-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[URL="http://img402.imageshack.us/img402/7443/dsc0036q.jpg"]http://img402.imageshack.us/img402/7443/dsc0036q.jpg[/URL] matulu jedyna.. :mdleje: jak ja teraz zasnę? :mdleje: :lol::eviltong: swoją drogą dzięki tym postrzyżynom wyłoniła się idealnie prosta górna linia :evil_lol::loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Byłam, oglądałam.. nie poznałam Vesper :mdleje:
-
Wielkie wielkie wielkie gratki :multi::multi::multi:
-
Przepiękny ten młody ogier.. Skarogniady to kolor? :loveu: Ma przepiękną grubą szyję. Chodzi już pod siodłem? Pewnie nie..?
-
[quote name='malawaszka']poprzyjmowali za dużo? :-o jaka Galci super broda urosła jak nie ma podcinanej :loveu:[/QUOTE] Na to wygląda.. chociaż widocznie musieli skoro tyle przyjęli. Chodzi tu głównie o młodocianych, których jest strasznie dużo w tym roku, a oni mogą tylko na kasie.. natomiast ja umiem w tym roku tylko na kasie, bo na kuchni już nic nie pamiętam :lol: Trudno, mniej zarobię, ale mam dość już tej pracy, więc dobrze że mi wypadło 20 godzin w tym tygodniu :shake: Pieniądze to nie wszystko :diabloti: Teraz tylko ogarnąć chałupę po 2 tygodniowej nieobecności domowników i jakoś do 19 powinnam się zebrać :evil_lol: Co do brody to już nie pamiętam kiedy ostatnio była ciachana - ale na pewno przez ostatnie 2 lata nie :eviltong: po prostu ma zgoloną szyję i przez to broda jest bardziej wyeksponowana :loveu: Pa dzieciaki :loveu:
-
Weszłam do pracy, poszłam się przebrać, nawet koszulkę wyprasowałam a tu zonk - dostałam wolne na dziś jutro i poniedziałek :mdleje: Jest tylu pracowników, że albo zwalniają do domu, albo rozsyłają po innych restauracjach.. także jadę na wieś, będę kiedy wrócę :multi:
-
Miłego dnia i dobrej nocy, bo znów kończę o północy.. [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/1157/dsc0053stn.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/17/dsc0029r.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/9494/dsc0612z.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1108/dsc0034j.jpg[/IMG]
-
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]Witaj koleżanko mła tele z branży tej samej:diabloti: Mnie też wczoraj manager zmiany chciał na przerwę po dwóch godzinach pracy puścić, a ja twardo nie, i mówię, że pójde po 10 dopiero, i tak poszedłem, o!:p Ja jednym uchem wpuszczam,drugim wypuszczam, bo nie warto się tym przejmować;)[/B][/COLOR][/QUOTE] Po dwóch godzinach to u nas norma, że się idzie.. Chociaż nowa kierowniczka wprowadza nowe zasady i chodzi się w połowie pracy teraz - co dla mnie jest conajmniej dziwne :lol: Wiesz, też się staram i to wychodzi - ale na początku, bo jak ktoś Cię nęka cały czas jak leci przez cały tydzień, to nwerwy puszczają. A ja mam dość nerwów przez cąły rok i nie chcę jeszcze denerwować się w pracy. Teraz wszystko robię w tempie młodocianych :diabloti: A co się będę śpieszyć i za nich pracować? :cool1: Najlepiej jak składam im zamówienie, dwum zdażę złożyć, oni jeszcze pieniędzy nie przyjmą, stoję przy BOP-ie czekam na kanapki oglądam się za siebie, a oni czekają ze mną :mdleje: Biedny kierownik serwisu :evil_lol: [quote name='weszka']Piękne foty. Łysa klata śmieszna ;) A praca? No cóż to tylko praca. Dużo spokoju, nie brać nic do siebie i byle dotrwać do końca.[/QUOTE] Śmieszna śmieszna, moja mama też to stwierdziła :lol: Szybko odrośnie. [quote name='Doginka']Nie lubię Mc Donalda:shake: Kiedy Justynko robimy łapki?:razz::diabloti:[/QUOTE] Ja też nie lubię. Wcześniej juz tam nie jadałam, ale teraz to i od kuchni go nie lubię :angryy: Łapki - kiedy odrosną, bo trochę je teraz wydziubałam :evil_lol:
