Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. Gratki wielkie dla dziewczyn ! ale co tu się dziwić.. są przepiękne, obie ! Mam nadzieję, że masz jakieś fotki z show :diabloti: Vesper już taka wyrośnięta, że ledwo ją poznałam. A właśnie, wypadałoby zmienić avatara, bo mało aktualny :cool3:
  2. Galina raz jeszcze w różu [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4378/dsc0559c.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6518/dsc0442q.jpg[/IMG]
  3. Prawda? Ta taśma z 'miękkie i lekkie' jest rewelacyjna :loveu: [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/4256/dsc0527j.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4378/dsc0559c.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4299/dsc0472f.jpg[/IMG]
  4. [quote name='malawaszka']kosmicznie brzmi to odczulanie - niesamowite, że to działa - u psów nie może być przecież efektu placebo czy ludzie też mogą się tak odczulać? czemu to nie jest powszechnie stosowane? :niewiem: sto pytań do :p[/QUOTE] waszko, ja już od daaawna mam zamiar się dokształcić w tej dziedzinie.. poszukam czegoś na wydziale i jak tylko ogarnę co nieco to Wam się tu wszystkim pochwalę ;)
  5. Póki co jedno.. [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/3986/dsc0534s.jpg[/IMG]
  6. No to wakacje się skończyły, zaczął się rok akademicki.. za tydzień mam pierwsze zaliczenie :loveu: Może trudno w to uwierzyć, ale mam zdjęcia :cool3: [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/9982/dsc0487lz.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/3986/dsc0534s.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/1788/dsc0548c.jpg[/IMG] Tak z nowości, Galestwo jakiś miesiąc temu miało odczulanie na króliczą karmę Troveta (tak jak myślałam, odczuliła sie przy okazji na pozostałe Trovety) i póki co (odpukać!) w porządku, zjada, cała szczęśliwa, problemów nie ma.. Oby tak zostało. Niedługo będziemy pewnie doczulać jeszcze na jakąś firmę, żeby było 'na zakładkę'
  7. mamy już różowego rogza i muszę powiedzieć, ze jest rewelacyjny :loveu:
  8. [quote name='ariss']oj bez przesady toż to zwykły wiejski burek;) [/QUOTE] Ja Ci dam burka.. w dodatku zwykłego.. ona jest absolutnie niepowtarzalna i niezwykła :loveu:
  9. [URL="http://i38.tinypic.com/iefg2h.jpg"]http://i38.tinypic.com/iefg2h.jpg[/URL] [quote name='betty_labrador']Lucky. w pierwszym kolory cos nie te. Kadr środkowy , kompozycja nie bardzo i wszystko takie szare, nieoswietlone, nieostre tez ;)[/QUOTE] Mówcie sobie co chcecie, ale mnie się podoba :p Ma coś w sobie.
  10. [quote name='Unbelievable']Ja mam dwie :evil_lol:robione kosmetyczki- nic a nic się nie działo[/QUOTE] Pozatym, że można w sposób bardzo prosty zarazić się HIV lub WZW.. Ah, zapomniałabym.. mało mnie dzisiaj szlag nie trafił.. Jadę autobusem. Cały pusty. Obok mnie wolne miejsce.. Wsiadają 3 menelice, brudne, śmierdzące - oczywiście obsiadują mnie dookoła, po czym zadowolone otwierają piwsko. Czemu ludzie są tacy beznadziejni i głupi?! Idziemy przez przejście dla pieszych. Ja, Galina, TZ. Takie przejście bez świateł. Z lewej strony zatrzymuje się miły pan, zeby nas przepuścić. Jakieś 30 m z drugiej strony jedzie sobie spokojnie autobus, wchodzimy na przejście, skoro pan nas już puszcza a autobus wcale nie zwalnia ! Autobusiasz nagle zaczyna machać łapami, drze się coś przez tą szybę. Przy okazji zastawił nam droge przejścia. Korek się zrobił.. Bosz, ludzie to debile.. No i na miłe zakończenie dnia wracam z jaszczurką z wieczornego odsikania. W bloku obok mieszka facet, co ma taką durną sukę, która rzuca się na Galinę. Większa jest od niej, Gala więc nie podejmuje nawet prób obrony.. Widzę - suka znów bez smyczy, wołam więc do faceta, żeby zabrał swojego psa, a on mi na to, że to jego sprawa! Suka oczywiście z zębami się rzuca, szczeka, warczy, Gala przerażona - ja mu mówię, że agresywnego psa się na smyczy trzyma, ze mój jest na smyczy itd. A ten mnie zwyzywał od gówniar i Bóg wie kogo jeszcze.. Ludzie są tacy głupi, jejku.. Wyżaliłam się.. To dobrej nocy :)
  11. [quote name='mala_czarna']Justa, jeśli chodzi o kolczyki, to łącznie posiadam w uszach 4 dziurki. W jednym uchu jedną, w drugim 3 sztuki ;) Wprawdzie rzadko zdarza mi się wkładać na raz 3 kolczyki, ale czasem sobie poszaleję. Przekłuwanie było metodą chałupniczą, czyli igła od wenflonu i zmrożony uprzednio ziemniak. Nic a nic nie bolało. :evil_lol:[/QUOTE] Ja nosze wszystkie 6 jakie mam, ale oglądając zdjęcia z zeszłych wakacji uświadomiłam sobie, że wogóle ich nie wymieniam :mdleje: Ja miałam 4 dziurki robione u kosmetyczki pistoletem, ale więcej tego błędu nie popełniłam jak dowiedziałam się jakie rewelacje można zlapać :shake:
  12. [B]madziorko[/B], brałam w animalii, bo mam pod nosem punkt odbioru i nie musze płacić za przesyłkę ;) Coś za coś. [B]weszko[/B], nie zaszkodzi, choć moja mama uważa, że wyglądam jak choinka :mdleje: [B]mala_czarna[/B], wciąga oj wciąga - również kolczykowanie :shake: dopiero tydzień minął od ostatniego kolczyka, limfa sączy się z dziurki jak opętana, średnio mogę spać na lewym boku, ale już myślę o kolejnym :mdleje: No i brew.. ale to jak wyprowadzę się z domu :evil_lol:
  13. [quote name='ariss']oj kochana dawaj mi tu więcej foteczek:mad:[/QUOTE] Będą jak ze wsi wrócę :cool3: [quote name='betty_labrador']świetny kolczyk![/QUOTE] Który? :evil_lol: [quote name='eria']różowe na czarnym się cudnie prezentuje :loveu:[/QUOTE] Szkoda, że musze czekać na nią 2 tygodnie :shake:
  14. Witam odwiedzających, którym brak fotek nie przeszkadza jak widzę :loveu: [B]Doginko[/B], bolało bolało bo bardzo ciężko kolczyk wchodził i 2 razy mi Morbid wkładał igłę w ucho, gdyż jak napuchło to musiał trochę dziurę rozepchnąć, zeby kolczyk wszedł. W sumie pastwił się nademną jakieś 20 minut :diabloti: A teraz trochę się papra toto, ale ja to już wteran, to nie straszne mi takie rewelacje :eviltong: [B]Agappe[/B], fotek niestety nie mam nowych mimo, że Galina wygląda w miarę względnie. W niedzielę jadę na wiochę ostatni raz w te wakacje (od czwartku zajęcia..:placz:) to może uda mi się trochę fotek przywieźć :loveu: Mam nadzieję, że tam nie zamarzniemy, bo ochłodzenie idzie :evil_lol: Moja mroczna jaszczurka będzie miała różową obrożę :cool1:
  15. Moja cudna :loveu: [URL="http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/12-Kopia-1.jpg"]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/12-Kopia-1.jpg[/URL]
  16. [quote name='Marta_Ares'] Tylko co to bedzie w przyszlosci, jak my teraz z takimi problemami nie potrafimy sobie poradzic? bedzie jeszcze gorzej... Czy moze byc gorzej Potrzebowalam wsparcia od niego w zeszlym tygodniu, nie otrzymalam tego:-( [/QUOTE] A myślisz, ze człowiek się rodzi z tą umiejętnością? Uczymy się tego, latami, często do końca życia. Nie ma osoby, która wie wszystko o relacjach międzyludzkich. Do każdego związku należy podchodzić indywidualnie i wykazać się często ogromną cierpliwością.. Nie myśl w tej chwili nad przyszłością. Skup się na tym co jest teraz. Bądź czujna, nabierz trochę dystansu, daj mu się wykazać. Są takie sprawy, które rozwiązać potrafi jedynie czas.
