-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
[quote name='betty_labrador']ja mam pomaranczowke cala dla Tosci i naprawde sie ladnie odznacza ;) wprawdzie nie rogz a dingo, ale naprawde fajnie sie prezentuje.[/QUOTE] Pomarańcz już mam ale zatrzask :diabloti: Jakoś nie przepadam za tym kolorem.. Teraz jeszcze na myśl przyszedł mi niebieski z tej samej serii :loveu:
-
[quote name='malawaszka']ale to nie ja latam po galeriach trąbiąc, że bym juz chciała :diabloti:[/QUOTE] Chcieć a móc to dwie różne sprawy :diabloti:' Chyba nie chcesz, żeby brali Cię za babcię Twojego dzieciaczka? :diabloti:
-
Dziś w autobusie widziałam rogza z miękkie i lekkie niebieskiego i się zakochałam :loveu: Ma ktoś może? Bo wyglądał, że ma bardzo ładny stonowany kolor.. A jak nie niebieski to różowy? bordowy? dla czarnego sznaucera.
-
[quote name='malawaszka']byle nie było za czas jakiś... 7 pasażer nostromo :crazyeye: czy jak to tam było :oops:[/QUOTE] Waszko, czas na Twojego :diabloti:
-
O matulu :mdleje: Gratuluję ! :loveu::loveu::loveu: Co to za wysyp matek na dogo, ja nie wiem :evil_lol: Dzieciątko będzie w podobnym wieku jak Tadzio :loveu::multi: Ah, ale Wam zazdroszczę..
-
[URL="http://images47.fotosik.pl/188/ec896e5f00cc6edb.jpg"]http://images47.fotosik.pl/188/ec896e5f00cc6edb.jpg[/URL] Ależ rozkoszniak :loveu: Szpili się trochę przytyło, czy mnie oczy mylą? :diabloti:
-
[quote name='Maga100'][B]podeslać przepis na dziecko? :diabloti::diabloti:[/B][/QUOTE] Dawaj w punktach :D
-
[quote name='Unbelievable'] byłam akurat w arkadii, za tydzień będę w zlotych to też zobaczę ;) bordowa jest taka buraczkowa:evil_lol: ja chyba wolałabym różową, chociaż buraczany na czarnym też by nieźle wygladał:cool3:[/QUOTE] No właśnie wiem, że nieźle, dlatego mam dylemat :placz: Czekam na wieści z frontu :diabloti:
-
[quote name='betty_labrador']tak zgadzam sie z ta wypowiedzia. Choc ja np wyznaje zasade by nie szufladkowac ludzi za szybko, by dac im troche czasu na to zeby ich poznać. No ale jak mowisz-kiedy sie juz odkryje ze ktos Cie obgaduje postronnym osobom to dzieki wielkie za takiego kogoś..[/QUOTE] Ja daje mnóstwo szans, nie skreślam ludzi, nawet jak bardzo mnie zranią. Nie żywię długo urazy, najczęściej wracam chcąc naprawić relację.. Ale to nie dzieje się od dziś, to już parę ładnych lat. W końcu mówię dość.
-
[quote name='Unbelievable']w kakadu 27, wczoraj patrzyłam:cool1: ale była tylko pomarańczowa zaciskowa...[/QUOTE] Cóż, będę polować - a w którym? Arkadia? Zastanawiałam się jeszcze nad tą fioletowo-bordową z tej samej serii.. jak myślisz?
-
[quote name='betty_labrador'] ojej..przykro mi.... najgorzej uwazac sie za przyjaciela kogos kto Cie pozniej zdradzi, oszuka, powie cos za plecami, nagle odwroci bo mu tak wygodnie.... :([/QUOTE] Najbardziej nie lubię ludzi, którzy chcieliby kochać cały świat, a jeszcze bardziej chcieliby żeby cały świat ich kochał. Każdy kogoś lubi bardziej, kogoś mniej, kogoś nie lubi - taka natura ludzka, tak powinno być. Człowiek który chciałby ze wszystkimi mieć świetny kontakt najczęściej jest fałszywy - tu ktoś coś powie, tu powtórzy, bo chce być w porządku.. informacje zataczają krąg. I tak też było w tym przypadku.
-
[quote name='betty_labrador']ale fajna mala na kamieniu. a co sie stalo Justynko?[/QUOTE] To worek wypełniony piachem służący do skakania, tak w roli ścisłości :p Dzisiaj o 3 odprowadziłam znajomych na nocny autobus, do 4 chyba sprzątałam po nich. TZ nie dawał znaku życia, w związku z czym nie spałam do 6. Na koniec dowiedziałam się od postronnych osób, że pewna wydawałoby się bliska mi osoba pierze moje brudy publicznie :shake: Dziś jestem nieżywa. Ah, odpicowałam Galinę trochę. Ten mały czort wymaga cierpliwości, anielskiej cierpliwości.. :mad:
-
[quote name='Unbelievable'] kolor ma śkliczny, i nie zniszczył się bardzo przez ten miesiąc :cool3: przy zamawianiu karmy kup : P o dziwo na wystawie był droższy niż w kakadu:cool1:[/QUOTE] O jeżu, ale tam gdzie karme zamawiam, to ponad 30zł taka przyjemność kosztuje.. A głowę bym dała, że kiedyś płaciłam koło 24zł :mdleje:
-
[URL="http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/mit%20dem%20hunden%20spazieren%20gehen/DSC_5528.jpg"]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/mit%20dem%20hunden%20spazieren%20gehen/DSC_5528.jpg[/URL] piękny Garmistanek :loveu::loveu::loveu: A przez Ciebie coraz bardziej choruję na tego rogza.. tylko czemu to takie drogie? :placz: Czerwony nasz półzaciskowy juz taki zciuchany jest, że żal.
