Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. O litości.. :mdleje: :loveu::loveu::loveu: Brak mi słów !
  2. [B]Martyna[/B], widzisz jak Cie obrożocholizm pokarał :diabloti: [B]Kojotku[/B], pff.. a kiedyż ja ostatnio sobie jakąś fotę strzeliłam? :eviltong: [B]Ewcia[/B], to tak na zapas, bo w lipcu jaszczurka jedzie na wakacje :loveu: Szczęśliwa paszcza :loveu: [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/8633/dsc1056.jpg[/IMG] Dobranoc:multi:
  3. [B]Kojotku[/B], ona POZUJE :razz::cool1: [B]Martyna[/B], wszystko się może zepsuć, nic nie trwa wiecznie :cool1: [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/165/dsc0965.jpg[/IMG]
  4. [B]eria[/B], nie wiem czego to jest kwestia, ale Galina robi się nie do zniesienia - kłóci się przay KAŻDEJ okazji :diabloti:
  5. Mam, ale przestała mi się podobać - może jesteś zainteresowana? :cool3: Dzięki wszystkim za kciuki, kochani jesteście :loveu: [IMG]http://i44.tinypic.com/smrl04.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2jxflz.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/4zsvbl.jpg[/IMG] A dziś.. tylko siąść i się rozpłakać :-(
  6. [quote name='infers']Miała prosty, ładny, fajny, aleeee nieee trzeba było przekombinować:cool1:[/QUOTE] kobiety.. :cool1:
  7. [B]Martyna[/B], żadna nowa - o ile sie nie mylę to pierwsza obroża rogza. Strasznie jej nie lubię, bo się ten 'półzacisk' zacina :angryy: Ale pomarańczowa w praniu, więc w coś trzeba było się ubrać ;) [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/2236/dsc1068.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6966/dsc0995y.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/3011/dsc1104a.jpg[/IMG] Dawno tu tylu zdjęć nie było :diabloti:
  8. Myszka zadowolona :loveu: [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/9442/dsc1041k.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/2351/dsc0970.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/5760/dsc1107l.jpg[/IMG]
  9. Dziękuję za gratulacje i z góry (nie)dziękuję za kciukasy jutro :multi: Chociaż powiem szczerze, że i tak jestem z siebie zadowolona, bo już 3/4 sesji mam za sobą :loveu: A tą panienkę pamiętacie? [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/913/dsc0954.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/5972/dsc0984m.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/3083/dsc0968t.jpg[/IMG] Właśnie wróciłyśmy z długiego spaceru. Malutkiej kończy się cieczka już, ja nie mam siły się uczyć :mdleje: Myślałam, że zapomniałam jak działa aparat ale nie było tak źle :eviltong:
  10. O tak, jak ja wczoraj ujrzałam ta piekną chmurę to wyłączyłam wszystkie odbiorniki :diabloti: Gordon faktycznie nie jest zachwycony - wniosek z tego taki, że trzeba mu kupić taką czarną sredniaczkę :loveu:
  11. Piękna ta Twoja Idula :loveu::loveu::loveu: Paulinko, nie planujecie się wystawiać? :p
  12. Witamy ! :multi: Oglądam Waszą Galerię od kiedy pojawiła się Mandala - uwielbiam owczarki belgijskie :loveu: Moja druga miłość zaraz po sznaucerach.. Z tym, że to ogromnie wymagające psy, co przy mojej (mam nadzieję) przyszłej pracy nie byłoby możliwe do pogodzenia.. Ale chociaż u Was sobie popatrzę ;):loveu:
  13. Ej mnie się nie podoba :placz::placz::placz:
  14. FLAKI zdane :multi::multi::multi: Jeszcze nie puszczajcie kciuków do czwartku, proszę :loveu: Idę się położyć, mój mózg przypomina gąbkę bo ostatnich 3 egzaminach.. :mdleje:
  15. :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: za kończącą się sesję :diabloti:
  16. Ja bym stawiała na matrycę jednak. Na starej cyfrówce miałam strasznie zasyfioną właśnie matrycę i powstawały właśnie takie rewelacje. Na obiektywie mam jakieś syfki, ale tak tego nie widać na zdjęciach :roll: Ale to wszystko powiedzą Ci w serwisie ;) Też jestem ciekawa ile taka przyyjemność kosztuje.. ale coś kiedyś słyszałam że koło 50zł. Tylko, że to daaaawno było..
  17. [quote name='malawaszka']nie znam mowy ciała krów więc kto ją tam wie co robiła :diabloti:[/QUOTE] Hmm.. a jak koń się spłoszy listkiem, to chce go staranować? :diabloti: Żebyś Ty zobaczyła jaki krowa ma mały mózg.. :eviltong:
  18. A widzisz.. wiedziałam, że coś wstawisz :diabloti: Czasem wystarczy odczekać. Ah.. kobiety :evil_lol: Jeśli chodzi o Dirki - brak mi słów :loveu: :loveu: :loveu: A właśnie, tak mi się nasunęło - bo Vesper ma takie podbarwione na brązowo uszy - ja rozumiem to takie szczenięce i z czasem się ta sierść wybarwi na odcienie szarości? Już nie kleisz? :cool3: Inspirowana Tobą dziś wyczesałam Galinę po cieczce i w końcu wygląda jak pies :diabloti:
  19. [quote name='malawaszka']no fakt - listeczkiem już dość dawno mnie nie można nazwać :roflt: :evil_lol:[/QUOTE] A nie widzisz tej subtelnej różnicy - płoszyć się i atakować? :diabloti:
  20. [quote name='betty_labrador']a w czym są lepsze? może raczej-są inne i bardziej Ci odpowiadają? :razz:[/QUOTE] Konie są dziwne.. waży toto 500kg, a listka się boi, podmuchu wiatru, gołebia :mdleje: Krowy, co sie płoszy na widok listka jeszcze nie widziałam :diabloti:
  21. [quote name='Agnes']spoko spoko wszystko jest pod kontrola:evil_lol: ja caly czas mam tego nie za duzo:evil_lol: po prostu zmieniam niektore starsze obroze/szelki na firmowki:evil_lol:[/QUOTE] Hmm.. najtrudniej sie przyznać :evil_lol:
  22. [B]Agnes[/B], wydaje mi się, że dysplazja w stawie śródręczno-nadgarstkowym jest niemożliwa, bo nie ma tam panewki ;) [B]Kasiu[/B], mnie też kamień z serca spadł.. Oczywiście, to nic dobrego co się ze stawami Dory dzieje, ale to jeszcze nie tragedia. Tylko pewnie trzeba przygotować się na długie leczenie. Jak jest z Dorki wagą? Bo może gdyby była troszkę szczuplejsza, to nie byłoby takiego obciążenia dla stawów? Weterynarz nic o tym nie mówił? Trzymam kciuki, coby wszystko szło ku dobremu !
  23. Waszko, ja nie wiem czemu Cię ta krowa pogoniła.. przecież krowy raczej dobrze człowieka kojarzą.. ten im jeść daje, na łąkę wypuszcza, zapładnia :diabloti::evil_lol: Same przyjemności :eviltong: Kojot - jakaż to ogniskowa? :-o Bo nie mam podglądu danych..
  24. [quote name='weszka']Chyba nie ;) bo po pierwsze to dopiero podszykowanie a nie pełen efekt, a po drugie leje więc focić się nie da, a w domu to marnie wyjdzie.[/QUOTE] Wykręty :diabloti:
  25. To może nam pokażesz efekty swojej pracy? :razz:
×
×
  • Create New...