-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
[quote name='Agnes']oj sie nie dziwie...do sklepu chodze jak juz musze a i tak czesto sie nachodze, naogladam i...wracam bez zakupow:roll::evil_lol:[/quote] Też tak mam, aczkolwiek teraz jakoś częściej wychodzę jednak z 'czymś'. Może dlatego, że pewnego pięknego, ciepłego, letniego poranka otworzyłam szufladę mojej komody i zobaczyłam czerń, czerń i tylko czerń :diabloti: I stwierdziłam, że czas coś zmienić. Jakoś zdecydowanie łatwiej coś kupić, gdy ma się do wyboru więcej kolorów :evil_lol: A wczoraj kupiłam sobie przepiękne klapki za równie przepiękną cenę - nie ma to jak obniżki -70% :cool3: [quote]szczegolnie jak bedzie wiecej Zimnych:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Milych wakacji!!:multi:[/QUOTE] Już się chłodzi w lodówce zimny dla mnie, po tej mozolnej powdróży jaka mnie jutro czeka - pociąg, pks, własne stopy :mdleje: Przyszła mi wypłata z MC - można szaleć :eviltong:
-
Trzeba było ją włączyć w proces zdjęciowy - ja tak robię, działa :diabloti:
-
[quote name='Agniecha93'][URL="http://3.bp.blogspot.com/_BXihuz8tBdU/SntGxd5owGI/AAAAAAAAAqs/FVmjvVD2-vM/s1600-h/za.jpg"][COLOR=black][B]Polna[/B] tło trochę rozprasza[/COLOR] [/URL][/QUOTE] Myślę, że nie to jest najważniejsze w tym zdjęciu. To street, a nie sesja z modelką.. ;) Polna, znów mnie chwyciłaś za serce.
-
Ojeżukolczasty :mdleje: Wczoraj spędziłam pół dnia w centrach handlowych - 3 - może przeliteruję T R Z E C H :mdleje: Wspominałam już jak bardzo nie lubię robić zakupów? :mad: Jutro z samego rańca jadę nad jezioro, więc przyjemnych najbliższych 2 tygodni dla Was kochani :multi: :loveu: [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/5347/dsc0233c.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/5779/dsc0082qyb.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/6560/dsc0299g.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7097/dsc0108day.jpg[/IMG] zimny :loveu: [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/3115/dsc0056ii.jpg[/IMG] Przywiozę zdjęcia, ale nie gwarantuję, że nadadzą się do publikacji :evil_lol:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Hej teeeeeele :loveu: Przyszłam się przywitać i pożegnać - znikam na jakieś 2 tygodnie ;) -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Basia&Safi'][I][B]kude sliczny jest :) i bardzo podobny do frania :)[/B][/I][/QUOTE] Ojjj mięśni to mu brakuje w porównaniu do Panicza :p -
[quote name='Agnes']wlasnie wrocilam z dzialki z Azowa i kolezanka...tego mi bylo trzeba, pobyczyc sie, zjesc dobrego grilla, poganiac z psem:evil_lol: matulu jedyna.. pogaDać przeczytałam :mdleje: i padłam :lol:
-
[quote name='Talagia']po 1 roku nie ma jeszcze praktyk prawda? [/quote] Nie, nie ma praktyk. Zaczynają się na II roku. [quote]Mam też pytanie czy utrzymanie sie na weterynarii jest drogie (nie chodzi mi o życie w Warszawie bo mam tam rodzine i wiem, ze jest drogo, a moze mi od czasu do czasu podrzuca kawalek chleba do akademika) ale o ksiazki, czaszki itp. Wiem, ze atlas kosztuje jakos 300 zl, a jak z reszta, da sie kserowac, pozyczac itp? O "przybory szkolne" sie nie martwie, bo mam w domu mase fartuchów, skalpeli, pudeł z rękawiczkami itp :roll: [/QUOTE] Życie w Warszawie.. ciężko mi powiedziec jeśli chodzi o kwestię wyżywienia, bo mieszkam z rodzicami i kwestia finansowania jedzenia i mieszkania mnie nie