  17. [quote name='Marta_Ares']tego sie własnie boje, jak ja teraz bede sie przy nim czuła, ale z drugiej strony było nam ze sobą tak dobrze... szczegolnie te pierwsze 2 lata, wszystko zaczelo sie psuć kiedy hmm no wlasnie nie wiem kiedy, ja mam wrazenie ze dla niego teraz tylko pieniądze sie licza:roll: Nie upijał sie, nie palił..... kurcze myslałam ideał faceta:roll:[/QUOTE] Dlatego powinnaś spróbować, jeśli tego nie zrobisz będziesz żałować. Będziesz myśleć, co by było gdyby.. Tutaj nie ma dobrych wyborów, bo w grę wchodzą uczucia - dlatego też nie jest to takie proste. W każdym związku prędzej czy później następuje kryzys - i to często właśnie to decyduje o sile związku. Wtedy też pokazujemy swoje prawdziwe 'ja' swoje umiejętności komunikacji, radzenia sobie z problemami. Wieczna sielanka jest niezdrowa. Jesteście jeszcze młodzi, jeszcze prawdopodobnie nie takie problemy przed Wami, to dopiero przedbiegi. Dobrze znać siłę drugiej strony i swoją własną. Nie ma ideałów, pytanie czy te wady potrafisz zaakceptować, czy są one dla Ciebie nie do przyjęcia. Ściskam.
  18. Marta, ja staram się kierować zasadą.. Dawaj drugą szansę, trzeciej nigdy. Trzymam mocno za Was kciuki.. Jednak, nie oczekuj cudów - ludzie zazwyczaj się nie zmianiają, nie w takim stopniu. Oczywiście, on może się starać i prawdopodobnie będzie, jednak czy Ty będziesz się czuła przy nim bezpiecznie?
  19. [quote name='madzior_ka']ja też przez Grama zaczęłam chorowac na tego różowego rogza, tylko, ze ja chciałam kupic szelki w najblizszym czasie i.. zastanawiam sie czy nie zrobie denisowi zbyt duzej krzywdy rozowymi szelkami, gdzie jakby nie patrzec tego rozu jest wiecej niz na obrozy;d[/QUOTE] Szelki to ja bym brała bardziej stonowane - my mamy czarne i moim zdaniem najlepiej wyglądają. A różowego rogza dzisiaj zamówiłam :diabloti:
  20. [B]eria[/B], zdolniacha :mdleje::loveu:
  21. [quote name='dbsst']hahahaha czyżbym słyszała tu przekąs :diabloti:[/QUOTE] Jesooo.. czemu wszyscy robią ze mną potwora? :placz:
  22. Będzie róż ! :loveu:
  23. Dzięki wielkie :) Ciemne toto.. chyba padnie więc na róż..
  24. [quote name='malawaszka']sama jesteś stara :obrazic:[/QUOTE] Ojejejjjjj..
  25. [quote name='Magda25'] Justa, widziałam gdzieś zdjęcie biszkoptowego laba w niebieskim rogzie z serii miękkie i lekkie, poszukać ?[/QUOTE] Oj byłabym wdzięczna bardzo ! Różowy jest taki naprawdę oczojebny z tego co widzę :diabloti:
×
×
  • Create New...