-
Taki zlot to przepiękna sprawa :multi: :loveu: Zobaczyć je wszystkie razem.. jak biegają, bawią się i to jeszcze przecież spotkanie pokoleń ! Zakochałam się w Bajce.. Jest przepiękna :loveu: [URL="http://i46.photobucket.com/albums/f132/Wiktoria/bajeczka-4.jpghttp://i46.photobucket.com/albums/f132/Wiktoria/bajeczka-4.jpg"]http://i46.photobucket.com/albums/f132/Wiktoria/bajeczka-4.jpghttp://i46.photobucket.com/albums/f132/Wiktoria/bajeczka-4.jpg[/URL]
-
Jeśli o mnie chodzi, to nie dam sobie w kaszę dmuchać.. choć w pewnym momencie myslałam, że siądę i się rozryczę :shake: Jeszcze tylko 2 tygodnie i w końcu upragnione wakacje. [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/4273/dsc0713y.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/5493/dsc0710ii.jpg[/IMG] Miłego popołudnia kochani, ja idę się ubrać :mdleje: i coś ogarnać w domu, bo mój wolny dzień powoli się kończy :placz:
-
[IMG]http://img2.imageshack.us/img2/779/dsc0161m.jpg[/IMG] Miłego popołudnia :multi:
-
[quote name='Unbelievable']Na tej wystawie wszyscy dziwnie poznikali(np. Beata, była a po chwili zniknęła:hmmmm:) także się nie martw:diabloti: będzie okazja się jeszcze spotkać ;) ale i tak jestem zua i niedobra, wiem wiem:cool1: [/QUOTE] Dobra dobra, Beatka do mnie przyszła na sznaucery i mówiła, że z Basią czekasz gdzieś przy żarciu, a jak tam doszłyśmy to Was już nie było..
-
[quote name='ariss']Czy mogę dostać wszystkie foteczki na mail w dużym rozmiarze?:loveu: bo pomniejszone już mam w folderku z wystawy:diabloti: i czy moge tą fote Diega wysłać właścicielce? Justa dziękuję za wsaniałą pamiątkę z wystawy:loveu: [/QUOTE] Tak jasne, wyślę, ale nie obiecuję, że dzisiaj - chociaż się postaram ;) Wysyłaj wysyłaj, choć jakoś niefortunnie stoi na tej fotce :roll: Nie ma za co - cieszę się, że mogłam się na coś przydać.. A fotografowanie Gassiry jest samą przyjemnością :loveu:
-
:loveu: [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/2183/dsc0159bw.jpg[/IMG]
-
[quote name='Agnes']to tylko my mamy syf:placz::placz::placz:[/quote] W Warszawie wszędzie jest syf, także chillout..:p [quote]a potem odrasta i mozna psa pokazywac?:evil_lol: nie wiedzialam, ze az tak sie podgala...stad moja dociekliwosc:evil_lol:[/quote] Ano ano, podobno.. nie wiem, ja na show nie jeżdżę :razz: Całą szyję się jedzie maszynką, aż do linii brody, choć niektórzy tam rwą. [quote]wspolczuje:shake: ale wiesz, ze tak moze byc wszedzie, w kazdej pracy, w kazdej firmie:roll: zawsze mozna trafic na jakiegos palanta:angryy:[/QUOTE] Wiem, że tak może być wszędzie. Całe szczęście jeszcze tylko 2 tygodnie i koniec. Nigdy więcej. Ja wszystko jestem w stanie zrozumieć, nawet to, że wciaż jeżdżę na supporty (do innych MC mnie wysyłają i wracam do domu 40 minut zamiast 10). Ale to wszystko można powiedzieć spokojnie i miło, a nie traktować mnie jak śmiecia. Jesteśmy dorosłymi ludźmi obie (ja i ta moja przełożona) i ona mimo, że jest starsza nie może mnie traktowac jak gówniary, bo ja sobie zwyczajnie nie pozwolę na to ! Wielka