dotyczy. A co do reszty.. to zależy jak lubisz się uczyć - ja lubię gryzmolić po książkachz których dużo się uczę (w tym wypadku histologia, anatomia), więc w takim wypadku lepiej mieć swoje. Ale to sama zobaczysz.. Na początku września będzie pewnie trochę ofert sprzedaży książek (tablica przy dziekanacie) i czaszek. Atlas mam, stwierdziłam, że jeszcze nie raz mi się przyda, jest poprawiony, jednotomowy. Ten stary mam na płycie, więc jak nie będziesz kupować, to mogę ci pożyczyć płytkę ;) Stary (z lat 80) ma inne mianownictwo, właściwie tylko tym się różni od nowego.. Na I semestrze miałam dokładnie 4 książki - 3 tomy anatomii + histologia sawickiego (dla lekarskiego), na drugim semestrze dokupiłam histologię zarzyckiego (dla weterynarii). Czaszki - fakt, czasem prosektorium nie wystarcza i dobrze pouczyć się w domu, ale w akademiku NA PEWNO będą kości, więc nie martw się ;) Mam pół świniaka (całość szkieletu) więc pewnie go wystawię na sprzedaż w październiku. A póki co.. ciesz się wakacjami ;) Mnie aż dreszcz przechodzi, jak pomyślę, że za 1,5 miesiąca wielki powrót :mdleje: Choć przyznam, że trochę tęsknię już :oops::loveu:
-
[quote name='ariss'][URL]http://1.1.1.3/bmi/img148.imageshack.us/img148/3634/dsc0128tcq.jpg[/URL] takie zdjęcia to ja uwielbiam:loveu::loveu::loveu: i odrazu mówię, że ja chce takie mieć z moim czarnym i wrednym:diabloti: nie będziesz miałą z nami łatwego zadania!!!mało fotogeniczne(przynajmniej ja:))i do tego wybredne:) [/QUOTE] Ah dziękuję ! :multi: :loveu: ... MARUDO :diabloti: Chyba mało fotogenicznych osób nie widziałaś :cool1: Miłego dnia ! :multi: [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/115/dsc0470vxk.jpg[/IMG]
-
[quote name='malawaszka']:lol: statyw znam, i posiadam bylejaki ale jest, no ale zeby takie zdjęcia zrobić to jakoś nie wyobrażam sobie bez człowieka za aparatem - bardzo ładne ujęcia, a ze statywem to tak jakby strzelanie w ciemno bo nie widzisz jak się układają cienie itd - no człowiek to dusza :lol: a te zdjęcia ją mają :loveu: hahaha moje senne marzenia mają coraz mniejszą szansę na spełnienie - korzenie zapuściłam i kiełkują coraz głębiej :evil_lol: a w krzyżu Cię łupie od tak długiego spania :p:eviltong:[/QUOTE] Wstawiałam kiedyś zdjęcia robione pod kątem ze statywu. A wszystkie są kadrowane i to dość drastycznie.. ;) Generalnie wszystko ustawiam, wręczam aparat, zabraniam ucinać członków ciała jakichkolwiek (coby mieć potem jak kadrować) i celować czerwonym kwadracikiem na twarz. Fotograf zachwycony, ja zachwycona - wygodniej niż ze statywem :evil_lol: Ja rozumiem, że na razie mam niewiele do zaoferowania.. Do 30 powinnam skończyć studia - może wtedy :evil_lol: W krzyżu mnie łupie, bo mam na wsi taki bossski niedopompowany mięciuki materac.. :loveu: Mój kregosłup jednak woli twardsze nawierzchnie. Pozatym szorowałam dziś chałupę przez 4 godziny.. niesamowite jak to się może zabrudzić domek przez raptem tydzień :mdleje: :evil_lol: [quote name='Agnes']nie wiem czy powinnam sie z tym wychylac:evil_lol:[/QUOTE] Daj spokój, chyba nie pójdziesz za tłumem.. :diabloti: Baju baju już naprawdę, bo trzeba RANO wstać o 10.. :placz: Jak jutro nie kupię kostiumu, to będę zmuszona się topless opalać nad jeziorem :eviltong: [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/3645/dsc0234ovw.jpg[/IMG]
-
[quote name='malawaszka']no ale przecież to nie ty robisz sobie takie zdjęcia????? to ostatnie np tak z góry - nie ma szans :shake::shake::shake: :lol: a z tym poznaniem Ciebie - hahaha to pamiętasz jak kiedyś byłam przekonana, że my się już spotkałysmy w realu? :evil_lol: nie pamiętam przy jakiej okazji tak myślałam, ale tak było :evil_lol:[/QUOTE] No jak nie ma szans? To nie wiesz, że istnieje takie coś jak statyw? :razz: Ale fakt faktem, te fotki robiła moja wierna [URL="http://img232.imageshack.us/img232/9479/dsc0171.jpg"]uczennica[/URL] :razz: Pamiętam, pamiętam te Twoje senne marzenia :eviltong: :diabloti: Może w końcu dojdą do skutku, hę? Jako, że przywykłam spać po 12 godzin dziennie, to oddalam się do łóżka :cool1: Aczkolwiek coś mnie w krzyżu łupie :placz: Trochę autyzmu na dobranoc [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/9756/dsc0104r.jpg[/IMG] [B]Agnes[/B], Ty jedyna rozumiesz :mdleje:
-
[quote name='Olusia'][url]http://img156.imageshack.us/img156/2134/dsc0121b.jpg[/url] Więcej takich poproszę!! :loveu:[/QUOTE] Jest dużo, ale większość niewiele sie różni między sobą :eviltong: Uroki zdjęć seryjnych :eviltong: [quote name='Matusz']oj, kiedyś tak powiedziałaś:eviltong: taki żart sytuacyjny ;) ogólnie [B]na zdjęciu [/B] pięknie wyglądasz i kwitnąco, ma wyraz to zdjęcie :loveu:[/QUOTE] Sugerujesz, że na żywo tak pięknie i kwitnąco nie wyglądam? :mad::cool1: [quote name='malawaszka']dzisiaj ja mam dobry, wczoraj było gorzej :roll: a na sesję nie przyjadę bo zupełnie z żadnej strony nie jestem fotogeniczna :placz: nawet od d..y strony :lol:[/QUOTE] Dzisiaj na mnie przeszło :placz: Pfff.. jak widać ja umiem zdziałać cuda :diabloti: A pozwól że fotogeniczność ocenię sama. Chyba, ze nie chcesz mnie poznać :placz: [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/2996/dsc0150r.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/7484/dsc0217i.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/3429/dsc0185p.jpg[/IMG] [URL="http://img199.imageshack.us/img199/1633/dsc0389ii.jpg"]sztuczki[/URL]
-
[quote name='malawaszka']noo i teraz widac jak bardzo odbiór zdjęcia różni się w zalezności od naszego nastroju :razz: a Wasza wspólna fotka piękna!!!!! chciałabym mieć chociaż jedno takie ładne zdjęcie :placz:[/QUOTE] Czyli która ma ten dobry nastrój? :diabloti: Zapraszam na sesje już nie pierwszy raz :diabloti::mad: [quote name='Matusz'][url]http://img156.imageshack.us/img156/2134/dsc0121b.jpg[/url] zdjęcia kłamią! :loveu::diabloti:[/QUOTE] Możesz zgłębić ten temat? :cool3:
-
[URL="http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0780-Kopia.jpg"]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0780-Kopia.jpg[/URL] Moje waleczne serducho :loveu: z morską falą walczy ! Ogłoszenie: NIE MAM CIAŻY UROJONEJ. Dziękuję za uwagę :diabloti:
-
[quote name='malawaszka']wychudła? :crazyeye: :lol: hahaha a na pierwszym zdjęciu widzę wypatrującego zdobycz sznaucera, na drugim zerka czy ją nadal ubezpieczasz, a na trzecim szykuje się do skoku po upatrzoną ofiarę :cool1:[/QUOTE] Muhahha my teraz obie takie zabiedzone :lol: Dla mnie wszystkie trzy dają dowód autyzmu :eviltong: Ad.3 ona nie skacze do wody, za duży cykor z niej :evil_lol: [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/2134/dsc0121b.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3094/dsc0235y.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/2196/dsc0190i.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/1600/dsc0259j.jpg[/IMG] Jakoś tak ostatnio.. :-(
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A coś Ty ten kostium zdjęła, że się Oliwką zasłaniasz? :diabloti: Mówiłam już jak bardzo uwielbiam tą małą? :loveu: A ja muszę czekać do końca studiów chociaż :placz: Pepcia :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']grubasek kochany :loveu::loveu::loveu: skad skojarzenie z autyzmem? cudna jest :loveu:[/QUOTE] Jaki grubasek? :placz: toć ona wychudła mi ostatnio, aż się zaczęłam martwić czy wszystko z nią w porządku :mdleje: Ale sierść ma rewelacyjną, taki poczochraniec jest kochany :loveu: Waszko, nie przypomina ci (szczególnie to pierwsze zdjęcie) takiego 'swojego świata?' :diabloti:
-
Galina i jej autyzm odsłona I [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/9764/dsc0243i.jpg[/IMG] odsłona II [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/2205/dsc0246l.jpg[/IMG] odsłona III [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/9587/dsc0223x.jpg[/IMG]
-
Wróciłam na krótką chwilę, ale póki co żeby nie było, że fotek nie mam żadnych.. pocztówka z wakacji ;) [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3634/dsc0128tcq.jpg[/IMG]
-
[quote name='weszka']Justa masz już mleko ;) ?[/QUOTE] że łot? :crazyeye: piękności [IMG]http://i29.tinypic.com/2mhvgv4.jpg[/IMG] Ewcia jak wrócę z wywczasów, to koniecznie musimy się umówić na jakiś spacerek !
-
[quote name='Doginka']Oj to szalej molu książkowy i nabieraj sił na naukę po wakacjach, bo ja dobrego veta chcę mieć:diabloti:[/QUOTE] Oj tych sił, to zawsze za mało - ile bym nie odpoczywała ;) Ale organizm umie się mobilizować w sytuacjach stresowych, całe szczęście :p Jedziemy dzisiaj na wakacje, może przywiozę jakieś zdjęcia, aczkolwiek nie obiecuję. naczelny ogryzator [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/6939/dsc0552f.jpg[/IMG] [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/2933/dsc0061u.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/9238/dsc0697e.jpg[/IMG] See'u :loveu:
-
[quote name='Talagia']Nie nie, czytałam, ze istnieje możliwość przeniesienia się na studia stacjonarne pod warunkiem ponownego brania udziału w rekrutacji i zakwalifikowania sie na dzienne. No i ponoć wskakuje się na 2 rok... Bo to byłoby bez sensu chyba jakby mi mieli przepisać wszystkie przedmioty... Bede musiała się dopytać jak to wygląda w Warszawie, jak narazie słyszałam o takiej opcji w Wrocławiu.[/QUOTE] Dowiedz się - najlepiej w naszym dziekanacie - ja nie słyszałam o takich przypadkach.
-
[quote name='Talagia']Też tak pomyślałam :) Swoją drogą mam nadzieje, ze za rok progi spadną troche i 160 pkt wystarczy aby sie dostac na stacjonarne i przeniose sie na tańsze studia :lol:[/QUOTE] Nie rozumiem - chcesz powtarzać I rok żeby być na dziennych? :-o Bo jeśli chodzi o przenoszenie się na II roku, to chyba nie ma takiej możliwości..
-
[URL="http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1077-Kopia.jpg"]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1077-Kopia.jpg[/URL] ideał.. :placz::loveu:
-
[quote name='Talagia'] Aha i może powiesz mi czy jest jakaś róznica w traktowaniu studentów? Tzn czy nikt nie traktuje ich jak głupków, albo czy prowadzący bardziej nie uwalają? Jest jakas różnica?[/QUOTE] Generalnie chyba nie.. Aczkolwiek więcej wieczorowych wylatuje niż dziennych. Jakby jakieś pytania, to ja chętnie ;)