Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 11/19/25 in all areas
-
Dogomania kochana, wywija numery od rana. Przez cały dzień ciśnienie podnosi, i nikt już o kawę nie prosi.4 points
-
Dzisiaj do swojego nowego domu w Warszawie pojechała mała Leosia. Kocia troszkę czekała na swoją rodzinę, ale teraz wiemy, na kogo tyle czekała. Leosia zamieszka w bloku, z młodymi ludźmi i ich kocurkiem, też z adopcji. Dziękuję pięknie Murce za dotychczasową opiekę, a Jo37 za wizytę przedadopcyjną. Dużo miłości malutka .3 points
-
Bo Jola i Jola w duecie rymują, Swego talentu - nie żałują Jedna bazarki na dogo wrzuca, A druga marudzi i ciągle podrzuca Gdyby nie reszty ciągła obecność, To by zbióreczki trwały wieczność! Gotować dla wujciów to wielka przyjemność, Przynajmniej odmienia to szarą codzienność!3 points
-
3 points
-
Czekanie nie będzie długie - mam taką informację z dobrze poinformowanego źródła3 points
-
3 points
-
3 points
-
3 points
-
2 points
-
2 points
-
Doberek środowy i ostatni - na tym bazarku.2 points
-
2 points
-
2 points
-
2 points
-
2 points
-
Lajków dalej brak, więc podrzucam i idę spać.1 point
-
Dziękuję za pomoc dla kociaków - dziękuję za licytacje, miłą atmosferę, za chwile poezji i zadumy, za smakołyki Dziękuję1 point
-
1 point
-
1 point
-
Dobry wieczór Poproszę dwie paczuszki ciasteczek Pozdrawiam Alex1 point
-
Ja słowem byłego harcerza- obiecuję! A lajków jak nie było - tak nie ma...1 point
-
Taki ruch na bazarku, a ja nie mam jak polajkować.1 point
-
Lajków brak to chociaż podrzucę.1 point
-
1 point
-
1 point
-
O już mogę cytować Więc piszę: nie jesteś wcale gorszy1 point
-
Nie, nie. Kupione, zatopione. To fakt, ze takich już nie ma.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Ale my się nie zamartwiamy, Na nowy bazarek zaglądamy , Na otwarcie już czekamy.1 point
-
Huraaaaa, dziękuję. Się cieszę jak nie wiem co.1 point
-
1 point
-
I wszyscy się nowej awarii obawiają, chociaż już siły na nic nie mają.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
z telefonu te nie linki, u mnie się udawało z komputera może nie wstawiaj w pierwszy post bo on jakoś szczególnie "delikatny" i potem też go nie edytuj, jeśli chce Ci sie dalej próbować1 point
-
Dobrego dnia i udanych zakupów.1 point
-
Oj lepiej żeby nie. Tak, była dzisiaj awaria Cloudflare. Zdecydowanie tak. Mniam, ale pyszności.1 point
-
Czas zaprosić nocną zmianę.1 point
-
1 point
-
1 point
-
Przepraszam, ale nie rozumiem, co to znaczy że jest utrapieniem i że o tym wie? Dla kogo jest utrapieniem ? Jest skrzywdzonym psem, pełnym lęków, który miał straszne życie i dbam o niego jak najlepiej mogę, żeby poczuł się w końcu bezpiecznie. Wiecie jakie psy do mnie trafiały zawsze - psy z najróżniejszymi problemami - ani one, ani Maurycy, nigdy nie były w tym domu utrapieniem. Mówiłam, że śpiewa w nocy – to jest fakt, tak było, głównie na początku i nawet bym nie wiedziała , że jeszcze sobie w nocy podśpiewuje gdyby nie przypadek - dowiedziałam się bo ktoś spytał. Ja o takich godzinach śpię, więc nie słyszę ale którymś razem sąsiad mnie pytał , który pies u mnie tak wyje w nocy. Siedzi chłopak po nocach przy komputerze , więc słyszy więcej . Czy Maurycy wyje jeszcze ? Czy co noc ?, czy raz na tydzień - ? - nie wiem, możliwe że przestał zupełnie i milczy jak grób. Ja go nie słyszę, więc może jednak robi większe postępy niż mi samej się wydaje ? Nie zawsze się udaje odczarować rzeczywistość w miesiąc, trzy czy pięć, sama już zapomniałam jaką długa drogę przeszły inne moje strachulce, zanim zaszły w nich zmiany...1 point
-
nr 52 i 53 (komplet) poproszę czy bluzeczka z Myszką Miki jest z bawełny ?1 point
-
1 point
-
Wczoraj odbyła się operacja jednego oczka Malinki (usunięcie zwichniętej soczewki). Pierwotne założenie było, żeby w pierwszej kolejności zoperować oczko, które gorzej wygląda, ale na miejscu profesor stwierdził, że to oczko nie nadaje się do zabiegu, nie wiadomo co się w środku dzieje i podjął decyzję o zoperowaniu najpierw oczka, co do którego jest większa szansa powodzenia zabiegu. Jak się wygoi to zobaczymy co dalej z tym gorszym. Jest cały czas leczone kropelkami i może się jego stan wyklaruje. Może być niestety tak, że nie będzie go można zoperować. Póki co nie wiadomo dlaczego mimo prawidłowego ciśnienia jest powiększone. Operacja oczka przebiegła bez komplikacji, co dobrze rokuje na przyszłość. Powinno być z nim wszystko ok. Usunięta soczewka była podobno bardzo zmieniona i był to właściwie wrak soczewki. Malinka po zabiegu czuje się dobrze, ma apetyt. Fotki z wczoraj zaraz po przyjeździe z Lublina: Nowa rozpiska leków do oka po operacji (do tego nieoperowanego leki pozostały niezmienione): Wykupione krople (134,40 zł): I jeszcze wcześniej Hialeye, bo się skończyły (20 zł): Faktura za operację (1500 zł):1 point
-
1 point