Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 03/25/26 in all areas
-
Kasia mi dziś napisała że dostała sprostowanie informacji z USG i jest jakaś zmiana na śledzionie, trzeba będzie ją obserwować. Poza tym jest ok. Maurycy koi swoje zszargane wczorajszym zamachem na jego życie , nerwy u Kazimierza . Nie ma to jak dobry przyjaciel.3 points
-
Onaa dziękuję za wstawienie wiadomości o Maurysiu. Podjęłyśmy z Kasią decyzję o wysłaniu guza do badań histopatologicznych bo chyba lepiej wiedzieć dokładnie z czym mamy do czynienia. Trzymamy kciuki żeby wynik był ok. Będziemy wtedy spokojnie cieszyć się życiem naszego bohatera. Nawet jeśli, nie daj Bóg, wynik będzie nie za bardzo to lepiej wiedzieć wcześniej co i jak i ewentualnie wcześniej coś działać. Mam nadzieję, że Maurycy szybko zapomni o tej dzisiejszej akcji i będzie cieszył się wiosną :).3 points
-
Bartuś nie przyjechał i sprawa na razie jest "odroczona", miejsce tu na niego zawsze czeka, a ciąg dalszy będzie uzależniony od sytuacji tam, gdzie Bartuś jest teraz. Ale...."przy okazji" rozmów o Bartusiu dotarła do mnie wiadomość, że w zamojskim schronisku została jeszcze sunia, która jest tam bardzo długo, była, kiedy tak wiele psów opuściło schronisko - Bonus, Feniks, Makary...i tyle innych. A ona za każdym razem zostawała, bo w ostatniej chwili jechała "większa bieda". W sobotę opuszcza schronisko i z kochaną, niezawodną Aśką7 przyjedzie do mnie.3 points
-
2 points
-
2 points
-
2 points
-
151 zl 50 gr poleciaLo do guccio od razu na koncie CEGIEŁKI SZCZĘŚCIA 40 zl DZIĘKUJĘ STOKROĆ MAM NA KONCIE KROPKA73 CEGIEŁKI SZCZĘŚCIA 40 zl DZIĘKUJĘ STOKROĆ MAM NA KONCIE HALINKA NADZIEJKOWA CEGIEŁKA SZCZĘŚCIA 5 zl DZIĘKUjĘ MAM NA KONCIE NADZIEJKA CEGIEŁKA SZCZĘŚCIA 5 zl MAM NA KONCIE BESIA11 CEGIEŁKI SZCZĘŚCIA 20 zl DZIĘKUJĘ SERCE MAM NA KONCIE NESIA CEGIEŁKI SZCZĘŚCIA 10 zl DZIĘKUJĘ WIELCE MAM NA KONCIE MARIA1957 CEGIEŁKI SZCZĘŚCIA 10 zl DZIĘKUJĘ WIELCE MAM NA KONCIE RADEK CEGIEŁKI SZCZĘŚCIA 10 zl DZIĘKUJĘ SERCE MAM NA KONCIE HALINKA NASZIEJKOWA kt NUM 3 książka ,,ŚCIGAJĄC PAMIĘĆ,, G.SZAPOŁOWSKA 1 zl NUM 16 księga ,,SZTYLET,, DIAZ JORGE FERNANDEZ 0,50 gr DZIĘKUJĘ MAM NA KONCIE 1 zl 50 gr MARIUSZPP KT NUM 9 książka ,,WSZYSTKIE NASZE CHWILE,, 7 zl DZIĘKUJĘ PIĘKNIE MAM NA KONCIE 10 zl Zapraszam dobreduszki dla kocikowa naszej guccio BĄDŻMY RAZEM KRAMIK POTRWA OD 26 marca do 13 kwietnia do godz 24.00 PRZYJDŻ W ODWIEDZINY PSIJACIELU1 point
-
1 point
-
Malutkiej badania umówione na 30 marca.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
i ja tez juz w lekkich nerwach, ale wiem, ze bedzie dobrze1 point
-
1 point
-
Gajulka cały czas jest w dobrej formie jak na swój wiek. Naszą panią doktor zaniepokoił obraz z USG podczas konsultacji. Dlatego zleciła kolejne badania. Na pewno jest duże zapalenie pęcherza i musimy czekać na kolejne badanie do skończenia leczenia Dobrze, że tylko ja się denerwuję.1 point
-
1 point
-
Te zdjęcia łamią serce....a zwłaszcza ta sunia z naroślami na łapkach...może jakoś by się udało jej pomóc? Nie dam rady wziąć dwóch jednocześnie...siedzę i ryczę... te biedne psy z boksów ogólnych najpierw porzucił "pan", a potem wolontariusze....i trochę dogo też Może udałoby się wyciągnąć ją do kikou?1 point
-
bazarek imienny dla tej biednej suni, która w schronisku siedzi już 10 lat coraz mniej osób na dogo....a te straszliwie skrzywdzone istoty nic nie zawiniły i wciąż na pomoc czekają1 point
-
1 point
-
A to sunia, która jest w schronisku od prawie 10 lat; dwa lata temu były plany zabrania jej ze schroniska, ale nic z tego nie wyszło, pojechał chyba inny pies, w gorszym stanie. W ubiegłym roku umówiłam się z wolontariuszką, że zabierze ją do boksu wolontariackiego, ale nie zdążyła, bo wolontariat się rozpadł. Opowiadałam o tej suni. Wciąż miałam nadzieję, że może się uda, chociaż teraz tak trudno pomagać. A wczoraj przyszła wiadomość od mari23, że weźmie jakiegoś biedaka z zamojskiego schroniska ! To kolejny CUD dogomanii Mari23- DZIĘKUJĘ1 point
-
1 point
-
Dodam jeszcze kilka a to i tak za mało1 point
-
Sprawa "sierotki" utknęła, w tym tygodniu chciałabym sprawdzić, gdzie on jest i kto się nim opiekuje ( czy to aby właściwa opieka). Wyniki Tachisia po zabiegu są stabilne, kontrola za miesiąc, maluch jest na karmie Renal i dostaje tabletki Nefroactiv ( zalecenie nefrologa). A w związku z dramatyczną sytuacją szszebrzeszyńskiego Bartusia - nasza rodzina wkrótce się powiększy o tego biedaka.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Jeszcze kwestia skali. Jamnik czy kaukaz.1 point
-
Dasz radę, trzymam kciuki za Ciebie i psinę i za Wasze porozumienie1 point
-
Masz duże doświadczenie i dobre chęci co psiak na pewno wyczuje. Agresja często jest objawem strachu. Dobre myśli masz oczywiście w wielkich ilościach1 point