Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/19/25 in all areas

  1. Dogomania kochana, wywija numery od rana. Przez cały dzień ciśnienie podnosi, i nikt już o kawę nie prosi.
    4 points
  2. Dzisiaj do swojego nowego domu w Warszawie pojechała mała Leosia. Kocia troszkę czekała na swoją rodzinę, ale teraz wiemy, na kogo tyle czekała. Leosia zamieszka w bloku, z młodymi ludźmi i ich kocurkiem, też z adopcji. Dziękuję pięknie Murce za dotychczasową opiekę, a Jo37 za wizytę przedadopcyjną. Dużo miłości malutka .
    3 points
  3. Bo Jola i Jola w duecie rymują, Swego talentu - nie żałują Jedna bazarki na dogo wrzuca, A druga marudzi i ciągle podrzuca Gdyby nie reszty ciągła obecność, To by zbióreczki trwały wieczność! Gotować dla wujciów to wielka przyjemność, Przynajmniej odmienia to szarą codzienność!
    3 points
  4. Czekanie nie będzie długie - mam taką informację z dobrze poinformowanego źródła
    3 points
  5. 2 points
  6. 1 point
  7. Dziękuję za pomoc dla kociaków - dziękuję za licytacje, miłą atmosferę, za chwile poezji i zadumy, za smakołyki Dziękuję
    1 point
  8. Dobry wieczór Poproszę dwie paczuszki ciasteczek Pozdrawiam Alex
    1 point
  9. Ja słowem byłego harcerza- obiecuję! A lajków jak nie było - tak nie ma...
    1 point
  10. 1 point
  11. O już mogę cytować Więc piszę: nie jesteś wcale gorszy
    1 point
  12. 1 point
  13. Ale my się nie zamartwiamy, Na nowy bazarek zaglądamy , Na otwarcie już czekamy.
    1 point
  14. I wszyscy się nowej awarii obawiają, chociaż już siły na nic nie mają.
    1 point
  15. przeslę na maila linki do sklepów i opisy
    1 point
  16. z telefonu te nie linki, u mnie się udawało z komputera może nie wstawiaj w pierwszy post bo on jakoś szczególnie "delikatny" i potem też go nie edytuj, jeśli chce Ci sie dalej próbować
    1 point
  17. Oj lepiej żeby nie. Tak, była dzisiaj awaria Cloudflare. Zdecydowanie tak. Mniam, ale pyszności.
    1 point
  18. Przepraszam, ale nie rozumiem, co to znaczy że jest utrapieniem i że o tym wie? Dla kogo jest utrapieniem ? Jest skrzywdzonym psem, pełnym lęków, który miał straszne życie i dbam o niego jak najlepiej mogę, żeby poczuł się w końcu bezpiecznie. Wiecie jakie psy do mnie trafiały zawsze - psy z najróżniejszymi problemami - ani one, ani Maurycy, nigdy nie były w tym domu utrapieniem. Mówiłam, że śpiewa w nocy – to jest fakt, tak było, głównie na początku i nawet bym nie wiedziała , że jeszcze sobie w nocy podśpiewuje gdyby nie przypadek - dowiedziałam się bo ktoś spytał. Ja o takich godzinach śpię, więc nie słyszę ale którymś razem sąsiad mnie pytał , który pies u mnie tak wyje w nocy. Siedzi chłopak po nocach przy komputerze , więc słyszy więcej . Czy Maurycy wyje jeszcze ? Czy co noc ?, czy raz na tydzień - ? - nie wiem, możliwe że przestał zupełnie i milczy jak grób. Ja go nie słyszę, więc może jednak robi większe postępy niż mi samej się wydaje ? Nie zawsze się udaje odczarować rzeczywistość w miesiąc, trzy czy pięć, sama już zapomniałam jaką długa drogę przeszły inne moje strachulce, zanim zaszły w nich zmiany...
    1 point
  19. nr 52 i 53 (komplet) poproszę czy bluzeczka z Myszką Miki jest z bawełny ?
    1 point
  20. Lekka kolacja dla wszystkich i hopsamy;) Na przekór kapryśnemu dogo!
    1 point
  21. Wczoraj odbyła się operacja jednego oczka Malinki (usunięcie zwichniętej soczewki). Pierwotne założenie było, żeby w pierwszej kolejności zoperować oczko, które gorzej wygląda, ale na miejscu profesor stwierdził, że to oczko nie nadaje się do zabiegu, nie wiadomo co się w środku dzieje i podjął decyzję o zoperowaniu najpierw oczka, co do którego jest większa szansa powodzenia zabiegu. Jak się wygoi to zobaczymy co dalej z tym gorszym. Jest cały czas leczone kropelkami i może się jego stan wyklaruje. Może być niestety tak, że nie będzie go można zoperować. Póki co nie wiadomo dlaczego mimo prawidłowego ciśnienia jest powiększone. Operacja oczka przebiegła bez komplikacji, co dobrze rokuje na przyszłość. Powinno być z nim wszystko ok. Usunięta soczewka była podobno bardzo zmieniona i był to właściwie wrak soczewki. Malinka po zabiegu czuje się dobrze, ma apetyt. Fotki z wczoraj zaraz po przyjeździe z Lublina: Nowa rozpiska leków do oka po operacji (do tego nieoperowanego leki pozostały niezmienione): Wykupione krople (134,40 zł): I jeszcze wcześniej Hialeye, bo się skończyły (20 zł): Faktura za operację (1500 zł):
    1 point
  22. Po śmierci Bonuska Malwa zdecydowała się utrzymać swoją deklarację miesięczną 50 zł. Powiedziała, że mam ją dowolnie dzielić pomiędzy nasze psiaki. Dzisiaj dostałyśmy wpłatę za 3 miesiące 09-11'25. Tym razem całą kwotę 150 zł dostanie Brawurka. Bardzo serdecznie dziękujemy
    1 point
×
×
  • Create New...