Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. [URL="http://img36.imageshack.us/img36/7651/dsc0694x.jpg"]http://img36.imageshack.us/img36/7651/dsc0694x.jpg[/URL] Rośnie Ci drugie przepiękne suczydło.. :mdleje: Teraz to już wystawy są Twoje ! I spróbuj nie przyjechać za rok na Warszawską.. :diabloti: Mam nadzieję, że z tym czasie nie będę w jakiejś oborze tudzież stajni na praktykach :diabloti:
  2. [quote name='ariss']ahhh...zarośnięty sznupel:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: jutro już będzie odpicowana:razz: a hebanita,została w hodowli:pma cudny charakter:loveu:no i razem z Gasska się uwielbiają:loveu:[/QUOTE] Ohohooo, Galina wygląda masakrycznie aktualnie - z tym, że ona już jest PO odpicowaniu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ciekawe co z niej wyrośnie :razz: Aczkolwiek ogon ma nienajpiękniejszy jak już patrzeć na całość :eviltong:
  3. [quote name='malawaszka']na necie są :p[/QUOTE] nono Kojotku, idź do neta zmierzyć :evil_lol:
  4. Która siostra? :razz: [URL="http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/5.jpg"]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Pogorzelica/5.jpg[/URL] ahhh.. :loveu::loveu::loveu:
  5. [quote name='ariss']ukradzione Galeństwo:loveu:jak chcesz inną fote to mów;)ale ta jest miodzio:loveu::loveu::loveu:naszukałam się jej....:diabloti:[/QUOTE] Urokliwa jest, nie powiem ;) Dłuuugo ją miałam na tapecie. Nie przesadzaj, Twoja galeria jest większa :diabloti:
  6. Jesooo.. myślałam, że to tylko Lunkowe urodziny były, a tu chyba jeszcze Twoje się nawinęły - 18 rzecz jasna :loveu: A do tego jeszcze zaobrączkowanie się prztrafiło :mdleje: Wielkie wielkie WIELKIE gratulacje ! Obyś zawsze była tak szczęśliwa jak jesteś teraz. Życzę z całego serca :loveu:
  7. [B]weszko[/B], trzymam więc kciuki za szczesliwy powrót :p [B]Ewcia[/B], oj ja teeeeeż.. Żeglowanie, moja miłości.. Szkoda, że w tym roku nie miałam okazji potrzymać wiatru w żaglach :-( [IMG]http://i32.tinypic.com/2ahxpg5.jpg[/IMG] Windsurfing, druga acz mniejsza miłości.. [IMG]http://i31.tinypic.com/23uxv03.jpg[/IMG] Spokojnie [IMG]http://i26.tinypic.com/13zvdit.jpg[/IMG] I ja [IMG]http://i32.tinypic.com/2en4v2w.jpg[/IMG]
  8. [quote name='ariss']wrociłam dziś, ale to środy nie mam czasu:shake:a w piątek wyjeżdzam do Białegostoku:razz: więc może po następnym weekendzie?[/QUOTE] W tej chwili Ci nie powiem, czy będę w Warszawie w owym czasie, ale będziemy się kontaktować ;) We wrześniu to MUSIMY się już zobaczyć.. Choćby przed samym poczatkiem roku akademickiego ;) Zapomniałam powiedzieć, że przepiękna nowa stronka Gasski :loveu: I Galeństwo się tam prezentuje ! Ah ah :loveu:
  9. Ewcia, to kiedy wracasz i się widzimy? :razz:
  10. [quote name='asiunia']Justa:loveu:bezwzględnie należę do Twojego fanklubu:loveu:[/QUOTE] Ojej Asiu, jak mi miło :loveu: Ja od lat wyglądam tak samo, zaś Ty - kobieta-kameleon ! I w każdym wydaniu Ci do twarzy :loveu:
  11. To i ja się wstawię wakacyjnie :p [IMG]http://i29.tinypic.com/167mipf.jpg[/IMG]
  12. [B]Kojocie[/B], nie ma to jak żyć w realnym świecie, co? ;) [B]weszko[/B], buhahha dobra jesteś :eviltong: Ciekawe czy w pracy też mają taką radochę z Twojej amnezji :evil_lol: Moje wakacje poza domem minęły szybko, że hoho.. Ale generalnie żyję sobie na spontanie i wcale nie jest powiedziane, że jutro znów gdzieś nie wyruszę :p [B]Sylwia[/B], wakacji mam jeszcze cały wrzesień, także wcale nie taki koniec ;) Zabijesz mnie, podcięłam galinie włosy na łapach na krótko - w końcu wyglądają zdrowo, a ja coraz pewniej czuję się z nożyczkami w ręku. Aczkolwiek na dzień dzisiejszy pewnie jaszczur nie wygląda zbyt ciekawie. Cóż, każdy kiedyś się uczył :mdleje: Ponadto przerwałam jej trochę grzbiecik, bo włos już dojrzał, urósł i łatwo wychodził. Ucho dała sobie tylko jedno ogolić :mdleje: A teraz jakieś fotki. Mam nowego PS-a i nie mogę się w nim połapać, pozatym dawno nie korzystałam z komputera.. także cudownie nie jest, ale to nie wystawa sztuki :evil_lol: Było tak.. Taras [IMG]http://i27.tinypic.com/28lcks4.jpg[/IMG] Widok z okna [IMG]http://i27.tinypic.com/et6uc0.jpg[/IMG] Jezioro [IMG]http://i26.tinypic.com/hvsykk.jpg[/IMG] Ludzie [IMG]http://i29.tinypic.com/167mipf.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/nle4py.jpg[/IMG] Tak na marginesie, babcia podcięła mi włosy, ah 10 miesięcy hodowania poszło do śmietnika :cool1:
