-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']No to ja już nic nie rozumiem...:shake: pzdr.[/QUOTE] Trzeba wyciskać z tych ostatnich 2 tygodni wakacji ile się da, szkoda czasu na komputer, co Mateusz? ;) -
Mój fartuch z I roku poszedł na szmaty - sito się z niego zrobiło :loveu: Nie warto inwestować w nic drogiego, przynajmniej na początku ;) Okularów u nas nikt nie nosił, jakoś nie było potrzeby ;) Ah i pamiętajcie, że na pierwsze ćwiczenia fartuchy będą Wam już potrzebne!
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[URL="http://img29.imageshack.us/img29/9830/dsc0090ak.jpg"]http://img29.imageshack.us/img29/9830/dsc0090ak.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: A to cudo ma już domek?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[QUOTE=Blever's;12930650]fartuchy ponoć obojętnie jakie. Zastanawiam się nad maseczką.. nikt o tym nie wspomina a jak oglądam zdjęcia to wszyscy w maseczkach... więc nie wiem.[/QUOTE] u nas nikt w maseczkach nie chodzi na I roku ;)
-
[quote name='Talagia']A ja mam pytanie czy fartuch musi miec rekawy do nadgarstków? :roll: Bo ja mam po siostrach, ale troche przykrótkie właśnie te rekawy, a szkoda mi kupowac nowe :P I prawdopodobnie bede mogla ze soba zabrac frettyyy :loveu::loveu::multi::multi:[/QUOTE] Powiem tak - nie musi, bo są osoby co mają krótkie fartuchy z tym, że.. jego głównym zadaniem jest chronić Cię przed usyfieniem się formaliną, 'mięsem' tudzież wypaleniem sobie dziury w ręce kwasem na biochemii :cool3: Ale jeśli Ci to nie przeszkadza ;)
-
Pamiętam te czasy kiedy ja byłam taka nakręcona :p Zdziwicie się jeszcze jak szybko Wam to spowszednieje ;) Ale cieszcie się cieszcie, w końcu to możliwość spełnienia marzeń stwoi przed Wami (w sumie przed nami wszystkimi) otworem ! A co do skalpeli - na sggw na I roku niepotrzebne ;)
-
[B]Anetko[/B], trzymajcie się, jestem z Wami calym sercem :calus: Pamiętaj, tu nie ma dobrych, czy złych decyzji.. dopiero czas pokaże, co było słuszne.
-
[quote name='Talagia']no Justa przyznaj sie miałaś oczywiscie 100% z wszystkich przedmiotów? ;)[/QUOTE] nawet 150% :diabloti:
-
[quote name='ChromosomekX']z tego co się dowiadywałam i czytałam to weterynaria to najdroższy kierunek na sggw i kosztuje 4 tysiące ;) za semestr :P no 3900 ale to nie wiele zmienia sprawę ;] poza tym dostanie się na nie graniczy z cudem i najlepiej jak masz 95-100% z rozszerzonej biologi i chemii! bo punkty się sumują ;] co i tak nie daje ci gwarancji dostania się na dzienna weterynarie ;] wiec albo daj spokój albo idź na wieczorowe bo jest łatwiej szkoda tylko ze piekielnie drogo! do tego nie sztuka jest się dostać na weterynarie-sztuka jest się utrzymać ;][/QUOTE] widzę, że ktoś tu jest doskonale poinformowany.. :loveu:
-
['] Biegaj po Łąkach, silny i szczęśliwy Piesku..
-
[quote name='Matusz']dokładnie, ale dam radę ?:diabloti:[/QUOTE] mnie się pytasz? :P ja włosy zapuszczałam w przedszkolu ostatnio :eviltong:
-
[quote name='weszka']Wszędzie najważniejszy jest zdrowy rozsądek. I mniejszego całkiem zdrowego psa można zajeździć nadmiarem treningów. Umiarkowany ruch nawet taki skokowy nie szkodzi jeśli pies nie ma problemów ze stawami, jest w dobrej kondycji, a trening jest poprzedzony rozgrzewką. Dirki jest sprawna, dobrze umięśniona, szczupła - waży niecałe 34 kg - a kilka przebiegów z pewnością jej nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie rozwinie te partie mięśni których przy normalnym biegu pies nie rozwinie.[/QUOTE] Czuję się dokształcona :p A co do tego umiaru, to też już muszę uważać, żeby Galinki nie zajeździć. Wcześniej biegała tyle ile jej piłke rzucałam, ale czas troche odpuścić. Kurcze, szkoda wielka, że nie poznałyśmy się na Warszawskiej :-(
-
[quote name='weszka']Zmienia się ale póki co bardziej wygląda na wilczarza niż na sznaucera ;) Maluchom nie wolno skakać więc Vesper nie skacze ani na torze ani za dyskami, biega tylko za rollerami. Dorosły pies jeśli nie ma problemów ze stawami może spokojnie śmigać - no może nie bernardyn ;)[/QUOTE] Piękna jest ! :loveu: A miłośnik i tak rozpozna :loveu: A Dirki może? Jej masa i wielkość nie przeszkadza? Coś kiedyś czytałam o za dużych przeciążeniach dla stawów, ale nie wiem ile w tym prawdy..