mi pani - menedżer w mc'donalds a sądzi, że wszystkie rozumy pozjadała.. :angryy: Wczoraj była jeszcze lepsza akcja. Poszłam do pracy na 14, a o 14:39 mi mówi kierownik zmiany, że idę na PRZERWĘ :mdleje: Ja mu jasno mówię - słuchaj, ja jeszcze mam przed sobą 8,5 godziny pracy i na żadną przerwę teraz nie pójdę. A ten się zaczął na mnie drzeć, że jak nie pójdę na przerwę, to on urlopu nie dostanie, bo za godzine wychodzi z pracy i musi kogoś na przerwę dać. Za 20 minut woła mnie znów i znów mnie na przerwę wysyła. Całe szczeście wszystko słyszała kierowniczka i powiedziała, że na żadną przerwę ma mnie nie słać, bo to NIELUDZKIE człowiekowi dać przerwę, a potem niech 8 godzin zapieprza.. Koleja sytuacja z persolnalną. Mówi mi, że musi mi dać 1 dzień urlopu bo mi się należy. Mówię ok, to chcę 31 lipca. Odpowiedź - NIE. :mdleje: Fajnie że mi będzie ona ustalac kiedy na urlop pójdę.. i to bez żadnego uzasadnienia.. Także zbyt miło nie jest.. Rok temu a teraz to niebo a ziemia. Mam nadzieję, że nowa kierowniczka (swoją drogą szalenie sympatyczna) coś zmieni. [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6558/dsc0038uua.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/8965/dsc0046tww.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Kurcze, szkoda, że maluchy będą już zaraz do odbioru :-( Bo gdyby nie to, że mogę wziąć kota dopiero w październiku, to chwili bym się nie zastanawiała..- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='weszka']Galina w szuwarach pięknie wygląda ;)[/QUOTE] dziękujemy :loveu: [quote name='Agnes'][url]http://img269.imageshack.us/img269/474/dsc0709y.jpg[/url] a ja myslalam, ze u nas woda jest brudna od glonow:lol: Justa oswiec mnie, moze gdzies nie doczytalam - o co chodzi z ta lysa klata:lol:[/QUOTE] Kochaaaana, tam jest pierwsza klasa czystości wody ;) Łysa klata - wygolona ! Bo teraz jaszczureczkę robie sama własnoręcznie i podgalam ją gnieniegdzie od czasu do czasu tak jak to się robi na show ;) [quote name='Saint']A to sznaucery potrafią pływać? :crazyeye: :eviltong:[/QUOTE] Jaszczurka umie :diabloti: [quote name='betty_labrador'] oh dziekuje, i poczekam cierpliwie na moja kolej :loveu: a Galina jest cudowna! takie oczka ma slodkie. Uwazaj bo Ci cala wylysieje od tej wody :lol: :eviltong:[/QUOTE] Już conieco wstawiłam do Tiosiowej galerii. Ona cała jest słodki cykor mały :lol::loveu: Myślę, że nawet pod groźbą wyłysienia nie odmówiłaby sobie kąpieli :razz: Tym sposobem mam bardzo niewiele zdjęć kiedy nie jest mokra i wygląda mało żałośnie :evil_lol: [quote name='Doginka']A ja nie poznałam Jaszczurki w tych trzcinkach:crazyeye::diabloti:[/QUOTE] Ojejku, to komplement? :diabloti: W końcu mam dzień wolny od pracy.. :mdleje: Spałam do 13 :diabloti: No ale cóż, wczoraj wróciłam do domu o 24:00.. Generalnie mam dość i wiecej do firmy MC'donalds nie zawitam :shake: Tak wiele zależy od ludzi z którymi się pracuje.. Byłam wczoraj na rozmowie z kierowniczką i podobno ma być lepiej - pożyjemy, zobaczymy. Fotki [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4235/dsc0025pov.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1230/dsc0619o.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/2576/dsc0690i.jpg[/IMG] Podcięłam jej włosy na łapach, bo już nie mogłam patrzeć.. szczególnie, że teraz na działce siedzi i nie ma kto jej czesać. Widomo - mogło byc lepiej, ale odrosną ;) [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/2900/dsc0592b.jpg[/IMG]
-
Martyno, czuję się urażona, że tak nagle zniknęłaś i się nie pożegnałaś :placz:
-
Nie wiem, zależy od tego czy akurat coś mi do główki nie strzeli i gdzieś nie wyjadę, ale bardzo prawdopodobne, że będę ;) Czas to ja miałam, to Ty gdzieś uciekłaś :diabloti: No a ja okupowałam ring sznaucerów i dopiero na sam koniec kiedy prawie nikogo nie było porobiłam fotki innym psom - może z 10 w sumie :lol: Konik ma ciekawe umaszczenie, takie nietypowo siwe :razz:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
Tosiątko [IMG]http://img60.imageshack.us/img60/97/dsc0180m.jpg[/IMG] [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/6435/dsc0179y.jpg[/IMG] Na razie dwa, będzie więcej - niebawem :diabloti: Jeszcze chyba nie podziękowałam za miłe towarzystwo :loveu: Miło, że chociaż Ty i anetta się mnie nie bałyście :lol: -
Ewa, cieszę się, że zdjęcia się podobają ;) Jakbym miała coś dłuższego pewnie więcej wyszłoby w ruchu, a tak to cóż.. tyle ile byłam w stanie zrobić portretówką tyle jest.. Resztki ringowych ;) [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/6042/dsc0132y.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/4684/dsc0145j.jpg[/IMG] [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/6629/dsc0152.jpg[/IMG] Diego [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/9831/dsc0080l.jpg[/IMG]
-
Miło było poznać :multi::loveu:
-
[B]Sylwia[/B], przepraszam - wiedziałam, że kogoś pominęłam :mdleje: [B]Beatko[/B], mam jeszcze dużo Tosiowych fot, ale teraz nie mam czasu ich obrobić i wstawić, bo zaraz zmykam do pracy i znów wrócę o północy :angryy: Cierpliwości ;) Dziękuję za odwiedzinki ;) [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/1761/dsc0019x.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/474/dsc0709y.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/7043/dsc0721.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img504.imageshack.us/img504/2118/dsc0154t.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4279/dsc0127g.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/4485/dsc0146o.jpg[/IMG] Lece do pracy ;) Diega fotek nie mam zbyt fajnych - może dlatego, że jakoś nienajlepiej stał (?) wstawię później. Gassirkę mam jeszcze i ringową resztki i pozaringową, więc będę wstawiać w wolnej chwili ;)
-
Ohohooo ale tu widzę ostra wymiana zdań.. No ale ja w pełni rozumiem - może w innych rasach nie ma takiej zawiści jak u nas :shake: O czym można się przekonać niestety na każdym kroku. Wydaje mi się, że te fotki są ok, ale jakbyś miała jakieś zastrzeżenia Ewcia, to mów - usunę ;) Niestety moją 70mm niewiele mogłam zrobić, bo krótki - niestety do tych warunków za krótki :-( Ale coś tam jest - zawsze jakaś pamiątka Trochę z oceny: [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/9974/dsc0106i.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1150/dsc0109m.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/6471/dsc0120.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4376/dsc0131w.jpg[/IMG] Oczywiscie ogromne gratulacje po raz kolejny :loveu::loveu::loveu: Gassira jest najpiękniejsza i ja byłam pewna, że z Diego wygracie :loveu::loveu::loveu: Reszta fotek Gasski i Diego jak wrócę z roboty ;)