Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. [quote name='ariss']kupiłam sobie nowe nożyczki:loveu:są świetne:loveu:[/QUOTE] i na mnie nie poczekałaś :placz:
  2. [quote name='dbsst']najlepiej głową w dół :roll::diabloti:[/QUOTE] Co sugerujesz? :cool1:
  3. [quote name='Doginka']Ale Jego tam nie było:diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Aaa.. i wszystko jasne :diabloti: Weź tu czlowieku kobietę samą gdzieś wypuść.. :evil_lol:
  4. A Marcin tymczasem spokojnie robił zdjęcie..? :evil_lol:
  5. [quote name='Maga100'][B]nie, nie, to jest MOJE marzenie, a twoje jest inne :diabloti:[/B] [/QUOTE] W którą stronę na kozetkę? :p
  6. Nie wiem jakim cudem, ale dopiero teraz doczytałam.. ['] biegaj Kajciu za Tęczowym Mostem, szczęśliwa i bez bólu..
  7. [quote name='Talagia']no ja zgadzam sie z Justa, histologia to wyklad obowiazkowy :D Profesor co chwile powtarza, ze osoby nieobecne na wykladzie w wiekszosci nie zaliczą. Nie moge wysiedziec tylko na chemii, fizyce i fizjologii komorki... A reszta wykladow jest calkiem ciekawa :) A moje ulubione to anatomia i biologia, bo swietnie mi pasuje sposob prowadzenia wykladow i mam z tego jakos najladniejsze i najczytelniejsze notatki ;)[/QUOTE] Też Was tak trochę straszy.. Bo tak naprawdę taki wykład to służy tylko zapisaniu złotych myśli Profesora apropo rzekomych błędów w książce. Reszta mz jest nie do ogarnięcia na wykładzie i i tak trzeba się nauczyć z książki. na chemię, fizykę i fizjologię nie chodziłam.. :roll: A co do anatomii i biologii - ciesz sie póki możesz, bo to najprawdopodobniej ostatni tak czytelnie prowadzony przedmiot, gdzie Profesor DYKTUJE wszystko pięknie :cool3:
  8. [quote name='agacia']Prędzej czy później same by do tego doszły, że lepiej jest iść z psem na spacer zamiast go taszczyć na wykłady. Niektóre rzeczywiście są ciekawe, ale na niektórych człowiek walczy żeby nie zasnąć, a prof. praktycznie czyta to co w książce jest dokładnie. A książkę poczytać można w domu :)[/QUOTE] Nie wiem w jakim mieście studiujesz.. Ale w Warszawie na porządku dziennym jest poprawianie książek przez Profesorów na wykładach, a potem przychodzi kolokwium i niestety w takim wypadku informacje z książki są niewystarczające, a wręcz błędne :cool3: Przykładem może być histologia. Ale fakt faktem, nie na wszystko warto chodzić.. a dwa że gdyby chodzić na wszystko, to człowiek nie miałby kiedy się uczyć :mdleje:
  9. [quote name='ewtos'][quote name='agacia']Ja zawsze chodzę na wszystkie w pierwszym tygodniu, a później to tak różnie bywa :] Na pierwszym roku chodziłam chyba tylko na anatomie, na histologii byłam raz, a z resztą to różnie bywało. Na biochemii nie byłam ani razu ....QUOTE] A ładnie to tak demoralizować młodsze kolezanki;).[/QUOTE] To samo chciałam napisać ;) Ja natomiast chodzę na 8 rano w środy na wykłady z fizjologii, bo w inny sposób nie wyobrażam sobie tego przyswoić :mdleje:
  10. [quote name='Maga100'][B][COLOR="blue"]sny odzwierciedlają nasze najskrytsze marzenia, których sobie nie uświadamiamy :diabloti::diabloti::evil_lol[/COLOR]:[/B] [B]Mam nadzieję, ze byłam szczupła w tym śnie :cool1:[/B][/QUOTE] Czyli sądzisz, że moim najskrytszym marzeniem jest to, żebyś była szczupła ? :evil_lol:
  11. [URL="http://i35.tinypic.com/6t3cjt.jpg"]http://i35.tinypic.com/6t3cjt.jpg[/URL] UWILEBIAM to zdjęcie.. :loveu:
  12. ja nie jestem zwolenniczką kombinezonów.. myślę, że taka dereczka w zupełności Wam wystarczy, pies ma swobodę ruchów a pod brzuchem nie przyniesie kilograma błota ;) Fajnie Wam wyszedł ten kubraczek. Galina też ma takie coś zrobione ze starcyh spodni i parasolki :eviltong:
  13. Widzę, że powiększyło Wam się stado.. Flora jest przepiękna i widać, że drzemie w niej mnóstwo energii.. A Tobie życzę ogromu cierpliwości, żeby wyprowadzić pręguskę na prostą ;)
  14. [quote name='ariss']dopiero:placz::mdleje: 10 znków:angryy:[/QUOTE] No dobra, jak tak bardzo tęsknicie jak my, to musi się udać wcześniej :loveu:
  15. [quote name='ariss']może chociaż spacerek nam wcześniej wyjdzie:diabloti:[/QUOTE] Spotkamy się kiedyś na odbiór szczonka przecież :loveu:
  16. [quote name='Unbelievable']jak ja będę mieszkać w wawie, to też sie pewnie do ciebie zgłaszać będę :diabloti:[/QUOTE] Pewnie za jakieś 10 lat już coś tam będę umiała :p
  17. Mam więc nadzieję, że te wszystkie lata przyniosą oczekiwany rezultat ;)
  18. [quote name='ariss']na takie rzeczy warto czekać:loveu:[/QUOTE] Jeszcze tylko 4,5 roku wyjętego z życiorysu :eviltong: Dziś się (w końcu) widziałam z TZ i zastanawiałam czy my wogóle mamy jakieś życie osobiste :evil_lol:
  19. [quote name='ariss']ale będę mieć cudownego weta:loveu:[/QUOTE] Najwcześniej za 4,5 roku :roll:
  20. [quote name='ariss']jakbys miała czas się ze mną spotkac to bym zrobiła:loveu::diabloti:[/QUOTE] Zarobiona jestem przecież żeby potem Wasze zwierzaki leczyć! :placz:
  21. [quote name='ariss']hahah...a teraz idz do swojej galerii i wstaw cudną Galinkę:loveu:[/QUOTE] a zrobiłaś jej zdjęcia? :loveu::diabloti:
  22. [quote name='ariss']można powiedzieć: KTO NIE JEST:diabloti:[/QUOTE] (niemal) każdy na inny sposób, a niektórzy nawet na wiele :evil_lol:
  23. [quote name='ariss']jesteś zboczona:diabloti:[/QUOTE] nigdy nie zaprzeczałam :diabloti:
  24. [quote name='malawaszka']to byłoby naprawdę piękne gdyby nie ta ostatnia plansza :shake:[/QUOTE] O ty samym pomyślałam :mdleje: Co ma mc'syf do macierzyństwa? :-o
  25. [quote name='ariss'] takie ogonki to kwestia przyzwyczajenia;)mi już dawno przestały przeszkadzać;)jedynie to u olbrzyma bym chyba takiego nie zniosła:evil_lol:[/QUOTE] W sumie nie jest taki zły, zawsze mogło być gorzej :diabloti: Ale jednak szabelka byłaby wskazana..
×
×
  • Create New...