-
[URL="http://img10.imageshack.us/img10/5295/dsc01359qez.jpg"]http://img10.imageshack.us/img10/5295/dsc01359qez.jpg[/URL] Jak jej się pięknie proporcje wyrównują :loveu: To tak dużym psom nie szkodzą sporty skokowe? (agility, frisbee)
-
[quote name='Matusz']A ja się wolę w dłuższych, i będą jeszcze dłuższe :eviltong::p[/QUOTE] A proszę Cię bardzo, nie moja głowa :evil_lol: Choć współczuję już okresu zarastania głowiny, bo w pewnym momencie stają się nie do zniesienia :diabloti:
-
[quote name='Unbelievable']fakt:diabloti::loveu: też możesz klikać :diabloti: zrobić podstawy, nic trudnego a zawsze się przydadzą ;)[/QUOTE] Muhahha.. nie widziałaś jeszcze Galiny, co z podkulonym ogonem ucieka na dźwięk kilkera :D
-
[quote name='Matusz'] [B]Justa[/B], na gorsze prawda? :D:evil_lol:[/QUOTE] Chyba wolałam Cię w krótkich :diabloti:
-
[quote name='Od-Nowa'] może mi poradzisz którą droga najlepiej dojechać do Wawy by nie stać w tych koszmarnych korkach?? camping mamy blisko Pól Mokotowskich więc jeden rejon[/QUOTE] Korki dojazdowe w piątk popołudniu raczej nie powinny być wielkie ;)
-
[quote name='malawaszka']nie wiem czy coś wyjdzie z tego bo z psami pojechac nie mogę a bez nich się boję bo nie ufam rodzince, że będą pilnować, żeby Luna nie zniknęła - takze możliwe, że dopóki nie będzie ogrodzenia to nigdzie się nie ruszę - ze strachu o włóczykija powsinogę :mad:[/QUOTE] kase przynajmniej odłożysz na ogrodzenie :p
-
[quote name='weszka']Póki co Dirki starannie wybiera przeciwników i sama nie zaczepia. Ot nie pozwala żeby się ktoś stawiał :diabloti: Co będzie dalej zobaczymy :evil_lol: Foootki mówisz? Jakie fotki :diabloti::eviltong:[/QUOTE] Póki co.. :diabloti: Z tą demolką to całkiem do rzeczy Od-Nowa mówi :eviltong: Fotki małego, średniego i dużego szaraka :razz:
-
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
Justa replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
[B]Anza[/B], bardzo mi przykro.. Trzymam mocno kciuki za Hackera. Pewnie zatruł sie tym samym, tylko z uwagi na jego masę nie spowodowało to takiego spustoszenia w oganizmie.. Tak sobie myślę, puszczam psa wolno po osiedlu i niby cały czas kontroluję co tam niucha, ale to jest chwila moment.. Daje do myślenia :-( -
[quote name='weszka']A! Ostatnio wykonała też niezłą akcję :diabloti: Spotkałyśmy znajomą bokserkę która jest bardzo sympatyczna ale trochę boi się Dirki, a Dirki wykorzystuje jej słabość i pokazuje jej swoją pozycję - chodzi prosta z wypręzonym ogonem i się nad nią troszkę pastwi psychicznie. Za to świetnie boksia dogaduje się z Vesper i szalały jak najęte razem. Tyle że Vesper teraz nie zna umiaru i by każdego psa zabiła swoją upierdliwością więc boksia w końcu coś na nią burknęła że już dość tych gonitw. No i szybko tego pożałowała bo jak proca wystrzeliła na nią Dirki, zwaliła ją jednym ruchem na plecy, warczała jak burza z piorunami i przed dobrych kilkanaście sekund boksia nie mogła wstać :-o:diabloti: dopiero jak odleżała swoje. Czyli Vesper ma świetną obstawę :loveu: i nie będzie tam byle kto na nią warczał bo starsza przyszywana siostrzyczka czuwa :cool1:[/QUOTE] Jakie to rozkoszne :loveu: Obstawę mieć będzie, ale pomyśl co będzie jak Ci obie będą powalać każdego psa w okolicy :evil_lol: Nie wiem jak reszta ale ja czekam na fotki :diabloti:
-
[B]Martyna[/B], też myślałam o tym różu dla Galinki, tylko cena mnie ostraszyła :placz:
-
[quote name='Unbelievable']pies który zdycha jak gram :placz::loveu:[/QUOTE] Gram jest niepowtarzalny, tylko on sie tak miota :loveu: Wy to łatwiej macie, jak klikacie :diabloti:
-
[quote name='ariss']ale Ty masz lepiej w tym roku niż my wszyscy:eviltong: WYPROWADZIŁAŚ SIĘ NA WIEŚ:loveu::loveu::loveu::loveu: do swojego własnego domku:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Wasiu, Ty masz gospodarstwo agroturystyczne nie ruszajac się z domu :loveu: Pomyśl o tym pakowaniu, o myśleniu, czy wzięłaś wszystko, o wielogodzinnej podóży samochodem, o rozładowywaniu tego co zabrałaś.. DRAMAT :diabloti: