Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. [quote name='dbsst']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: to jak ona ci się śniła moja droga Justynko :diabloti:[/QUOTE] No właśnie nie wiem, moja podświadomość umieściła po prostu Tadeusza spowrotem w jamie brzusznej :eviltong:
  2. [URL="http://img199.imageshack.us/img199/4525/dsc0083pk.jpg"]http://img199.imageshack.us/img199/4525/dsc0083pk.jpg[/URL] Jakie toto kochane.. :loveu: Apeluję o nowy avatarek weszko :diabloti:
  3. Śniłaś mi się :loveu: Tylko potem śniło mi się, że i mnie się brzuszek zaokrąglił :mdleje: obudziłam się cała zlana potem :cool1:
  4. [quote name='ariss']co Ty chcesz od tego ogonka ślicznego:eviltong: jakby co jest na to metoda;)[/QUOTE] Jak to co? Szabelki to z tego nie będzie :placz: Słyszałam :mdleje:
  5. [quote name='ariss']ja to ją chyba nawet wybrałam:evil_lol::evil_lol::evil_lol: na pewno bardziej podobała mi się niz pomarąńczowa i już jutro chyba będzie w stolicy:razz:chyba że mi się piątki pomyliły:diabloti:[/QUOTE] Mnie również bardziej się podobała, aczkolwiek ten ogon :placz: Coś mi Ania pisała, że w jakiś czwartek jadą, ale ja ostatnio nieprzytomna chodzę więc nie wiem czy to już ten tydzień..
  6. [quote name='weszka']!A maliniaki wspaniałe - są niesamowite, jakby nie miały wcale kości i nic nie ważyły. To taki niepozorny pies a może być i bestią i świetnym sportowcem i normalnym fajnym psem. To jeden z moich faworytów wśród ras potencjalnie do posiadania ;)[/QUOTE] Maliniaki są psami rewelacyjnymi, ale dla kogoś kto takiego psa potrafi odpowiednio poprowadzić. I nie mówię tu o standardowym prowadzeniu, bo wiadomo, że takiego potrzebuje każdy pies.. Nie wiem czy byłabym w stanie sprostać wymaganiom tej rasy. Czytałam bardzo namiętnie forum belgowe i trochę od tej myśli odeszłam. Nie wiem czy byłabym w stanie wytrzymać to wieczne spojrzenie 'co porobimy?', a takie są przecież owczarki. Wybiegasz go wydawałoby się na maxa, pies po spacerze kładzie się, ale zrobisz jakiś gwałtowniejszy ruch po mieszkaniu i już jest cąły zwarty i gotowy. Bez niemal ciągłej pracy jest nieszczęśliwy.. Świetnie sprawdza się w policji, w straży, na jakichś wielkich fermach - jako pies pilnujący, zaganiacz. I powiecie mi, że sznaucer też taki jest - wiecznie gotowy, zaangażowany, nastawiony na pracę z człowiekiem, że trzeba odpowiednio go poprowadzić.. ja temu jakoś sprostałam - malinie chyba nie dałabym rady. mówią, że trzeba trochę poprzebywać z tą rasą aby zroumieć o co chodzi. w czym tkwi ich fenomen, ale też ogromne wymagania jakie stawiają. [quote name='ariss']Justa to Tobie się ta rasa chyba podoba(albo mi się coś pomieszało:evil_lol:)[/QUOTE] Ah Ewcia, jak Ty mnie dobrze znasz :loveu: Uwielbiam je obserwować - za zwinność, szybkość, za myśl 'mogę zrobić wszystko', za wygląd powiedzmy sobie szczerze - mieszańca. Są przepiękne, przeudowne i przemądre, ale dziekuję - ja popatrzę. Do kompletu brakuje mi sznaucera średniego. Tyle chciałam.. ;) Ewcia, rozmawiałaś w sprawie zielonej z GC? :diabloti:
  7. Pod warunkiem, że pies jest odpowiednio zsocjalizowany, bo w innym wypadku chyba wolałby siedzieć sam w pokoju.
  8. [B]Doginka[/B], moi rodzice mnie odwodzili - i widać co z tego wyszło :eviltong: Każdy sobie od czasu musi ponarzekać i ja nie widzę w tym nic złego ;) Ostatecznie nikt nikogo do niczego nie zmuszał - studiujesz bo chcesz a nie dlatego, że musisz. Ja bym drugiego kierunku nie pociągnęła i na palcach jednej ręki mogę policzyć osoby które ciągną wetę z innym kierunkiem. Ja nie jestem aż tak zdolna, a pozatym nie widzę potrzeby, studiuję coś co da mi zawód, satysfakcję i spełnienie marzeń więc i po co? ;) Zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia.. [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/7499/dsc0557xx.jpg[/IMG] [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/636/dsc0517.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/4074/dsc0497ky.jpg[/IMG] I życzę wszystkim miłego weekendu, bo ja już pewnie nie dam rady tu zawitać ;)
  9. [quote name='ariss']żebyś teraz ją zobaczyła:diabloti::evil_lol::[/QUOTE] Ewcia, ta miłośc jest bezgraniczna i pomimo wszystko :loveu:
  10. Słów mi brak, piękności moje :loveu:
  11. [quote name='Unbelievable']Gram dodatnie i gram ujemne :evil_lol: ciekawe jak zabarwiłby się mój gram :diabloti:[/QUOTE] Mogę podebrać barwniki, sprawdzimy :diabloti:
  12. Patrz, a ja na mikrobiologii właśnie uczę się o metodzie barwienia [B]GRAMA[/B] :p
  13. [quote name='ariss']niooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja też!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko jakoś nie ma kiedy się spotkać:placz:[/QUOTE] Ano nie ma kiedy.. nie dość, że zimno, wcześnie ciemno sie robi, to jeszcze zaczął sie (przynajmniej dla mnie) rok akademicki w związku z czym codziennie wracam grubo po 18 do domu :shake: Może bliżej jakichś świąt tudzież przerw nam się uda ;) O zdjęcia apeluję, bo dawno już Gassulki nie widziałam :placz:
  14. [quote name='Talagia']nie mam pytan na wejsciowki :( tylko na kola...[/QUOTE] ale z biologii komórki takie pytania i odpowiedzi z xero? bo pytania na wejściówki są właściwie takie same, tylko może nieco mniej opisowe (bo i czasu mało) ;)
  15. Tak, jest prosektorium z 'trupami', tak są sekcje z 'trupami' i generalnie przez pierwsze dwa lata jest więcej nieżywych niż żywych zwierząt. Tak, nauki jest dużo. :p
  16. [quote name='Talagia']wiem, wiem ;) kazdy mnie ostrzega, wiec sie najbardziej na histo skupiam, w czwartek pierwsza wejscioweczka z komorki :shake: Ale ogolnie jest super :loveu:[/QUOTE] Masz te pytania, które sie powtarzają na wejściówkach? trzeba sie uczyć głównie pod nie.. no i chodzić na wykłady, bo profesor znalazł milion błędów w sawickim :diabloti: Dobrze, że Ci się podoba.. hehe, ja już zapomniałam jak to było na początku, jak człowiek taki zafascynowany wszystkim ;)
  17. [quote name='Talagia'] Tylko jakos ciezko do histologii mi sie zabrac :roll:[/QUOTE] Ucz się na bierząco, bo histo kosi..
  18. Zła kobieto, psa męczysz !:diabloti:
  19. [quote name='Agnes']Wytrwalosci zycze w dalszym studiowaniu![/QUOTE] (nie) dziękuję ! ;):loveu: [quote name='Bzikowa']No cóż, tego nie wiem ale tak powiedział nam koordynator ćwiczeń... Dokładnie, że oni będą zabijać a my będziemy dostawać 'jeszcze ciepły' preparat... :roll: Cholera wie ale ja się przestraszyłam i od razu sobie przypomniałam co by było gdyby mi matura lepiej poszła :evil_lol: Na razie mamy pierwotniaczki więc dowiem się za parę tygodni... :) No to życzę powodzenia i tej wytrwałości... Mi każdy wet którego spotkałam mówił, że te studia to 6 lat wyjęte z życiorysu i brak życia towarzystkiego... a z tego bym nie mogła zrezygnować... :lol:[/QUOTE] No to daj znać jak wrażenia ze szczurów ;) Hmm.. Może nie imprezuję co weekend - ale nie do końca jestem przekonana, czy dlatego że nie mam czasu czy po prostu nie bardzo lubię.. ;) Tak jak mówię - grunt to dobra organizacja czasu, tak naprawdę jak ma się ścisły grafik to człowiek lepiej się mobilizuje. Na pewno weta uczy planowania na parę dni przed conajmniej, a nie życia w trybie "może jutro się pouczę, a może pojutrze.." Na życie towarzyskie nie narzekam w zasadzie, na nudę również. Pozatym jest to jeden z tych cudownych kierunków. gdzie dużej części przedmiotów można uczyć się w grupie, co też niesamowicie mobilizuje - bo jak nawalisz, to cała grupa na tym traci. Po pierwszym roku człowiek też trochę sie uspokaja, bo takie 6 lat stresu jakie przechodzi się na początku to chyba awykonalne. Nie zachęcam, nie zniechęcam - mówię jak jest, bo jak ktoś naprawdę będzie chciał, to jakby go nie zniechęcać i tak zrobi swoje. Z tych mniej przyjemnych rzeczy, wczoraj zakładałam ostrze na skalpel i pieknie urżnęłam się w palec - 1,5cm wgłąb, wzdłuż kości, 1cm wszerz. Krwi była cała umywalka, a w taj chwili jestem upośledzona manualnie na jakiś dłuższy czas :placz: Palec zdrętwiały, ale krążenie jest - to najważniejsze. Na szycie się raczej nie kwalifikuje. Ale cóż, taki zawód, jak się człowiek nie skaleczy, to go kot podrapie, pies pogryzie, albo koń kopnie :cool1: [quote name='Izabela124.'][url]http://img98.imageshack.us/img98/4378/dsc0559c.jpg[/url] świetne:loveu:[/QUOTE] dzięki dzięki :multi: [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]Hej mła długowłosa tele ! :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/QUOTE] hej tele :loveu: [quote name='madzior_ka']Pięknie jej w różowym, oj to życze ci dalej tyle wytrwałości Justa co teraz a bedzie dobrze! i sobie tez chetnie bym pożyczyła bo ten rok a raczej semestr będe miała najgorszy (dwa egzaminy: mechanika ogólna i mech płynów!!) w sumie mam ponad 15 przedmiotów i jestem przerażona, choc juz mi mija.... ale i tak będzie ciężko, a co dopiero u ciebie na wecie!:) My na szczescie pozmienialismy nieco plan i udało sie sklecic cos w miare ok poniedziałki i czwartki od rana do nocy za to co dwa tygodnie wolny piątek a we wtorek i srode koncze o jakichs normalnych porach (max 16) wiec moze uda sie wolny czas pogodzic opmiedzy nauke, sen, psa, konia:)[/QUOTE] Trzymam mocno kciuki za Ciebie ! Skoro dałaś radę I rok, to teraz może być już tylko dobrze.. Najważniejsze, że przestawiłaś się z nauki w LO na naukę na studiach, teraz tylko się wdrążać i będzie dobrze ;) Ja III rok mam cholernie ciężki.. II to podobno taki oddech po pierwszym i przed drugim, ale zobaczymy jak to będzie.. Plan - codziennie do 17 zajęcia. W piątek widzę się z TZ i oboje idziemy spać skatowani całym tygodniem :mdleje: Do mnie! [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/6403/0293898.jpg[/IMG]
  20. [quote name='eria']tak jak myślałam : ale jej cudnie w tym różu :loveu::loveu:[/QUOTE] [quote name='madzior_ka']pięknie wygląa;)[/QUOTE] [quote name='ariss']potwierdzam:razz:w różu jej do pyszczka:loveu:[/QUOTE] [quote name='Doginka']Pięknie w tym różu, bo róż do czarnego super pasuje:loveu:[/QUOTE] [quote name='Bzikowa']No dobrze, to ja się w końcu może odezwę... Nie mogę się dłużej przyczajać widząc zdjęcia Galiny w tym różu... obłęd.:mdleje:[/quote] Dziękuję wszystkim za komplementy :loveu: Ja wpadam tylko na chwilkę, bo już mam multum roboty na studiach :shake: Dokładnie tydzień temu zaczął się semestr, ja już mam ze 40 stron notatek ze wszystkiego i nie wiem w co ręce wsadzić :placz: Przedmioty nowe, nie wiadomo czego się uczyć, jak notować kiedy slajdy przerzucane są z prędkością światła, co jest ważne a co nie. Ogólnie jestem trochę oszołomiona.. Na anatomii porównawczej póki co preparuję sobie kotka i nawet całkiem znośnie mi to idzie.. Fajna sprawa, powinni tak zrobić dla I roku - łatwiej byłoby się im uczyć, gdyby wszystko musieli sami sobie odpreparować, choć z drugiej strony fajnie już coś wiedzieć i sobie to pięknie pod skórą odkrywać :loveu: Mikrobiologia wydaje się być przyjemna, jednak z doświadczenia wiem, że to tylko pozory i pewnie zanim sie obejrzę zacznie się dramat. Fizjologia - fizyka + biologia czyli dramat na kółkach. Pozatym chów i hodowla, technologia żywienia i dobrostan, etologia i ochrona zwierząt - całkiem znośne - przyjemniej człowiek wie czego się uczyć.. Dziś miałam również epidemiologię, która polega w sumie na tym samym co biostatystyka - a więc zapychaczy ciąg dalszy.. [quote]No i gratuluję Ci już drugiego roku weterynarii - podziwiam szczerze :lol: Prawdę mówiąc ja się nawet cieszę, że się nie załapałam i nie zamierzam próbować więcej... Jestem na biologii uw i myślę, że przerośnie mnie już krojenie świeżo zabitych szczurów na ćwiczeniach z zoologii a wiem, że na wet pewnie takie rzeczy to normalka :p No i materiału mam od zaje... nia, jakbym miała mieć tyle ile na wet to po prostu nie dałabym rady. Także - rispekt! No, i będę się częściej odzywać:lol:[/QUOTE] Dziękuję bardzo ! :loveu: Wczoraj zaniosłam już indeks ze wszystkimi wpisami i oficjalnie zostałam wpisana na semestr III :multi: Jeżeli nie byłaś pewna czy naprawdę tego chcesz, to chyba nie ma co - czasem naprawdę trzeba wykazać się determinacją, szczególnie gdy przychodzą chwile załamania a człowiek ma ochotę rzucić to wszystko w cholerę (co często się zdarza..). I pewnie gdybym nie była dość zdeterminowana już dawno bym to uczyniła. Co do szczurów, to raczej na świeżo ubitych nic już mieć nie będziecie, bo zabrania już tego ustawa o ochronie praw zwierząt. Nawet ja na wecie nie mam już ćwiczeń z fizjologii na szczurach i robię jakieś bezsensowne zadanka ze sztuczymi probówkami na komputerze :roll: Tak czy inaczej, powodzenia i wytrwałości życzę w studiowaniu ! I zaglądaj zaglądaj, choć pewnie teraz Wy częściej tu będziecie zaglądać niż ja ;) Właśnie. Brak czasu i sił już zaczynam odczuwać. Zajęcia mam zazwyczaj do 17. Resztę czasu dzielę między TZ, psa, naukę oraz sen. Nie trudno się domyślić, że niewiele mi go zostaje, a czynnosci jest zbyt wiele.. Zostawiam Wam 3 zdjęcia i zmykam do owiec.. [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/1589/dsc0476a.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/2063/dsc0482.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/5945/dsc0494.jpg[/IMG] Baju baju !
  21. Ewcia, stęskniłam się za Wami już strasznie ! :loveu::placz:
  22. [URL="http://img380.imageshack.us/img380/4572/csc0197.jpg"]http://img380.imageshack.us/img380/4572/csc0197.jpg[/URL] Ależ ona jest mocno zbudowana jak na sukę :loveu:
  23. [quote name='Unbelievable']jest, i nie strzępi się tak jak te z wzorkami:loveu: po miesiącu nie ma jeszcze żadnych zniszczeń :cool3: Galina piłeczkowa od innej strony super :loveu: co to za zabawka, z petstages?[/QUOTE] Pożyjemy, zobaczymy - nasze rogzy nie są jakieś wybitnie zniszczone, więc liczę, że i ten się spisze ;) Tak z petstages, ale jakoś nie bardzo ją lubi :mad: Usiłuję ją nakręcić, bo fajna jest, można się poprzeciągać i porzucać, ale widać jaszczur wybredny jest :diabloti:
  24. Holly jest prześliczna :multi: I ten piękny gęsty włos na łapach.. Pięknie pięknie, tylko weź człowiku to pielęgnuj :evil_lol:
×
×
  • Create New...