  13. [quote name='LeCoyotte']Może masz tryb ciągły ustawiony?[/QUOTE] O tym samym pomyślałam. U mnie pilot działa tylko przy AF-A. Przy AF-S i AF-C zero reakcji :cool1:
  14. [URL="http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2489_1_640.jpg"]klik[/URL] cuuudo.. :mdleje: równiutkie, jak pod linijkę :cool1: tylko brak mi góry, oj brak :placz:
  15. Wróciłam :cool1: W zasadzie, to tak odzwyczaiłam się od komputera, że mimo tego, że od paru dni już jestem w domu, jakoś zapomniałam go włączyć. Czy to nie piękne? :p Jakby ktoś usiłował się dobić do mnie na GG, to chwilowo zaginęło mi w akcji :cool1: Fotki jakieś tam mam, to wstawię jakoś na dniach.. Miło mi, że odwiedzaliście :multi:
  16. [URL="http://img195.imageshack.us/img195/9375/dsc0324z.jpg"]klik[/URL] Jeżukolczasty.. wzięłabym na zawsze i dała wszystko co najlepsze :loveu: :placz: Dla Lunki spóźnione życzenia. Zdrówka zdrówka zdrówka i trochę wyrozumiałości dla znerwicowanej pańci :cool1: Miałam nadzieję, że na jednych z ostatnih stron znajdę Oliwkowe zdjęcia, ale chyba muszę nieco się cofnąć..
  17. [URL="http://photos.nasza-klasa.pl/4720173/78/other/std/e2cdd06612.jpeg"]http://photos.nasza-klasa.pl/4720173/78/other/std/e2cdd06612.jpeg[/URL] Beatko, doskonale Cię widać :evil_lol:
  18. [quote name='weszka']Szczeniak ma 18 kg, stracił mleczne kły i nabrał mięśni na udkach :p [/QUOTE] Stan na 2 tygodnie temu :p A teraz? A gdzieście były z taką psią ferajną?
  19. [URL="http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/7.jpg"]klik[/URL] Ależ za Wami tęskniłam dziewczyny ! :loveu: Przepiękne nadmorskie fotki :multi:
  20. [quote name='Polna']na pewno, ale trzeba wszystkiego spróbować, poza tym na szybko zmniejszałam na potrzeby dgm a tu jeszcze street w kolorze [url]http://fc08.deviantart.com/fs49/f/2009/179/1/e/z_czerwonej_cegly_by_insaniae.jpg[/url][/QUOTE] Jasne, dobrze próbować wielu dziedzin, wówczas człowiek się rozwija. W tym portrecie podoba mi się prostota - która uwielbiam na zdjęciach wszelkiego typu. Podoba mi się modelka. Kadr mi się podoba. Konwersja bardzo typowa dla Ciebie i wiele razy podkreślałam, że lubię.. Ostrości brakuje, minimalnie (OCZY!) Szumi. Domyślam się, że było niewiele światła.. Street w kolorze, street BW - uwielbiam wszystkie Twoje ! :loveu: Kiedyś się zbiorę, wybiorę i ładnie poproszę o kilka w dużym formacie :loveu:
  21. Człowiek nawet nie myśli by zaprzeczać :evil_lol:
  22. Polna, ostrości mi brak. Portret to już inna półka niż street ;)
  23. [quote name='Agnes']ja sie tak "boje" kupowac czern, ze..prawie jej nie mam:lol: iedys mialam duzo czarnych ciuchow, staralam sie to zmienic i przegielam w druga strone:eviltong:[/quote] Teraz to i ja czerni nie kupuję, więc chyba jestem na dobrej drodze do przegięcia :mdleje: Początki były trudne - wychodziłam i miałam wrażenie, że wszyscy się na mnie gapią :placz: Wieloletnie przyzwyczajenia robią swoje.. [quote]nie kus!! bo jeszcze i ja pojade:oops::roll:[/quote] Jedź ! Ja kupuje wyłącznie na wyprzedażach i jak patrzę na pierwotne ceny to czuję się jeszcze lepiej :cool3: [quote]po takiej podrozy i tak bedzie cieply:evil_lol:[/quote] On się chłodzi juz na miejscu :loveu: Od wczoraj :loveu: A póki co trzeba jeszcze zrobić ręczne pranie, wypastować buty, zrzucić wszelkie potrzebne rzeczy z dysku - bo komupter jedzie na format, a jak jaszczurka wróci z działki doprowadzić ją do porządku. Ponadto spakować się, ogarnąć. Ajjjj :mdleje:
  24. Strach pomyśleć, jak bedzie wyglądać to najmniejsze jak wrócę za 2 tygodnie :mdleje: Rośnie błyskawicznie ! Mam nadzieję, że dobrze bawisz się na wakacjach :cool3:
  25. Wszyscy zadowoleni - pies, bo ktoś bardziej interesuje się nim niż aparatem. Ty, bo masz piękne zdjęcia. Ktoś, bo czuje się potrzebny i dumny z tego, że został zaangażowany w proces twórczy :evil_lol:
×
×
  • Create New...