrokowy niż na głos :p
-
[quote name='Unbelievable']kupuj phottixa, ja mam jakiś tydzień i sobie chwalę, zawsze możesz kupić 3 w cenie tego oryginalnego :diabloti:[/QUOTE] Popieram ;)
-
Cieszę się, że mój dzieciak się podoba ;) Teraz więcej ćwiczeń, mniej szalonego biegania do upadłego. Chyba już wyczuwam tą granicę, której w wieku Galiny lepiej nie przekraczać. Ona jest jak taki głupi chomik w kołowrotku - mogłaby się zabiegać na śmierć :shake: Także skutek jest taki, że ja więcej chodzę, bo wcześniej wystarczał spacer na zasadzie - ja stoję - ona biega :lol: Ale i mnie ruchu trochę nie zaszkodzi ;) Poszukam sobie może wymagań na podstawy posłuszeństwa, coby iść jakimś rytmem w tych naszych ćwiczeniach. [IMG]http://i28.tinypic.com/10cos92.jpg[/IMG] Patrzcie, jakie rewelacje mnie czekają od października.. Sem. 1 Biochemia Fizjologia zwierząt Chów i hodowla zwierząt Technologie w prod. Zwierzęcej Etologia, dobrostan i ochrona zwierząt Anatomia porównawcza zwierząt Ekonomika weterynaryjna Język nowożytny Mikrobiologia Sem. 2 Fizjologia zwierząt Mikrobiologia Żywienie zwierząt i paszoznawstwo Epidemiologia weterynaryjna Język nowożytny Immunologia Anatomia topograficzna Fakultet jeden z 2 Praktyka hodowlana Przyznam, że trochę się już stęskniłam :mdleje: :loveu: I w tym roku koniecznie do jakiegoś koła naukowego się zapisuję :multi:
-
[quote name='madzior_ka']Oj tak, mi do tej pory jako tako udaje się ją odgruzowywać, ale jak sobie pomyślę, że co chwilę muszę z tym walczyć to mi się odechciewa.... to tak niewiele jest do zrobienia a jak Denis zacznie wydziwiac to potrafi mi to parę dni zabrać.... a teraz jeszcze maszynka mi sie stępiła i w ogóle nie mam go czym zrobić...;/ No właśnie tego się boję, ale słyszałam skrajnie różne opinie, od jednych, że super i z reszta widziałam rezultaty, a z drugiej strony słyszałam głosy, że jest wolna. No ale ta 70-300 to już w ogóle dużo wolniejsza od niej, bo nawet HSM nie ma, a poza tym zależałoby mi na tym światełku 2.8 no i tak się waham bardzo.... Tamron 70-200/2.8 jeszcze wolniejszy więc go odrzuciłam no i pozostają canony: 70-200/2.8 odpada bo w życiu na niego nie uzbieram więć zostaje 70-200/4L, który na pewno na jakość, szybkosć Lki zasługuje, ale światła sigmy nie ma....;/ i bądź tu człowieku mądry z jednej strony do sportu szybkość jest bardzopotrzebna, no ale światło również.... zwariuję:roll: [/QUOTE] Wpadaj do mnie, ja mam niestępioną, cichutką maszynkę, to sobie go spokojnie odgruzujesz :cool3: Choć przyznam, ze Galina ostatnio też wydziwiała i tym sposobem ma zrobione tylko jedno ucho :evil_lol: Ja czekam na coś nowego na rynku.. Przez jakiś czas myślałam o sigmie 100-300 f.4, ale cholernie to wielkie i ciężkie, światło 4 przy końcu 300 baaaardzo kuszące.. Ale niestety kosztuje majątek :shake: Póki co już 3 rok (jak dobrze liczę) wszystko robie siedemdziesiątką :loveu: to i jeszcze się 'przemęczę' :loveu:
-
Bardzo fajne fociszki Deniska :loveu: Ale głowa mu momentalnie zarasta :mdleje: Dopóki chodziłam do fryzjera to się tym nie martwiłam, ale teraz gdy sama robię, to sie boję żeby za bardzo nie zarosła, bo potem nie będę umiała jej odgruzować :evil_lol: A ta 70-200 2.8 to słyszałam opinie, że wolna jest.. :shake:
-
Czas na już dawno obiecane filmiki. Wybaczcie jakość ;) [URL="http://s498.photobucket.com/albums/rr349/non_umbra/?action=view¤t=Wideo007.flv"]film I[/URL] [URL="http://s498.photobucket.com/albums/rr349/non_umbra/?action=view¤t=Wideo006.flv"]film II[/URL] Mam nadzieję, że u Was działają ;) /i że to te które wstawić chciałam :P/
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[URL="http://img2.vpx.pl/up/20090824/24082009367.jpg"]http://img2.vpx.pl/up/20090824/24082009367.jpg[/URL] a to co na tym zdjęciu pięknie zwisa nad/przed Manią to ślina z oponki? :loveu: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='betty_labrador']włąsnie Anetko, N-K to podstawa społeczności internetowej :eviltong:[/QUOTE] o jejku, nie jestem cool :placz: -
[quote name='ariss']kadr mi sie nie podoba:shake:[/QUOTE] konkretniej : dla mnie za dużo góry, za mało dołu.
-
Ja na moją machinę nieco wybuliłam, ale działa póki co bez zarzutu.. :roll: To też pewnie zależy od producenta z tymi gwarancjami.
-
[quote name='Unbelievable']chyba... ograniczona:razz: w sensie do jednego obiektywu:diabloti:[/QUOTE] niewiele mi do szczęścia trzeba jak widać :loveu:
-
[quote name='Matusz']Justa - długowłosa syrena :lol:[/QUOTE] Syrena? :mdleje: Nie widać tego na zdjęciu, ale już nie taka długowłosa.. 10cm poszło do śmietnika ostatnio :cool3:
-
http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/TATRY/DSC_0381.jpg Ahhh.. stęskniłam się za tym widokiem.. :loveu: I stąd szliście na Giewont w prawo? Ja ostatnio tędy szłam na Kopę Kondracką, gdzie przywitał mnie śnieg po kolana i widoczność na 2 m :loveu: Piękne zdjęcia ! Więcej !
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'] [COLOR=Navy][B]nic z tych rzeczy :diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE] Eee.. wymiękasz :eviltong: -
Taaaaaatry :loveu::loveu::loveu: Rany jak ja tęsknię.. :placz: Dawaj dawaj, gdzie jeszcze byliście? :razz:
-
[quote name='LeCoyotte']:roflt::roflt::roflt: dzięki, jednak wolałbym przymierzyć w realu:evil_lol:[/QUOTE] w domu przymierzysz, jak już przyjdą z wirtualnej przestrzeni :eviltong:
-
[quote name='mineralna_']Justa, jakim szkłem robisz zdjęcia w ruchu? :loveu: Świetne :loveu::loveu:[/QUOTE] Sigma ex 70mm 2.8 :p moja najlepsza, najkochańsza oh ah :loveu: Tylko nie bardzo rozumiem czymu tu się mnie o to pytają :evil_lol: [quote name='Unbelievable']ona jedno szkło do wszystkiego używa :diabloti:[/QUOTE] Widzisz jaka ja skromna :diabloti: [quote name='ariss']kwestia gustu albo przyzwyczajenia;)[/QUOTE] Wystarczy mi jeden zawijasek :p
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz']/koniec przygody z MC, definiywny koniec, szkoda moich nerwów :shake:[/QUOTE] To co mój współcierpiący? Za rok KFC czy Pizza Hut? :evil_lol: -
Czyżby Stefci wyrosły orchis/testis/didymis? :-o