Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/21/25 in all areas

  1. Wczoraj paczuszki zostały nadane. Jeszcze jednak jest sporo wolnych. Jutro podliczę i powysyłam pw.
    1 point
  2. Do tamtych podłych nad podłości oszustów ...tyle lat ... już nie wracam juz dość wykorzystywania Szukam szukam czegoś aby uczciwie traktowali może stanie cud może znajdę
    1 point
  3. WUJENECZKU JA DZIŚ BARDZO UPRACOWANA POJECHAŁAM DO PRACY DORYWCZO JUTRO CIĄG DALSZY ALE JUTRO JADĘ NA KILKANAŚCIE GODZIN ŁAPUŃKI POD OPIEKĄ CAŁY CZAS Z DZIEĆMI KOCHANYMI CIESZĘ SIĘ BARDZO BO W TEJ DORYWCZEJ B DUŻO PRACY ALE GODNIE PŁACĄ NAWET BARDZO GODNIE MOC POZDROWIEŃ ...MATKA UMORDUSIANA ALE SZCZĘŚLIWA....
    1 point
  4. Wiedziałam, że Poker pierwsza wyrazi swoją dezaprobatę to nie dla mnie,to jako rekwizyt dla Karoliny na projekt z biologii
    1 point
  5. Bardzo przykre. Przy podwyższonym moczniku może ją piec w przełyku i dlatego nie je. Jak możesz , to podaj jej klej z siemienia lnianego. Można też dawać rozpuszczoną sodę oczyszczoną.
    1 point
  6. Witam Was bardzo serdecznie. Bardzo się cieszę, że jesteście z Dudusiem, że trwacie przy nim, chociaż mnie praktycznie nie ma na dogo. A nie ma mnie, bo od roku prześladuje mnie, moją rodzinę, pech. W ubiegłym roku przed Świętami Bożego Narodzenia ja miałam operację, teraz na operację czeka mąż. Ma ją mieć 30.12. Ciężko mi to znieść. Miałam nadzieję, że powróci zdrowie i normalne życie. No chyba jednak trzeba jeszcze na to poczekać. Tymczasem odnajduję radość w "moich" psiaka. Bardzo się cieszę, że mają wiernych Ofiarodawców, dzięki którym mają dobre, bezpieczne życie. Ogromnie Wam za to dziękuję.
    1 point
  7. Dziękuję Doro :). Bardzo mnie cieszy że Bartuś korzysta ze swojego domku. I że mogę zobaczyć jego uroczy pycholek.
    1 point
×
×
  • Create New...