-
[IMG]http://img9.imageshack.us/img9/9012/dsc0477h.jpg[/IMG] Dziś z humorem na bakier u mnie, więc tylko zdjęcie..
-
[quote name='Izabela124.']Ha ha to musiały być niezłe emocje:evil_lol:[/QUOTE] Oj były były, szczególnie że jechaliśmy o 22 :evil_lol: To ja się jeszcze uchem pochwalę, a co ! [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/5702/dsc0385x.jpg[/IMG]
-
Nie wiem czy jesteście świadome, ale Ruciane Nida to dwa miasta - Ruciane i Nida :mdleje: Pomijam, że dojazd jest rewelacyjny, szczególnie po zmroku. Na przemian droga przez las rodem z Blair Witch Project, oraz miasteczka strachu, w dodatku ruch wahadłowy i stoisz sobie 5 minut na śwatłach w środku lasu, żadnych latarnii, nikogo z przodu, nikogo z tyłu. Dramat :p Sarna nam wyskoczyłą na drogę, ale ja nauczona doświadczeniem kazałam się koledze zatrzymać, bo się głupia cofnie na pewno - i oczywiście się cofnęła na ulicę :mdleje: Przed samą rucianą w niejakim miasteczku o wdzięcznej nazwie ZGON jest przeuroczy drewniany mostek, który ledwo już wisi, a dźwięk w czasie przejeżdżania - niezapomniany :loveu: Także tego, mazury zaliczone :evil_lol:
-
[quote name='Agnes'] na czym polea odczulanie? mozna sobie tak ot odczulic na co chcemy? [/QUOTE] Odczulana była biorezonansem - na czym o polega nie mam pojęcia, ale dokształcę się w tym kierunku, to Ci opowiem :p Wydaje mi się, że można na wszystko z tym, że pies nie może mieć kontaktu z alergenem przez 3 tygodnie przed odczulaniem.
-
Witam witam, coś dawno mnie nie było :evil_lol: Ale Galina jest! [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/9334/dsc0625t.jpg[/IMG] Zostały niecałe 2 tygodnie wakacji. Mam już plan - generalnie dramat, już przestałam tęsknić za studiami :mdleje: A tak pozatym zdążyłam być w międzyczasie na mazurach, Ruciane Nida to wiocha jak się patrzy :diabloti: Mam 6 kolczyka w uchu :loveu: Galina miała odczulanie na troveta i powoli wprowadzamy go do diety na nowo. Pozatym wygląda masakrycznie, a mnie się nie chce za nią zabrać. I tak jakoś czas płynie.. Dziękuję za uwagę :eviltong:
-
Ewcia, wstydziłabyś się.. tylko JEDNO zdjęcie Gasski ? :diabloti::placz:
-
[quote name='Maga100'][B]Oo, kolejny głos z zaświatów :cool3:[/B] [B]Witaj, droga Justo :multi:[/B] [B]A malucha możesz mieć, kto ci broni? :evil_lol: Oczywiście wiesz JAK? :evil_lol::evil_lol:[/B][/QUOTE] Że niby ja z zaświatów? :diabloti: Ja tu sobie cały czas jestem, nie opuszczam Dogomanii na rok i sie nie rozdwajam :diabloti: Mogę jasne, tylko kto studia za mnie skończy? Kto na pieluchy zarobi? :placz: JAK - ah to odwieczne pytanie.. może zrobisz poradnik w punktach? :evil_lol:
-
[URL="http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P8235977.jpg"]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P8235977.jpg[/URL] Tu mi przypomina kogoś z jakiejś kreskówki.. Starość nie radość, nie mam pojęcia jakiej :mdleje:
-
[quote name='weszka'] i pan tak patrzy i patrzy na nie i pyta: "A jaka to rasa?" Mnie opadła kopara :crazyeye::crazyeye::crazyeye: mówię że sznaucer przecież, olbrzym. A pan mocno zdziwiony: "Taaak???" :-o:evil_lol: Szczyt wszystkiego żeby właściciel sznaucera nie rozpoznał sznaucera. Ja rozumiem że mógł mieć wątpliwosci czy to aby olbrzym no bo nie są popularne ale tak zapytać hehehehe Oczywiście Vesper połowę większa od tego średniaka, o Dirki nie mówiąc więc wątpliwości co do ich olbrzymowatości też mieć nie można :diabloti: [/QUOTE] Oj to Ty nie wiesz, że p&s to są tylko średniaki i miniatury? :eviltong:
-
A tu znów o rybach, no nie mogę :diabloti:
-
Magdaleno, myślałam że pomyliłam galerie.. :mdleje: Gratuluję powiększenia rodziny ! :loveu: Mały jest rewelka, oby zdrowy był tylko. A marudzić to zaczniesz, jak zacznie chodzić, ściągać wszystko ze stołów i oczęta Twoje rozbiegane zatęsknią za tym co jest dziś :eviltong: Ja już bym mogła takiego malucha mieć.. :oops: