Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. [quote name='ariss']ale Justa by ją ratowała:evil_lol:;)[/QUOTE] Oczywiście! To chyba normalny odruch przyszłego weterynarza? :p Śmiejcie się śmiejcie :placz::placz::placz:
  2. Proszę nie narzekać na 'pokraczność' Vesper. Masz najpiękniejsze pieprzne olbrzymki i kropka :loveu:
  3. [quote name='ariss']a dobrze masuje?:razz::roflt::roflt::roflt: [/QUOTE] On robi dobrze.. dużo rzeczy :diabloti: [quote name='weszka']Brawa dla pracowniczki za dzielność :multi: Powiem wam ze jestem durna jak samica jeża że się jednak nie zgłosiłam na W-wę :angryy: Nie dość że są 2 olbrzymki do konkurencji i fajnie by się było porównać to jeszcze Wy :loveu:....[/QUOTE] Ah dziękuję, dzisiaj rano dzwonił jakiś obcy numer, ale wolałam nie odbierać, bo jeszcze by mnie do pracy ściągnęli :diabloti: Też żałuję.. :-( [quote name='eria']no ale tych butów to gratuluję :razz:[/QUOTE] Buty bardzo wygodne :razz:
  4. [quote name='malawaszka']:roflt: albo przyjedź do mnie na tydzień to Ci przejdzie :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Vectra']zakładaj kapelutek jak wychodzisz na słońce :shake: :evil_lol:[/QUOTE] Ej nooo.. :placz: Gdyby nie takie kobiety jak ja to nasz gatunek dawno by już wymarł ! :diabloti:
  5. [quote name='Matusz']zaczęły się wyprzedaże, więc wróciłem ze spodenkami i bluzką:loveu: a i trampki przyszły:p[/QUOTE] Tylko? Ja ostatnio wracam z zakupów i nie mam czym drzwi do domu otworzyć :evil_lol: Jakieee? Mnie zaczęły denerwować buty, które po miesiącu tracą podeszwę..
  6. Zapomniałam dodać, że dostałam spodnie za duże o 2 rozmiary i wyglądam w nich jak rodem ze skejtparku :diabloti: :mdleje: Cóż, mój rozmiar rozszedł się jak świeże bułeczki. [B]Ewa[/B], czyli terapeuta nie potrzebny? :eviltong: [B]Mateusz[/B], też się cieszę, choć dziś mnie nastraszył Hubert, że brakuje mi 50zł w kasetce :mdleje: i tak jestem w szoku, że mnie nie wyrzucił z menedżerskiego poprzedzając to wiązanką miłych słów kiedy to 5 raz pomylił sie przy liczeniu :lol: A pozatym jakiś bezczelny gnojek chciał mi podprowadzić 10zł i myślał, że się nie zorientuję.. Co z tym światem się dzieje, naprawdę.. :shake:
  7. Czyli co? Widzimy się za tydzień w sobotę? Jak będzie taki gorąc to ja chyba sobie wezmę kostium kąpielowy :evil_lol:
  8. Żyję. Jeszcze :mdleje: Aczkolwiek potrzebuję kilku dni coby się przyzwyczaić do takiego rytmu pracy.. Oczywiście wzięli mnie na kasę i właściwie pewnie wogóle nie będę miała okazji stać na kuchni, bo ponoć szkoda mnie tam :roll: Sporo pamiętałam - moje szkolenie z kasy trwało 3 minuty a potem radź sobie duszo sama. [B]Ewcia[/B], w sobotę Wam kibicuję ! :diabloti: A jutro mam wolne :loveu:
  9. Justa

    Brutus i Salma ;)

    [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B] a z tą pracą to nie jest tak z tego co pamiętam że 24h odstępu ale 12h, bo pamiętam np, jak pracowałem w MC, to miałem na 15 do 24, a następnego dnia to samo... więc wychodzi, że minimum 12h. [/B][/COLOR][/QUOTE] Tak, musi być 12h przerwy i tak mówi kodeks pracy. Także walczcie ! Aczkolwiek zmiana 8-20 i 8-20 dnia kolejnego byłaby w tym wypadku zgodna. Nie wiem jak to jest w takiej normalnej pracy, ale w MC na pełen etat się pracuje czasem i po 12h - pracodawca ma prawo Ci tak wydłużyć czas pracy, jednak nie możesz przekroczyć iluś tam godzin miesięcznie i to też mówi kodeks pracy. Także najpierw sami się dowiedzcie, bo może nie ma nawet po co iśc do tego prawnika.. A po prostu zacząć szukać nowej pracy.
  10. [quote name='ariss']ona zawsze ma taki kochany wyraz twarzy:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Ona chce wyrazić jedno "HELP!" A Ty zamiast ratowac moją ukochaną średniaczkę, to foty robisz :placz::placz::placz:
  11. [URL="http://i39.tinypic.com/o9gwi1.jpg"]http://i39.tinypic.com/o9gwi1.jpg[/URL] Jakiś nowy sposób noszenia psa na 'podduszoną tchawicę' ? :crazyeye:
  12. [URL="http://img406.imageshack.us/img406/8257/dsc0020h.jpg"]http://img406.imageshack.us/img406/8257/dsc0020h.jpg[/URL] Jakie one są do siebie podobe :loveu::loveu::loveu: A obie miodzioooo :loveu: Chyba potrzebuję już dziecka :mdleje:
  13. [quote name='Matusz']a na którą masz? :razz:[/QUOTE] na 9 :placz:
  14. Booooosz, jak mi się jutro nie chce :placz::placz::placz:
  15. Dobranoc. [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/7038/dsc1102l.jpg[/IMG] Jeszcze jeden odcinek House'a i idę spać, bo jutro nie wstanę :placz:
  16. ['] Elu, wciąż pamiętamy.. A ja doskonale pamiętam ten dzień. 1 lipca 2004r. Trudno uwierzyć, że to już tyle czasu..
  17. [quote name='malawaszka']to ja też poproszę ten numer :roflt:[/QUOTE] TY PISZ a nie się za młodnymi, przystojnymi i wykształconymi terapeutami oglądasz :diabloti:
  18. [quote name='malawaszka']mhmmmmm no to teraz to już na pewno nie będę się mogła skupić na pisaniu :mdleje: :evil_lol:[/QUOTE] Niby czemu? Na samym początku już wspomniałam, że on jest M Ó J :diabloti:
  19. [quote name='Unbelievable']po czarne tanie buty to się chodzi na stadion :evil_lol: a raczej- kupiec warszawski :diabloti:[/QUOTE] Po pierwsze Jarmark Europa w 3/4 jest już zlikwidowany. Po drugie na Prage jakde ze swojej wsi godzinę. Godzinę w cuchnącym, gorącym pełnym ludzi tramwaju. Po trzecie rozmowa z kitajcami nie należy do mojego ulubionego zajęcia. Dziękuję za uwagę :diabloti:
  20. [quote name='ariss']dawaj i tak się przyda:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Przyda? Musisz mieć powód.. ON jest najlepszy :evil_lol:
  21. [quote name='ariss']jakos może wytrzymam jeden dzień niepewności:p[/QUOTE] Już myślałam, że będę zmuszona dać Ci numer do mojego terapeuty.. :diabloti:
  22. [quote name='ariss']No to ja niecierpliwie czekam, aż wrócisz z roboty i potwierdzisz, że się zobaczymy:loveu:[/QUOTE] Taaa.. Ja też się za Wami stęskniłam już :p Dobrze, że idę w czwartek, bo w czwartek personalna układa rozkład jazdy na cały tydzień i do czwartku należy zgłaszczać wszelkie prośby :razz: A wiedzieć to będę pewnie dopiero w piątek.
  23. [quote name='ariss']Ty mi lepiej powiedz czy będziesz nam kibicować na warszawskiej?:pbędzie jeszcze Diego i 2 młodzieżowe sznaucery w tym jedna suka z ostatniego miotu Gagatka;)[/QUOTE] Jeszcze nie wiem Ewuś, bo jutro idę pierwszy dzień do pracy i od razu zarządam wolnego na 11 - a czy mi dadzą, to niestety już odemnie nie zależy :shake: Ale jestem dobrej myśli i jak dostane wolne to na pewno będę kibicować :loveu:
  24. [quote name='LeCoyotte']brodaty pitbul:loveu: nieźle napakowana ;) Wstawiaj wstawiaj te resztki, bo jest na co patrzeć;) i podobno masz jakis filmik zdechlaka?:cool3:[/QUOTE] Film będę miała po weekendzie, bo mój beznadziejny (:evil_lol:) aparat nie ma funkcji nagrywania, a z komórki to dramat wychodzi w domu. Pożyczę, Galina wróci z wakacji na weekend. Nagram wszystkie Galińskie sztuczki :loveu: Napakowana, prawdaaaa? :loveu: [B]Ewcia[/B], :loveu::loveu::loveu:
  25. [URL="http://img355.imageshack.us/img355/1343/dsc01047.jpg"]http://img355.imageshack.us/img355/1343/dsc01047.jpg[/URL] Ależ on jest piękny :loveu:
×
×
  • Create New...